Περιττά μαθήματα στο Γυμνάσιο

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
βλακειες! αντι για καλλιτεχνικα αγιογραφια! και εγω πρωτη φορα το ακουσα! ολα τα χαζα στα τρικαλα γινονται! σωσον κυριε τον λαο σου!
Και τι κάνετε σε αυτό το μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Η τεχνολογία (Μαραγκοί θα γίνουμε?)
Η Μουσική
Τα Καλλιτεχνικά

αχαχα πες τα,εγώ στην τελική της΄είχα πάει ένα κινητό έτοιμο συναρμολογημένο και πολύ που με είχε νοιάξει τώρα..η στη β' γυμνασίου που πασχίζαμε να φτιάξουμε ολόκληρο ομοίωμα εργοστασίου...ποπο τι θυμάμαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και τι κάνετε σε αυτό το μάθημα?
κοιτα εμεις αρχισαμε να φτιαχνουμε μια εικονα του αρχαγγελου μιχαηλ... αφου πρωτα καναμε καποιοα extra μαθηματα εξασκησης... περσαμε το σχεδιο το πατησαμε με μαυρο... και αρχισαμε απο τις βασεις ... τωρα εχουμε φτασει μεχρι το 2ο φως του ρασου και το 1ο των φτερων χαχαχα! αν και δεν ξερετε τι ειναι αυτα!:):D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marily

Νεοφερμένος

Η marily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι γεωγραφια,ιστορια,οικιακη δεν ειναι σημαντικη!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
κοιτα εμεις αρχισαμε να φτιαχνουμε μια εικονα του αρχαγγελου μιχαηλ... αφου πρωτα καναμε καποιοα extra μαθηματα εξασκησης... περσαμε το σχεδιο το πατησαμε με μαυρο... και αρχισαμε απο τις βασεις ... τωρα εχουμε φτασει μεχρι το 2ο φως του ρασου και το 1ο των φτερων χαχαχα! αν και δεν ξερετε τι ειναι αυτα!:):D:P
Έμενα μου φαίνεται ενδιαφέρον αλλά λίγο περίεργο να γίνεται στο σχολείο :confused:

Δεν πιστεύω οτι πρέπει να καταργηθεί κανένα μάθημα ολα κάτι προσφέρουν. Για την μουσική που αναφέρθηκε από πολλούς πως γίνεται να λέμε για κατάργηση ενός τέτοιου μαθήματος η μουσική παιδεία είναι απαραίτητη ΌΛΟΙ πρέπει να ασχολούνται με την μουσική :worry:
Τα καλλιτεχνικά προσωπικά το θεωρώ ένα υπέροχο μάθημα αρκεί να μην με βάλουν να ζωγραφίσω ( μουτζουρώσω ας πω καλύτερα:P) πέρα από την ζωγραφική όμως στα καλλιτεχνικά μάθαμε πολλά πράγματα για την τέχνη μπορεί να μην μπορώ να ζωγραφίσω αλλά ξέρω να την αναγνωρίζω και να την θαυμάσω τουλάχιστον και αυτό είναι το σημαντικό δεν έχουμε όλοι ταλέντο αλλά όλοι μπορούμε να έχουμε μια επαφή με την τέχνη και νομίζω πως επιβάλλεται
Όσο αφορά την οικιακή οικονομία θεωρώ ότι είναι ένα πολύ χρήσιμο μάθημα γιατί μαθαίνεις πολλά για την ζωή του ανθρώπου
Ποια είναι η λογική αυτών που λένε ότι πρέπει να καταργηθούν αυτά τα μαθήματα δηλαδή το σχολείο είναι μονό μαθηματικά , φυσική και αρχαία όποιος το πιστεύει αυτό έχει χάσει την έννοια του σχολείου:/:

ΥΓ Εδώ φέτος έπεσε στις πανελλήνιες η τέχνη στο σχολείο αλλα αντιθετα εμεις θα τα καταργησουμε :no:

εγω πιστευω οτι γεωγραφια,ιστορια,οικιακη δεν ειναι σημαντικη!!!!!!!!

Άνθρωπος που δεν ξέρει ιστορία καταντάει σαν τους σημερινούς πολιτικούς:whistle:
Και ναι είναι τέλειο να μην ξέρεις ποια είναι η Ασία και ποια είναι η Αφρική ( ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ :wall:)
Για την οικιακή όπως ξανά είπα θεωρώ απαραίτητο να υπάρχουν κοινωνικά μαθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έμενα μου φαίνεται ενδιαφέρον αλλά λίγο περίεργο να γίνεται στο σχολείο :confused:

Δεν πιστεύω οτι πρέπει να καταργηθεί κανένα μάθημα ολα κάτι προσφέρουν. Για την μουσική που αναφέρθηκε από πολλούς πως γίνεται να λέμε για κατάργηση ενός τέτοιου μαθήματος η μουσική παιδεία είναι απαραίτητη ΌΛΟΙ πρέπει να ασχολούνται με την μουσική :worry:
Τα καλλιτεχνικά προσωπικά το θεωρώ ένα υπέροχο μάθημα αρκεί να μην με βάλουν να ζωγραφίσω ( μουτζουρώσω ας πω καλύτερα:P) πέρα από την ζωγραφική όμως στα καλλιτεχνικά μάθαμε πολλά πράγματα για την τέχνη μπορεί να μην μπορώ να ζωγραφίσω αλλά ξέρω να την αναγνωρίζω και να την θαυμάσω τουλάχιστον και αυτό είναι το σημαντικό δεν έχουμε όλοι ταλέντο αλλά όλοι μπορούμε να έχουμε μια επαφή με την τέχνη και νομίζω πως επιβάλλεται
Όσο αφορά την οικιακή οικονομία θεωρώ ότι είναι ένα πολύ χρήσιμο μάθημα γιατί μαθαίνεις πολλά για την ζωή του ανθρώπου
Ποια είναι η λογική αυτών που λένε ότι πρέπει να καταργηθούν αυτά τα μαθήματα δηλαδή το σχολείο είναι μονό μαθηματικά , φυσική και αρχαία όποιος το πιστεύει αυτό έχει χάσει την έννοια του σχολείου:/:

ΥΓ Εδώ φέτος έπεσε στις πανελλήνιες η τέχνη στο σχολείο αλλα αντιθετα εμεις θα τα καταργησουμε :no:
Αυτο που ειπες για το οτι οσοι θελουν να καταργηθουν τα αρχαια τα μαθηματικα κ η φυσικη (αν κ τα 2 τελευταια τα μισω) θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου !
Οσο για το κειμενο που επεσε με την τεχνη το θεωρω (αν και εχω μαμα μουσικο) οτι πιο αρχρηστο ειδος κειμενου εχει πεσει για εκθεση τα τελευταια χρονια :eek:
ΕΛΕΟΣ το κειμενο αυτο ηταν παλουκι δεν λεω να παμε στο αλλο ακρο κ να βαζουν ευκολα αλλα αυτο που εβαλαν νομιζω οτι και οι φιλολογοι ακομα θα δυσκολευονταν να το αναλυσουν ποσο μαλλον τα παιδια:/:
Επισης και η ιδια η Αρβελερ οταν εμαθε οτι μπηκε κειμενο της ειπε οτι αυτο δεν ειναι για παιδια και πως αυτοι που το επελεξαν δεν ειναι καλα (στα λογικα τους) Και για του λογου το αληθες οριστε :
https://www.youtube.com/watch?v=SACcmTFsfq4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Αυτο που ειπες για το οτι οσοι θελουν να καταργηθουν τα αρχαια τα μαθηματικα κ η φυσικη (αν κ τα 2 τελευταια τα μισω) θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου !
Οσο για το κειμενο που επεσε με την τεχνη το θεωρω (αν και εχω μαμα μουσικο) οτι πιο αρχρηστο ειδος κειμενου εχει πεσει για εκθεση τα τελευταια χρονια :eek:
ΕΛΕΟΣ το κειμενο αυτο ηταν παλουκι δεν λεω να παμε στο αλλο ακρο κ να βαζουν ευκολα αλλα αυτο που εβαλαν νομιζω οτι και οι φιλολογοι ακομα θα δυσκολευονταν να το αναλυσουν ποσο μαλλον τα παιδια:/:
Επισης και η ιδια η Αρβελερ οταν εμαθε οτι μπηκε κειμενο της ειπε οτι αυτο δεν ειναι για παιδια και πως αυτοι που το επελεξαν δεν ειναι καλα (στα λογικα τους) Και για του λογου το αληθες οριστε :
https://www.youtube.com/watch?v=SACcmTFsfq4
Δεν ξέρω αν κατάλαβες τι είπα :worry: Είπα ότι όταν θεωρείς ότι το σχολείο είναι μόνο αυτά (μαθηματικά φυσική, αρχαία) έχεις χάσει το νόημα του :/:
Αναφέρθηκα στο πόσο απαραίτητη είναι η τέχνη και όχι στις πανελλήνιες απλά το έφερα ως παράδειγμα :P τη σχέση έχει το κείμενο με την μαμά σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Αυτο που ειπες για το οτι οσοι θελουν να καταργηθουν τα αρχαια τα μαθηματικα κ η φυσικη (αν κ τα 2 τελευταια τα μισω) θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου !
Οσο για το κειμενο που επεσε με την τεχνη το θεωρω (αν και εχω μαμα μουσικο) οτι πιο αρχρηστο ειδος κειμενου εχει πεσει για εκθεση τα τελευταια χρονια :eek:
ΕΛΕΟΣ το κειμενο αυτο ηταν παλουκι δεν λεω να παμε στο αλλο ακρο κ να βαζουν ευκολα αλλα αυτο που εβαλαν νομιζω οτι και οι φιλολογοι ακομα θα δυσκολευονταν να το αναλυσουν ποσο μαλλον τα παιδια:/:
Επισης και η ιδια η Αρβελερ οταν εμαθε οτι μπηκε κειμενο της ειπε οτι αυτο δεν ειναι για παιδια και πως αυτοι που το επελεξαν δεν ειναι καλα (στα λογικα τους) Και για του λογου το αληθες οριστε :
https://www.youtube.com/watch?v=SACcmTFsfq4

έλεος το κείμενο της Αρβελρε.... ασυναρτησίες έγραφε... για την τέχνη δήθεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μαθηματικά φυσική αρχαία, έζησα να δω αυτά τα τρία μαθήματα εξισσοροπημένα, λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
έλεος το κείμενο της Αρβελρε.... ασυναρτησίες έγραφε... για την τέχνη δήθεν.

Αρβελερ*

Το οτι δεν το κατανοεις,επειδη περιεχει υψηλα νοηματα δεν εστι οτι λεει και βλακειες
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria14698

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά πιστεύω πως όλα τα μαθήματα έχουν να προσφέρουν κάτι .Μπορεί εμένα προσωπικά να μην με ενδιαφέρουν αλλά ενδιαφέρουν ένα πολύ σημαντικό ποσοστό των μαθητών.. Και εμένα δεν μου αρέσει η γυμναστική αλλά δε τη θεωρώ και περιττό μάθημα...Στο εξωτερικό κάνουν όλα αυτά που κάνουμε και εμείς και άλλα πρακτικά μαθήματα όπως μαγειρική, πρώτες βοήθειες κ.α .Εγώ όπως είπα και πριν πιστεύω πως όλα τα μαθήματα είναι σημαντικά και ενδιαφέροντα απλά ο τρόπος που τα μαθαίνουμε είναι απλά΄χαζός και μας οδηγεί στο να γίνουμε άβουλα ρομπότ.. Ενώ αν δεν ήταν τόσο υποχρεωτικό και καλλιεργούσε την κριτική μας σκέψη και αναφερόταν σε κάτι που έχει να κάνει με εμάς και τα ενδιαφέροντα μας τότε όλα θα ήταν πιο εύκολα... Όπως και στην Αναγέννηση υπήρξε ενδιαφέρον για τον άνθρωπο έτσι και τώρα αν είναι κάτι που μας ενδιαφέρει πιστεύω πως πολύ θα αλλάξουν γνώμη για το σχολείο, τα μαθήματα και άλλα.. Επίσης κάθε μαθητής μαθαίνει με διαφορετικό τρόπο έτσι ένα σύγχρονο διδακτικό μάθημα θα πρέπει να περιέχει πολλούς και διαφορετικούς τρόπους αφομοίωσης και κατανόησης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαθηματικά φυσική αρχαία, έζησα να δω αυτά τα τρία μαθήματα εξισσοροπημένα, λολ.
Μαθηματικα, αρχαια και φυσικη.... δυστυχως ολα αυτα ειναι σημαντικα μαθηματα ασχετα αμα σου αρεσουν ή οχι! εδω λεμε για << περιττα>> μαθηματα και οχι για μαθηματα που δεν αρεσου στον καθε ενα!:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

$Johnny$

Νεοφερμένος

Ο $Johnny$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγω θεωρω περιττο μαθημα την πληροφορικη στην γ' γυμνασιου καπως σε αντιθεση με οτι σου μαθαινει στην α και στη β γυμνασιου
στην γ σου μαθαινει κατι χαζομαρες με χελωνες λουλουδια κ.α που πρεπει να τα σχηματιζεις με καποιες ορισμενες συλλαβες. Και ο μονος τροπος για να τα μαθεις ειναι να καθεσε να παπαγαλιζεις δεκαδες σελιδες
απο ασυναρτητα πραγματα που δεν βγαζουν νοημα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
αφου εχω περασει κι εγω το γυμνασιο,και εχω μια πληρη εικονα του ειδικα οσο αναφορα τα μαθηματα,εχω να πω πως αυτα που βλεπω που λενε περιττα μαθηματα τα αρχαια,τα μαθηματικα κ.τ.λ. ειναι πολυ σημαντικα.και δεν το λεω επειδη μ αρεσουν,ειδικα τα αρχαια δε μου αρεσουν καθολου,αλλα η αληθεια ειναι πως ειναι σημαντικα. τελος,πιστευω πως το πιο αχρηστο μαθημα ειναι το σ.ε.π(σχολικος επαγγελματικος προσανατολισμος) διοτι δεν καναμε ουτε μια φορα μαθημα,μας εδωσαν βιβλια και καθε μερα μολις εμπαινε η καθηγητρια μας ελεγε να κανουμε οτι θελουμε κι οτι ειναι ελευθερη ωρα.αν γινετε καλο μαθημα,το σεπ ειναι παρα πολυ χρησιμο,αλλα αν γινετε οπως και σε εμας καλυτερα να μην γινετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μαθηματικα, αρχαια και φυσικη.... δυστυχως ολα αυτα ειναι σημαντικα μαθηματα ασχετα αμα σου αρεσουν ή οχι! εδω λεμε για << περιττα>> μαθηματα και οχι για μαθηματα που δεν αρεσου στον καθε ενα!:);)

Μίλησα ποτέ για μαθήματα που δεν μου αρέσουν;
Θα έπρεπε να κάνουμε μάθημα "ερμηνεία του λόγου" για να μην μπορούν παιδιά σαν εσένα να καταλαβαίνουν άλλα ντ' άλλων απ' ό,τι γράφουν οι άνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μίλησα ποτέ για μαθήματα που δεν μου αρέσουν;
Θα έπρεπε να κάνουμε μάθημα "ερμηνεία του λόγου" για να μην μπορούν παιδιά σαν εσένα να καταλαβαίνουν άλλα ντ' άλλων απ' ό,τι γράφουν οι άνθρωποι.
τελος παντων δεν θελω να μαλωσω με εσενα και γενικα με κανεναν! ισως εγω δεν το διαβασα καλα συγγνωμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
ΑΡΧΑΙΑ, μουσική, καλλιτεχνικά, γυμναστική, κείμενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
γυμναστικη, καλλιτεχνικα, μουσικη και η πολυ αγαπημενη μου πληροφιρικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
ΑΡΧΑΙΑ, μουσική, καλλιτεχνικά, γυμναστική, κείμενα....

γυμναστικη, καλλιτεχνικα, μουσικη και η πολυ αγαπημενη μου πληροφιρικη!
ρε μας τα χετε πρήξει με τη γυμναστική δηλαδή όλοι μέρα λιώνουμε από το διάβασμα μέσα σε τέσσερις τοίχους να μην παίξουμε και μια μπαλίτσα να ξεσκάσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ρε μας τα χετε πρήξει με τη γυμναστική δηλαδή όλοι μέρα λιώνουμε από το διάβασμα μέσα σε τέσσερις τοίχους να μην παίξουμε και μια μπαλίτσα να ξεσκάσουμε :P
Εμείς ποτέ δεν παίξαμε μπαλίτσα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top