Πιστεύετε σε αυτά που κάνει ο Uri Geller; Είναι μένταλιστ ή ταχυδακτυλουργός;

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
απατεωνας μεγαλοςςςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
προσωπικα, δεν τα πιστευω τα θεωρω ανουσιες βλακειες :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Mental-shit και όχι mentalist....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Είδατε τι παπαριά(συγνώμη για την έκφραση),έκανε χτες ο Γκέλερ;Εσάς,σας φύτρωσε καθόλου καμιά πατάτα;:lol::lol::lol:Είναι να παίρνεις στα σοβαρά τέτοιον τσαρλατάνο;Ήταν στον πάτο και ήρθε στην Ελλάδα να τα 'κονομήσει.Μωρέ καλά κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Είδατε τι παπαριά(συγνώμη για την έκφραση),έκανε χτες ο Γκέλερ;Εσάς,σας φύτρωσε καθόλου καμιά πατάτα;:lol::lol::lol:Είναι να παίρνεις στα σοβαρά τέτοιον τσαρλατάνο;Ήταν στον πάτο και ήρθε στην Ελλάδα να τα 'κονομήσει.Μωρέ καλά κάνει...

Άκουσα ότι θα πάρει ένα γιαούρτι και θα το κάνει να βγάλει πέτσα και θα σφάξει εξ αποστάσεως μια κότα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
εγώ πιστεύω πώς έχουμε μια πιο αναπτυγμένη αίσθηση , κάτι σαν δυνατότητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι το χάρισμα:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
εγώ πιστεύω πώς έχουμε μια πιο αναπτυγμένη αίσθηση , κάτι σαν δυνατότητες

Δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Άκουσα ότι θα πάρει ένα γιαούρτι και θα το κάνει να βγάλει πέτσα και θα σφάξει εξ αποστάσεως μια κότα.
Άντε,πάω να πάρω και εγώ ένα γιαούρτι,όταν το κάνει.Δεν μου αρέσει η πέτσα.:lol::lol:Πάντως,εγώ άκουσα ότι θα πάρει κιμά,ψωμί,μαϊντανό,αλάτι,ρίγανη,πιπέρι,λάδι κλπ και με ένα άμπρα κατάμπρα θα το κάνει μπιφτέκι.Άντε να τα χωρέσω όλα αυτά στο έπιπλο της τηλεόρασης:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
για παράδειγμα αυτό που έκανε με την πατάτα , πιστεύω πώς είναι πραγματικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
για παράδειγμα αυτό που έκανε με την πατάτα , πιστεύω πώς είναι πραγματικό

Απόδειξέ το μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Τι εκανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Συγνώμη,αλλά τι έκανε με την πατάτα;Δεν είδα τίποτα.Το μόνο που είδα,ήταν ότι πήρε κάτι σποράκια στο χέρι,φώναζαν όλοι στο studio "φύτρωσε,φύτρωσε" και μετά εμφανίστηκε κάτι σαν ένα μικρό μικρό λουλουδάκι,μια παπαρίτσα.Κάπου το είχε και το έβγαλε.Δεν έκανε τίποτα.Έριξα πολύ γέλιο πάντως:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Είναι καραγκιόζης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
για παράδειγμα αυτό που έκανε με την πατάτα , πιστεύω πώς είναι πραγματικό
πραγματικο?

εγω το δοκιμασα,αλλα δεν φυτρωσε τπτ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
εγώ πιστεύω πώς έχουμε μια πιο αναπτυγμένη αίσθηση , κάτι σαν δυνατότητες

Ναι, κάτι τέτοια υπάρχουν, αλλά είναι λίγα πράγματα. (όχι δεν μπορείς να λυγίσεις κουτάλια) Είναι απλό και μερικές φορές μπορεί να συμβεί στον καθένα, πχ κόπηκες και μετά αφού το δεις αρχίζεις να πονάς, κάποιοι το κάνουν και είναι ψυχολογικό effect. Ε και το πιο γνωστό είναι το placebo effect.
Αλλά ο Γκέλερ δεν κάνει τίποτα από όλα αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ακόμα και αν είναι αληθινά όλα αυτα το γεγονός ότι τα κάνει δημόσια, χωρίς να εξηγεί το μηχανισμό τους, δείχνει ότι ο σκοπός του είναι ο εντυπωσιασμός και η χειραγώγηση των μαζών, δοθείσης της ευκαιρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Συγνώμη,αλλά τι έκανε με την πατάτα;Δεν είδα τίποτα.Το μόνο που είδα,ήταν ότι πήρε κάτι σποράκια στο χέρι,φώναζαν όλοι στο studio "φύτρωσε,φύτρωσε" και μετά εμφανίστηκε κάτι σαν ένα μικρό μικρό λουλουδάκι,μια παπαρίτσα.Κάπου το είχε και το έβγαλε.Δεν έκανε τίποτα.Έριξα πολύ γέλιο πάντως:D
γελοιο ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ο ιδιος ειπε οτι τον ειχε παρει η Αμερικανικη κυβερνηση μαζι της για να πεισει με το μυαλο του τους Ρωσους να υπογραψουν μια συμφωνια για τα πηρυνικα οπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ο ιδιος ειπε οτι τον ειχε παρει η Αμερικανικη κυβερνηση μαζι της για να πεισει με το μυαλο του τους Ρωσους να υπογραψουν μια συμφωνια για τα πηρυνικα οπλα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:Χαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top