Περί οδηγικών κανόνων και ορίων ταχύτητας

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
θες να συγκρίνουμε τη "σπορ" 5; Ας πούμε 550;
Επιτάχυνση 0–100 km/h (σε δευτερόλεπτα) 5.2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
τα λέμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Μήπως θες να μου πεις και την m3 ή την m5? Tην 523 μ είπες πριν αν δεν κανω λάθος να την συγκρίνω με οποιο mazda θέλω... Και την σύγκρινα...

τώρα αν συγκρίνεις 2.3 με 5λιτρο είσαι απλά γελοιος...

Φιλάκια και μάθε από αυτοκίνητα κάποια στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
BMW Z4 coupe Επιτάχυνση 0–100 km/h (σε δευτερόλεπτα) 5.7

Η BMW 5 είναι λιμουζίνα

Άλλο bmw άλλο Mazda

bmw 335 Επιτάχυνση 0–100 km/h (σε δευτερόλεπτα) 5.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ferrari 550 0-100 4.5 secs, σου παίρνω την κάρτα.
Υπερατού δεν παίζουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAXAX
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Firebolt 0-100 σε 1.2 secs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
μα μου λέει για τα γιαπωνέζικα σκουπίδια και θέλει να τα συγκρίνω με τα γερμανικά εργαλεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Έχω το ΘΩΡΗΚΤΟ POTEMPKIN και ΝΑΥΑΡΧΙΔΑ YAMATO
η αλλιώς Ρώσσικο Βαρόνο
Lada Riva 0-60mph 16.9s

Έχω το μεγαλύτερο, κέρδισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Τα σπάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
mmpf έχω οδηγήσει τα γερμανικά σου σκουπίδια.... Και ειλικρινά μην πεις παραεξω τις απόψεις σου γιατί θα σε πάρουν με τις ντομάτες.. Εγώ σου λέω ότι ένα αυτοκίνητο όπως το 3 ή το 6 mps θερίζει τις κατα 20χιλιαδες ε ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΕΣ bmw.

Aπό εκεί και πέρα κάνεις την ηλιθιότητα να μου αναφέρεις z4 λες και η z4 είναι στην ιδια κατηγορια με το 3 η το 6 mps... Πανέξυπνο να συγκρίνεις σπορ κουπε με οικογενειακό.. Μπράβο τα καταφερες άλλη μια φορά να αποδείξεις ότι δεν ξέρεις για τι μιλάς

AΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΧ 30.000 Ε πήγαινε και αγόρασε μία 316 με 122 άλογα. Και βάλε το σήμα της bmw εκεί που ξέρεις να το χαιρεσαι γιατί κατι άλλο δεν θα μπορεις να κάνεις.. Εγώ με τα 30 χιλιάρικα θα πάρω το 3 mps με 260 άλογα 4κινηση που θερίζει...

Αλλά σου λέω το 3 mps θα θερίζει τις bmw σου ακόμα και 50,000 Ε να δώσεις...

Το πόσο μπροστά είναι η ιαπωνία στους κινητηρες δεν το φανταζεσαι... Τώρα να σου πω τι αναλογία έχει πετυχει η honda δύναμης/1000 κ.εκ. κινητηρα σε ατμοσφαιρικό δεν έχει νόημα έτσι κ αλλιώς δεν θα καταλάβεις... Απλά μάθε πρώτα πριν μιλήσεις... και μην μεταφερεις τις κομπλεξικες απόψεις άλλων χωρις να ξέρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Το ένα είναι mazda και το άλλο είναι BMW
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
+10000000000000000000000000000000000 στο γιαννη...

ποτε δεν ημουν της αποψης να αγορασω το "ονομα" του αυτοκινητου, και οχι ενα αυτοκινητο, οπως με τις ΥΠΕΡακριβες bmw που αγοραζεις το "ονομα" και τη φημη της εταιριας... γιατι να δωσω 30000 ευρω και να αγορασω "μαρκα" (πχ bmw, mercedes, audi) και οχι ενα αυτοκινητο με περισσοτερα εξτρα και καλυτερο κινητηρα (πχ ενα mazda, ενα toyota ή ακομα ακομα ενα skoda) ?!!! χαζος ειμαι???!!! δηλαδη εσυ (γενικα μιλαω) αγοραζεις ενα bmw και βγαινεις και λες οτι αγορασες ενα κουτι με ροδες και μηχανη, και εγω με τα ιδια λεφτα ενα πολυ καλα εξοπλισμενο αυτοκινητο... ποιος εχει δικιο? εσυ (γενικα) που αγορασες τη μαρκα, ή εγω που αγορασα την ποιοτητα???


Φιλικα
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Φιλε mmpf οχι οτι οι bmw ειναι κακες απλα μην υποτιμας την ιαπωνια καθως ειναι πολυ μπροστα στο θεμα κινητηρας και αξιοπιστια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ναι βέβαια, έχει περισσότερα extra. Τα mazda ας πούμε έχουν αντίστοιχα του idrive, head up display, ενεργά προσκέφαλα, θήκη για κινητό με εξωτικερική κεραία και πλήτρα απάντησης στο τιμόνι, active steering, ενεργό cruise control στην προσπέραση, δεν ξέρω αν έχει dvd και τηλεόραση (πλοηγό όλα έχουν), BMW Night Vision, Προειδοποίηση Αλλαγής Λωρίδας, Ελαστικά runflat, Σύστημα υποβοήθησης φώτων διασταύρωσης, Φώτα φρένων δύο βαθμίδων.

Για να μην πω για τα efficient dynamics
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Είναι είναι μπροστά...
Ένα σύστημα αντίστοιχου του efficient dynamics δεν έχει εφέυρει ακόμα.
Και μην είσαι τόσο θρασύς ώστε να συγκρίνεις τους φτηνιάρικους κινητήρες της mazda με τους προχωρημένους κινητήρες της bmw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
συμφωνω φιλε mmpf μ' αυτα που λες, αλλα ολα αυτα τα εξτρα για να τα βαλεις ποσα λεφτα θα σου χρειαστουν???

οσο για τους κινητηρες, για να παρεις καλυτερο bmw απο mazda ας πουμε πρεπει να δωσεις πολλα παραπανω λεφτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Αυτοκίνητο είναι το μέσο που σε μεταφέρει από το σημείο Α στο σημείο Β γρήγορα και ασφαλώς.
Εξοδα που δεν συμβάλλουν σε αυτό είναι χαμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
αν ειναι ετσι νικο να μην εχουν κλιματισμο, θερμανση, καθισματα, οροφη, κλπ κλπ τα αυτοκινητα...

Φιλικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Οντως. Χάνει το νόημα. Το ιδανικό όχημα για ασφαλή και γρήγορη μεταφορά είναι πχ ενα μονοθέσιο formula1. Λιτό και απέριττο. Απλά κάνει τη δουλεια που θες.:P

Ούτε ράδια, ούτε λαμπάκια και ιστορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top