[Πανελλαδικές 2022] Τελικά θα δώσω Λατινικά ή Κοινωνιολογία;

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Μπορούμε να μη μπλεκόμαστε στα όνειρα των άλλων; Αν θέλει στρατό ή να δουλεύει σε βόθρους ή στα σκουπίδια ο καθένας εμάς τι μας κόφτει;

( αναφέρομαι σε γενικό βαθμό ).
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καλύτερα να βρεις κάτι που όντως αγαπάς να κάνεις και να το παλέψεις μέχρι τέλους παρά να μπεις σε μία σχολή απλά για την σιγουριά του δημοσίου. Μπορεί να φανεί καλό στην αρχή αλλά θα γίνει σύντομα ψυχοφθόρο. Τέτοιες δουλειές ( στρατός, αστυνομία, πυροσβεστική κλπ ) θέλουν άτομα που να τις γουστάρουν γιατί τα τελευταία χρόνια έχουν γεμίσει με βολεψάκηδες που είναι και μη παραγωγικοί αφού δεν το γουστάρουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


τι κάνουν ποιοι;
ελπιζω να καταλαβες την ειρωνεια :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,706 μηνύματα.

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
1. Αφού έχει μέσο πώς κόπηκε σε άθλημα?
2. Δεν πιστεύω ότι έχει γράψει πάνω από 8000 μόρια αχχαχαχ "δεν.έγραψα καλά....ήμουν πάντα άριστη....όνειρο η σσας....έχω μέσο...."
3. Αφού είσαι άριστη γιατί τόσα ορθογραφικά και συντακτικά λάθη?
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δυστυχώς είναι διαγωνισμός οι πανελλήνιες δεν είναι απλά τα πράγματα. Σταθερή δουλειά ειναι Η σσας για αυτό τη θέλω, μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει μπαίνουν φράγκα...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μηνάς μπαίνει μήνας βγαίνει πέφτουν φράγκα φίλος. Ξέρω άτομα που έχουν τελειώσει νομική και παίρνουν ψίχουλα γνωρίζοντας 4 γλώσσες και έχοντας proficiency και επίσης θέλω σταθερο μισθό που είναι το προβλημα;
Αν μπεις με αυτή την λογική δεν θα αντέξεις να ξέρεις.Πρέπει να σου αρέσει κιόλας
 

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρετε τι ισχυει τελικά για τους απόφοιτους; Θα έχουν την επιλογή να δώσουν με κοινωνιολογία;
 

Gorgina_srk

Νεοφερμένος

Η Gorgina_srk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 57 μηνύματα.

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,522 μηνύματα.
Σημερα η υφυπουργός το επιβεβαίωσε στην βουλη σε απαντηση σχετικων ερωτησεων,
Λατινικα θα δωσουν και οι αποφοιτοι παλαιτερων ετων οχι κοινωνιολογια.

 

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Σημερα η υφυπουργός το επιβεβαίωσε στην βουλη σε απαντηση σχετικων ερωτησεων,
Λατινικα θα δωσουν και οι αποφοιτοι παλαιτερων ετων οχι κοινωνιολογια.

Ευχαριστώ πολυ για την ενημέρωση!
 

KimTaehyung

Νεοφερμένος

Η KimTaehyung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Όσο εύκολα είναι τα λατινικά, άλλο τόσο δύσκολη είναι η εισαγωγή τους (απόφοιτη δίνω κι εγώ δεύτερη χρονιά). Εύκολο εικοσαρι δεν το λες με τίποτα 😂😂 Θέλει πολλή μα πολλή προσοχή γιατί ένα γράμμα να κάνεις λάθος, όλοι οι τύποι μετά σου βγαίνουν λάθος. Πάντως είναι λίγο πιο ευχάριστα από κοινωνιολογια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top