Πετυχαίνετε τη πρώτη σας επιλογή;

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Πετυχαινετε τι σχολη που ειχατε σαν πρωτη επιλογη και ποια ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Είμαι 500 μόρια πάνω,ελπίζω να μην ανέβουν οι βάσεις. :P
Λογικά την πιάνω,Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων στο ΠΑΜΑΚ.:)

ΥΓ:Νομίζω πως το topic είναι λίγο άκαιρο.Θα ήταν πιο σκόπιμο να ανοίξει μετά την ανακοίνωση των βάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
δεν δήλωσα ακόμα τις σχολές στο μηχανογραφικό...
αλλά σίγουρα πετυχαίνω αυτό που 9έλω!!
ΤΕΙ διοίκηση επιχειρήσεων καβάλας 9089
κ εγώ έχω 9222 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diabasmenos135

Νεοφερμένος

Ο Diabasmenos135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω στόχευα την Σ.Α.Ν. (ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ) και επιασα για 3ο πεδίο 18.004 μόρια... ειμαι στην αμφιβολία..... περυσι η σχολη είχε βαση 18.098... θα δουμε αν είμαι τυχερος..... εσείς τι λετέ? την πιάνω:worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ναι. :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
εγω στόχευα την Σ.Α.Ν. (ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ) και επιασα για 3ο πεδίο 18.004 μόρια... ειμαι στην αμφιβολία..... περυσι η σχολη είχε βαση 18.098... θα δουμε αν είμαι τυχερος..... εσείς τι λετέ? την πιάνω:worry::hmm:
φετος ειπαν οτι θα κατεβουν οι βασεις οποτε μαλλον θα την πιασεις αλλα ποτε δεν ξερεις..δηλωσε τη ομως εσυ σαν 1η επιλογη αφου αυτη θες και θα δειξει...

ποσα μορια εβγαλες?

εγω ναι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ικαρων μηχανικων ειδικη κατηγορια Α .
Περσυ ειχε 18658, εγω εβαλα 18612, δλδ 46 μορια κατω. Ελπιζω να πεσουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Γεωπονια ΑΠΘ.Περσυ ηταν 14516 μορια και εγω εβγαλα 15369...Λογικα περναω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
η σχολη που θελω εχει 17,158 νοσηλευτικη αει αθηνα και εγω εβγαλα 17,304...μακαρι να μην ανεβουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
17,536 εχει η Δημοσιογραφια που θελω (με ειδικο μαθημα), εγω εχω 18542 μεχρι στιγμης χωρις ειδικο! Οποτε ναι (και με το παραπανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
ναι πίανω ακόμα και αν αυξηθθεί κατα 500 μόρια τους ΗΜΜΥ του ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peny92

Νεοφερμένος

Η peny92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι πιάνω ιατρική...την πολύ φοβάμαι..ξέρετε κανένα που να θέλει ιατρική σε άλλη πολύ εκτος από αθηνα και θεσ/νικη αλλα να πιάνει την ιατρική θες/νίκης???ενημερώστε με!!ευχαριστώ...θα τον χρειαστώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ναι είμαι 400 μόρια πάνω!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά.:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εχω βγαλει 17.653 μορια κ θελω το προγραμμα ψυχολογιας που περσι ειχε 17446.μονο να μην ανεβουν οι βασεις,τπτ αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
ναι περναω φιλοσοφικη Θεσ/νικης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
περναω φυσικο αθηνας (1η επιλογη!) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hiphopjunkie

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
αν πεσει 16 μορια πιανω την πρωτη επιλογη ως σχολη αλλα οχι σαν πολη.
πολιτικων μηχανικων ξανθης και αν πεσει 276 που δεν το νομιζω παω βολο...κ ολα αυτα γιατι στη φυσικη στο τριτο θεμα που ζηταγε την εφισωση του ρευματοσ μπερδευτηκα κ εγραψα του φορτιου...εχασα 1,2 βαθμουσ τζαμπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Εχω 15258 και ελπιζω για αστυφυλακων γενικη σειρα ως πρωτη επιλογη!Μετα οικονομικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biou tsiou

Νεοφερμένος

Η biou tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πιστεύω πως, ναι, πιάνω την ΣΣΑΣστρατολογικό, είμαι 427 μόρια πάνω απότην περσινή βάση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top