Παράπονα για τις εξετάσεις Αγγλικών

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε ναι,λογικο ειναι αν το εχεις,αλλα ελαχιστοι θα το παιξουν βρετανοι οταν ουτε αι αμ γκριικ δε μπορουν να πουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ε ναι,λογικο ειναι αν το εχεις,αλλα ελαχιστοι θα το παιξουν βρετανοι οταν ουτε αι αμ γκριικ δε μπορουν να πουν :P

Εεε εντάξει οι έλληνες είμαστε τέτοιοι.
Αρχίζουμε να κανουμε τους έξυπνους και τα προφορικα μας ειναι και χαλια και μετά έχουμε και παράπονα απο τους εξεταστές...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Παιδια,και να πειστουνε πως κατι δε παει καλα με τα πτυχια τους για να αλλαξει κτ θα πρεπει να γινουν ενα σωρο διαδικασιες.Καταρχας πρεπει να γινιυν ερευνες,να ψηφισουν,να δοκιμασουν να κρινουν,να αλλαξουν,να ξαναδοκιμασουν και στο τελος να αλλαξουν ελαχιστα πραγματα.Γεγονος που σημαινε οτι για αυτα που αγωνιζομαστε εμεις τωρα μπορει να τα ζησουν τα δισεγγονα μας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια,και να πειστουνε πως κατι δε παει καλα με τα πτυχια τους για να αλλαξει κτ θα πρεπει να γινουν ενα σωρο διαδικασιες.Καταρχας πρεπει να γινιυν ερευνες,να ψηφισουν,να δοκιμασουν να κρινουν,να αλλαξουν,να ξαναδοκιμασουν και στο τελος να αλλαξουν ελαχιστα πραγματα.Γεγονος που σημαινε οτι για αυτα που αγωνιζομαστε εμεις τωρα μπορει να τα ζησουν τα δισεγγονα μας!:D

Aυτο ακριβώς!
Αυτές οι αλλαγές στο προφορικο απο το 2005 συζητούνταν για να λάβουν χώρα τωρα τον Μαιο του 2009.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Εεε εντάξει οι έλληνες είμαστε τέτοιοι.
Αρχίζουμε να κανουμε τους έξυπνους και τα προφορικα μας ειναι και χαλια και μετά έχουμε και παράπονα απο τους εξεταστές...:P

εμενα τα αγγλικα μου ειναι μια χαρα και το παιζω εξυπνη στα προφορικα,το ομολογω.:Dαλλα ειναι μια χαρα τα αγγλικα μου.:Pτωρα το british accent δεν το δοκιμαζω με τιποτα,εστω κι αν οταν στο σχολειο κανουμε μ*λακιες ή αγγλικα,το δοκιμαζω και μου βγαινει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
{[(βγαινουμε off topic)]}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για να ξαναμπούμε οντοπικ να πω πως πρεπει να τους στείλουμε email μάλλον και δεν ξερω αν συμφωνει και ο Χρήστος κατευθείαν μετα την διεξαγωγη και των φετινλων εξετάσεων ετσι ωστε να εχουμε και "φρεσκα"παραπονα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
συμφωνω αγαπητε τεο!!!! αλλα ας κανουμε αναφορα και σε γενικα προβληματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
OK εχεις και καποιο δίκαιο.
Αλλα το καλυτερο που έχουμε να κανουμε ειναι να τα στείλουμε όλα μαζί συγκεντρωμένα μετα το τέλος της εξεταστικης του Μαϊου αντι να στέλνουμε 2 αναφορές:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
οποτε... μετα τις εξετασεις θελω ΟΛΟΙ να μου πειτε τα παραπονα σας για τις εξετασεις....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lavwmeno3wtiko

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα ειμαι ο Χαρης και ειμαι 15 ολα ξεκινησαν περσυ..πηρα καθηγητρια αγγλικων και εκανα μαθημα 2 ωρες την εβδομαδα μαθημα για να δωσω δοκιμαστικα lower michigan και ετσι εγινε εκανα μαθημα απο τον σεπτεμβρη και εδωσα τον μαιο ..κανεις δεν πιστευε οτι θα το παρω γιατι δεν διαβαζα κιολας :) ..εφτασαν οι εξετασεις...πηγα και εδωσα listening gvr writing ολα οκ μου φανηκαν κανενα προβλημα..μετα απο ενα μηνα πηγα και εδωσα προφορικα ..ολοι μου λεγαν να μην ανησυχω και οτι ολα θα πανε μια χαρα(η αγγλικου μ με βεβαιωσε πως ειναι δυσκολο να μεινεις)!
Παω που λες να δωσω προφορικα!βλεπουν στην εισοδο το χαρτι μου και με στελνουν στον 1 οροφο(κτιριο. IST STUDIES.μοσχατο )παω ο καιμενος στον 1 οροφο στην αιθουσα που με εστειλαν και ηταν απο εξω ενας 2 μετρος αντρας..και τωρα αρχιζει το νταβαντουρι...

Mου λει "get in"
μπενω μεσα και αρχιζουμε..απο την αρχη μου φανηκε καπως (ηταν 4.00μ.μ /προφανως ηθελε να τελειωνει...)
1)δεν με κοιταγε στα ματια σαν και μου συμπεριφέρονταν σαν να μην υπήρχα+μιλαγε πολυ σιγα...
μιλαγαμε για κανα 6-7 λεπτα και ολα οκ σε καποια στιγμη μου λει..
ΔΙΑΛΟΓΟΣ
"εχεις φιλους?"
"ναι εχω πολλους και περναμε πολλεσ ωρες μαζι"
"τι συζητατε με τους φιλους σου?"(κατι αρχισε και δεν μου πηγαινε καλα ..)
"μιλαμε για πολλα πραγματα οπως ποδοσφαιρο,υπολογιστες,μαθηματα(και επειδη η ατμοσφαιρα ηταν καπως ειπα να την ελαφρυνω και ειπα)and about girls!
και τοτε ηταν που εμεινα μα...ς
"και τι λετε για τα κοριτσια?"(ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ,ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
απαντηση
"its a personal question i cant answer"
αυτο ηταν... μ λει "ok harry we finished you can go!"


ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΑ
"ΕΜΕΙΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΩ"ΕΙΜΟΥΝ 100% ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ..

μετα απο 1 με 1,5 μηνα περιπου ειμουν στο χωριο διακοπες..χτυπαει το τηλεφωνο και ηταν η μανα μου ..ειχαν βγει τα αποτελεσματα και ειχα περασει σε ολα εστω και με Low pass(το ηξερα απο την αρχη +περιμενα να μην περασω καθολου εκει)
και το φιναλε ..
προφορικα BORDEN LINE FAIL
με αποτελεσμα να μην το παρω..

πειτε μου δεν ειναι αδικια?με τι κουραγιο να συνεχησω τα αγγλικα εγω τωρα ?αν μου χανατυχει παλι μια Εγγλεζα αδερφη ?

το περιστατικο ειναι αληθινο και μπορω να δοσω ολα μου τα στοιχεια + την επιστολη με τα αποτελεσματα..


περιμενω απαντηση

Χαρης το θυμα μιας εγγλεζας αδερφης που μου κατεστρεψε την ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
καλησπερα ειμαι ο Χαρης και ειμαι 15 ολα ξεκινησαν περσυ..πηρα καθηγητρια αγγλικων και εκανα μαθημα 2 ωρες την εβδομαδα μαθημα για να δωσω δοκιμαστικα lower michigan και ετσι εγινε εκανα μαθημα απο τον σεπτεμβρη και εδωσα τον μαιο ..κανεις δεν πιστευε οτι θα το παρω γιατι δεν διαβαζα κιολας :) ..εφτασαν οι εξετασεις...πηγα και εδωσα listening gvr writing ολα οκ μου φανηκαν κανενα προβλημα..μετα απο ενα μηνα πηγα και εδωσα προφορικα ..ολοι μου λεγαν να μην ανησυχω και οτι ολα θα πανε μια χαρα(η αγγλικου μ με βεβαιωσε πως ειναι δυσκολο να μεινεις)!
Παω που λες να δωσω προφορικα!βλεπουν στην εισοδο το χαρτι μου και με στελνουν στον 1 οροφο(κτιριο. IST STUDIES.μοσχατο )παω ο καιμενος στον 1 οροφο στην αιθουσα που με εστειλαν και ηταν απο εξω ενας 2 μετρος αντρας..και τωρα αρχιζει το νταβαντουρι...

Mου λει "get in"
μπενω μεσα και αρχιζουμε..απο την αρχη μου φανηκε καπως (ηταν 4.00μ.μ /προφανως ηθελε να τελειωνει...)
1)δεν με κοιταγε στα ματια σαν και μου συμπεριφέρονταν σαν να μην υπήρχα+μιλαγε πολυ σιγα...
μιλαγαμε για κανα 6-7 λεπτα και ολα οκ σε καποια στιγμη μου λει..
ΔΙΑΛΟΓΟΣ
"εχεις φιλους?"
"ναι εχω πολλους και περναμε πολλεσ ωρες μαζι"
"τι συζητατε με τους φιλους σου?"(κατι αρχισε και δεν μου πηγαινε καλα ..)
"μιλαμε για πολλα πραγματα οπως ποδοσφαιρο,υπολογιστες,μαθηματα(και επειδη η ατμοσφαιρα ηταν καπως ειπα να την ελαφρυνω και ειπα)and about girls!
και τοτε ηταν που εμεινα μα...ς
"και τι λετε για τα κοριτσια?"(ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ,ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
απαντηση
"its a personal question i cant answer"
αυτο ηταν... μ λει "ok harry we finished you can go!"


ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΑ
"ΕΜΕΙΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΩ"ΕΙΜΟΥΝ 100% ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ..

μετα απο 1 με 1,5 μηνα περιπου ειμουν στο χωριο διακοπες..χτυπαει το τηλεφωνο και ηταν η μανα μου ..ειχαν βγει τα αποτελεσματα και ειχα περασει σε ολα εστω και με Low pass(το ηξερα απο την αρχη +περιμενα να μην περασω καθολου εκει)
και το φιναλε ..
προφορικα BORDEN LINE FAIL
με αποτελεσμα να μην το παρω..

πειτε μου δεν ειναι αδικια?με τι κουραγιο να συνεχησω τα αγγλικα εγω τωρα ?αν μου χανατυχει παλι μια Εγγλεζα αδερφη ?

το περιστατικο ειναι αληθινο και μπορω να δοσω ολα μου τα στοιχεια + την επιστολη με τα αποτελεσματα..


περιμενω απαντηση

Χαρης το θυμα μιας εγγλεζας αδερφης που μου κατεστρεψε την ζωη

Θα αναφερθεί φυσικά στο ELI.
Το κακό ειναι πως δεν μπορούσες να ζητήσεις αναβαθμολόγηση.
Τωρα ξαναδίνεις ECCE?
Τεσπα.
Αν μπορείς να μας δωσεις τον κωδικο σου μεσω PM φυσικα θα ηταν καλό.
Τον κωδικό και το venue των εξετασεων.Αυτα πιστεύω να μας χρειαστούν μονο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγω ξερω οτι αν δεν μιλησεις σχεδον καθολου σε κοβουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aπο οτι λέει ομως ο φιλος μας μίλησε.
Και επίσης τον κρατησε ΜΟΝΟ 5-6 λεπτα ενω επρεπε να τον κρατησει τουλαχιστον 10.
Και ακόμα,τα υπολοιπα μερη τα περασε.Τα προφορικα ειναι πιο ευκολα απο τα γραπτα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
καλησπερα ειμαι ο Χαρης και ειμαι 15 ολα ξεκινησαν περσυ..πηρα καθηγητρια αγγλικων και εκανα μαθημα 2 ωρες την εβδομαδα μαθημα για να δωσω δοκιμαστικα lower michigan και ετσι εγινε εκανα μαθημα απο τον σεπτεμβρη και εδωσα τον μαιο ..κανεις δεν πιστευε οτι θα το παρω γιατι δεν διαβαζα κιολας :) ..εφτασαν οι εξετασεις...πηγα και εδωσα listening gvr writing ολα οκ μου φανηκαν κανενα προβλημα..μετα απο ενα μηνα πηγα και εδωσα προφορικα ..ολοι μου λεγαν να μην ανησυχω και οτι ολα θα πανε μια χαρα(η αγγλικου μ με βεβαιωσε πως ειναι δυσκολο να μεινεις)!
Παω που λες να δωσω προφορικα!βλεπουν στην εισοδο το χαρτι μου και με στελνουν στον 1 οροφο(κτιριο. IST STUDIES.μοσχατο )παω ο καιμενος στον 1 οροφο στην αιθουσα που με εστειλαν και ηταν απο εξω ενας 2 μετρος αντρας..και τωρα αρχιζει το νταβαντουρι...

Mου λει "get in"
μπενω μεσα και αρχιζουμε..απο την αρχη μου φανηκε καπως (ηταν 4.00μ.μ /προφανως ηθελε να τελειωνει...)
1)δεν με κοιταγε στα ματια σαν και μου συμπεριφέρονταν σαν να μην υπήρχα+μιλαγε πολυ σιγα...
μιλαγαμε για κανα 6-7 λεπτα και ολα οκ σε καποια στιγμη μου λει..
ΔΙΑΛΟΓΟΣ
"εχεις φιλους?"
"ναι εχω πολλους και περναμε πολλεσ ωρες μαζι"
"τι συζητατε με τους φιλους σου?"(κατι αρχισε και δεν μου πηγαινε καλα ..)
"μιλαμε για πολλα πραγματα οπως ποδοσφαιρο,υπολογιστες,μαθηματα(και επειδη η ατμοσφαιρα ηταν καπως ειπα να την ελαφρυνω και ειπα)and about girls!
και τοτε ηταν που εμεινα μα...ς
"και τι λετε για τα κοριτσια?"(ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ,ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
απαντηση
"its a personal question i cant answer"
αυτο ηταν... μ λει "ok harry we finished you can go!"


ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΑ
"ΕΜΕΙΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΩ"ΕΙΜΟΥΝ 100% ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ..

μετα απο 1 με 1,5 μηνα περιπου ειμουν στο χωριο διακοπες..χτυπαει το τηλεφωνο και ηταν η μανα μου ..ειχαν βγει τα αποτελεσματα και ειχα περασει σε ολα εστω και με Low pass(το ηξερα απο την αρχη +περιμενα να μην περασω καθολου εκει)
και το φιναλε ..
προφορικα BORDEN LINE FAIL
με αποτελεσμα να μην το παρω..

πειτε μου δεν ειναι αδικια?με τι κουραγιο να συνεχησω τα αγγλικα εγω τωρα ?αν μου χανατυχει παλι μια Εγγλεζα αδερφη ?

το περιστατικο ειναι αληθινο και μπορω να δοσω ολα μου τα στοιχεια + την επιστολη με τα αποτελεσματα..


περιμενω απαντηση

Χαρης το θυμα μιας εγγλεζας αδερφης που μου κατεστρεψε την ζωη

Φίλε Χάρη όσο και φυσικό να είναι αυτό το πράγμα (να μιλάς για γυναίκες) δε λέγεται στις εξετάσεις με τόση ευκολία. Δηλαδή άμα σε ρώταγε τι κάνετε με τους φίλους σου θα της έλεγες: "Αυνανιζόμαστε."; Βέβαια, θα μπορούσες να της πεις ότι πολλοί φίλοι σου έχουν προβλήματα με τις σχέσεις τους και θα μπορούσε να πάει γενικά το θέμα και να την βγάλεις ζάχαρη, αφού ξέρεις ότι θα σε ρώταγε κάτι. Εξάλλου, όταν της λες αυτές τις δραστηριότητες θα σε ρωτήσει περαιτέρω. Τέλος νομίζω πώς ηχογραφούνται τα προφορικά... Αυτά να τα προσέξουν αυτοί που θα δώσουν τώρα το Μάη. Πάθαμε τίποτα που είπαμε ποδόσφαιρο και μαθήματα εμείς που δώσαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Χρονη, δεν φταιει αυτο... Ο εξεταστης δεν βαθμολογει τις αποψεις σου αλλα τα Αγγλικα σου... Τώρα, ας περάσω στο φιλο μας το Χαρη...
Πριν σου απαντησω, θα ηθελα να σε παρακαλεσω να μην εκφραζεσαι με τοσο ρατσιστικο τροπο. Δεν κρινουμε τους ανθρωπους απο φυλετικες και αλλες διαφορες (και στη συγκεκριμενη περιπτωση απο το σεξουαλικο προσανατολισμο), αλλα τους κρινουμε απο το χαρακτηρα τους...Επισης, το αν κοπηκες δεν εξαρταται απολυτα απο τον 2μετρο εξεταστη σου... οπως θα ξερει και ο φιλτατος Τεο τα τεστ των προφορικων ηχογραφουνται και στελνονται στο ELI. αυτοι αποφασιζουν... (εαν προσεξες πριν πας να δωσεις προφορικα υπογραφεις το mark sheet το οποιο λεει οτι θα ηχογραφηθει η συνομιλια του τεστ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χρονη, δεν φταιει αυτο... Ο εξεταστης δεν βαθμολογει τις αποψεις σου αλλα τα Αγγλικα σου... Τώρα, ας περάσω στο φιλο μας το Χαρη...
Πριν σου απαντησω, θα ηθελα να σε παρακαλεσω να μην εκφραζεσαι με τοσο ρατσιστικο τροπο. Δεν κρινουμε τους ανθρωπους απο φυλετικες και αλλες διαφορες (και στη συγκεκριμενη περιπτωση απο το σεξουαλικο προσανατολισμο), αλλα τους κρινουμε απο το χαρακτηρα τους...Επισης, το αν κοπηκες δεν εξαρταται απολυτα απο τον 2μετρο εξεταστη σου... οπως θα ξερει και ο φιλτατος Τεο τα τεστ των προφορικων ηχογραφουνται και στελνονται στο ELI. αυτοι αποφασιζουν... (εαν προσεξες πριν πας να δωσεις προφορικα υπογραφεις το mark sheet το οποιο λεει οτι θα ηχογραφηθει η συνομιλια του τεστ)

Kοιτα έχεις δίκιο Χρηστο.
Απλά επειδή ειναι ένα τεστ στο οποίο ο βαθμός δίνεται απο τον εξεταστή,ειναι στην διακριτική ευχέρεια του εξεταστη αν θα περασει ή οχι τον υποψηφιο αποφασίζοντας με τα assessment criteria που έχει μπροστά του.Τωρα για το αν ο τελικός βαθμός δίνεται στην Αμερικη στο ELI,κατι τέτοιο ισχυει σε μερικα τεστ και οχι σε όλα.Και γινεται αποκλειστικά για να διασφαλιστούν τα αντικειμενικά κριτήρια αξιολογησης που υπάρχουν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ναι, αλλα εαν ειναι να περασεις, θα περασεις, δν τιθεται θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι ΟΚ αλλα οπως ειπα ο εξεταστής θα σε περάσει συμφωνα με τα κριτηρια που έχει μπροστά και συμφωνα με το overall impression!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
τωρα μη μου πεις οτι ο εξεταστης εκοψε το Χαρη γτ ο χαρης ειναι str8, ενω ο examiner οχι! Μην τρελαθουμε κι ολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top