Παράπονα για τις εξετάσεις Αγγλικών

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν μπορω να πω τιποτα.
Ειναι πολλοί examiners που μερικές φορές τους την δίνουν και έχουν την όρεξη να κοψουν υποψηφίους.
Και απο την στιγμή που στα γραπτα περναει δεν σου φαινεται λιγο κουφο να τον κοβουν στα προφορικά που περνάνε και παιδιά που τραβλίζουν κιολας?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Δεν μιλαω για αυτο... Μιλαω για το λογο για τον οποιο νομιζει οτι τον εκοψε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τεσπα.Ας το αναφέρουμε εμείς στο ELI για καλαο και για κακο.
Αφου το παιδί μου έδωσε ολα τα στοιχεία του.
Δεν νομίζω να εχει καμια ορεξη να μας δουλέψει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
δεν ειπα καθολου αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τωρα Χρηστο δεν θα κανουμε ανάλυση ουτε καμια αναπαρασταση του όλου σκηνικού.
Καλο θα ηταν απλα να αποδεχτουμε μια αποψη.
Υπαρχουν και exception στον κανόνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine_94_

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αφήστε παιδιά,προχθές στα γραπτά του FCE είχαμε μια καριόλα επιτηρήτρια που όλο μιλούσε και μας αποσυντόνιζε.Μου ερχόταν να της σκάσω μπουκέτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι αυτο που ειπε για τα κοριτσια δεν εχει να κανει με το οτι κοπηκε.κιεγω εχω πει οτι μιλαω για αγορια,δεν ειναι τιποτα το τρομερο,να μην τα ριχνουμε στον επιτηρητη επειδη ηταν γκεϊ(που δεν το ξερουμε κιολας).μπορει οσα ειπες να μην τα ειπες καλα!και στο κατω-κατω,δεν καταλαβαινω γιατι δεν απαντησες στην ερωτηση....εσυ τον προκαλεσες αλλωστε!:P
-----------------------------------------
Ειναι πολλοί examiners που μερικές φορές τους την δίνουν και έχουν την όρεξη να κοψουν υποψηφίους.
Και απο την στιγμή που στα γραπτα περναει δεν σου φαινεται λιγο κουφο να τον κοβουν στα προφορικά που περνάνε και παιδιά που τραβλίζουν κιολας?:no1:

ακριβως αυτο.τους τη δινει και γουσταρουν αν κοψουν.δεν φταει ουτε η ερωτηση ουτε η απαντηση.ισως εσυ εκανες τα λαθη και αυτος την τριχα τριχια

α και δεν παιζει ρολο το τραβλισμα.το αγχος ολοι το εχουν(οχι εγω :P).οι δυσλεκτικοι δινουν σπεσιαλ εξεταση νομιζω :D.ενας φιλος μου στο γερμανικα εδινε ειδικη εξαταση,ή κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Πάντως ρε παιδιά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πάντα ρίχνετε το φταίξιμο στους εξεταστές. Δεν είναι τέρατα, άνθρωποι σαν και εσάς είναι. Δεν υπάρχει "αν γουστάρει σε κόβει". Σας ήξεραν και από πριν για να μην είναι αντικειμενικοί; Aυτός που μπορεί να περάσει θα περάσει, αυτός που δε μπορεί θα κοπεί. Ο εξεταστής δε φταίει σε τίποτα, τη δουλειά του κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ακριβώς όμως επειδή είναι άνθρωπος μπορεί να κάνει λάθη.Όλοι έχουν αδυναμίες και ελαττώματα.π.χ.Εγώ αγχώθηκα λιγάκι που ήμουν αμέσως πριν το διάλειμμα στα προφορικά αλλά ευτυχώς οι εξεταστές ήταν εξαιρετικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι ρε μητσο,απλα ειναι μερικοι περιεργοι.σαφως δεν πανε ολοι να σε κοψουν.απλα ειναι 2-3....πωωωω...εγω πχ γερμανικα Β2 μια χαα τα ειχα πει και με εκοψαν...και την επομενη που ξαναδωσα τα ειπα χαλια,αφου ΕΚΛΑΙΓΑ με το που βγηκα και με περασαν!

στη συγκεκριμενη περιπτωση δε λεω οτι φταιει ο εξεταστης.αλλωστε απο μονος του ο τυπος λεει οτι δεν πολυδιαβαζε.και τωρα μαλιστα οι συνομιλιες ηχογραφουνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G.K.14.-Αλεκος

Νεοφερμένος

Ο G.K.14.-Αλεκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τι να πω παιδια εμεις παντος εδω στην κορινθο εχουμε μια γρια που τους κοβει ολους ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ε ΟΚ μπορεί να έχει αυστηρά κριτήρια η γυναίκα.
Αλλα ειναι καποιοι οι οποίοι ειναι πολυ κακοι.
Παιδια τα οποία αξίζουν να περάσουν τους κοβουν επειδή δεν απαντανε πχ. κατι το οποίο θέλουν να ακουσουν.
Βεβαια αυτο συμβαινει στα 1-1 φορματ εξετασεων τύπου Michigan ECCE.
Εκει που είναι δυο εξεταστες σώζεται καπως η κατασταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αλέκο ποιά λες γιατί απο Κόρινθο είμαι και εγώ βέβαια έδωσα Λουτράκι στο Καζίνο υπάρχει περίπτωση να την συνάντησα αν και ήταν πού ευγένική και τα είπα κατά την γνώμη μου εξαιρετικά...

Αφήστε παιδιά,προχθές στα γραπτά του FCE είχαμε μια καριόλα επιτηρήτρια που όλο μιλούσε και μας αποσυντόνιζε.Μου ερχόταν να της σκάσω μπουκέτο...
:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω το μονο παραπονο που εχω να κανω γιατι εδωσα σημερα ειναι ο κληματισμος. Γυρισα σπιτι πιασμενη!!Καλα στους -20 το ειχαν; ειχα ξεπαγιασει!!Ασε, χαλια μαυρα...Μονο η καρεκλα αξιζε και ο διπλανος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
παιδιά αφήστε..σήμερα έδωσα εγώ...κληματισμός σε πολικούς βαθμούς ,κ τα ηχεία πάρα πολύ μακριά μου...συν και το οτι βρώμαγε η αίθουσα και ζαλιζόμουν και τα πήγα σκατά γιατί η καριόλα η επητηρίτρια μας χρονομετρούσε αντίστροφα και ήταν σαν τον Μικρούτσικο στο big brother όταν άλλαζε ο χρόνος...Μια παλιοξανθιά με ντεκαπάζ και ηλίθια φωνή που φώναζε συνέχεια στα αγγλικά ησυχία παρακαλώ....Δεν καταδεχόταν βλέπετε να μας μιλήσει ελληνικά...Ψωνάρα του κερατά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
σε μενα συνεβη ακριβως το αντιθετο δεν ειχε κλιματισμο κ με χτυπαγε ο ηλιος κι μετα σκεφτηκαν να κατεβασουν το τις περσιδες του παραθυρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
παιδιά αφήστε..σήμερα έδωσα εγώ...κληματισμός σε πολικούς βαθμούς ,κ τα ηχεία πάρα πολύ μακριά μου...συν και το οτι βρώμαγε η αίθουσα και ζαλιζόμουν και τα πήγα σκατά γιατί η καριόλα η επητηρίτρια μας χρονομετρούσε αντίστροφα και ήταν σαν τον Μικρούτσικο στο big brother όταν άλλαζε ο χρόνος...Μια παλιοξανθιά με ντεκαπάζ και ηλίθια φωνή που φώναζε συνέχεια στα αγγλικά ησυχία παρακαλώ....Δεν καταδεχόταν βλέπετε να μας μιλήσει ελληνικά...Ψωνάρα του κερατά...


Τ'είναι αυτό ρε παιδιά κιόλας...Σήμερα στο ecpe ήταν το ερ κοντισιον απο πάνω μου, πες εντάξει, ήταν 150 ατομα στην αίθουσα...αλλά μην το βάζετε ρε παιδιά και στους -10!!!!(έφυγα από την αίθουσα με ψήξη:mad:) ΕΛΕΟΣ !!!!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Το μόνο παράπονο που έχω από τις εξετάσεις των αγγλικών είναι ότι η κυρία που με εξέτασε στα προφορικά μου έκανε την ίδια ερώτηση 3-4 φορές ενώ της είχα δώσει σωστή απάντηση και κάθε φορά της έλεγα τα ίδια πράγματα,μόλις είδε την ταυτότητα άρχισε να με φωνάζει με το όνομα μου χωρίς να με ρωτήσει την εισαγωγή και επίσης δεν μου έκανε ερωτήσεις εκτός από τις ερωτήσεις που έπρεπε να μου κάνει από τις φωτογραφίες που έδειχνε το βιβλίο.:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το μόνο παράπονο που έχω από τις εξετάσεις των αγγλικών είναι ότι η κυρία που με εξέτασε στα προφορικά μου έκανε την ίδια ερώτηση 3-4 φορές ενώ της είχα δώσει σωστή απάντηση και κάθε φορά της έλεγα τα ίδια πράγματα,μόλις είδε την ταυτότητα άρχισε να με φωνάζει με το όνομα μου χωρίς να με ρωτήσει την εισαγωγή και επίσης δεν μου έκανε ερωτήσεις εκτός από τις ερωτήσεις που έπρεπε να μου κάνει από τις φωτογραφίες που έδειχνε το βιβλίο.:mad::mad::mad:

Στο Μίσιγκαν είναι πολύ ελεύθερα τα πραγματα στα προοφορικα.;)
Εμενα πχ ουτε καν με ρώτησε τις εικόνες κλπ.Και γενικα μιλουσαμε περι ανεμων και υδάτων για τα μαθηματα,τις ασχολίες μου,ταινίες,την Eurovision και γιατί ο Σακης βγηκε 7ος και γενικα πολύ χαλαρα πραγματα.;)
Αυτο δεν πρέπει να σε στεναχωρεί καθώς εσυ τους marks επρεπε να παρεις θα τους πάρεις...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
λοιπον επειδη πολλα παιδια μου εκαναν παρπονα για το ακουστικο σε εξετασεις, σε αυτο το θρεντ θα ποσταρουμε σελιδες με ασκησεις ακουστικων:D



Λοιπον, λοιπον, λοιπον...Αρχίζω!

https://www.esl-lab.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top