[Πανελλαδικές 2013] Στατιστικά στοιχεία πανελλαδικών εξετάσεων 2013‏

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ntelakazos

Νεοφερμένος

Ο ntelakazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ. Μηπω γνωριζεις πόσοι ήταν οι υποψήφιοιστο ελεύθερο και γραμμικό σχέδιο το 2013 και πόσοι τελικά συμμετείχαν σε αυτές τιςεξετάσεις ? Που κυμανθήκαν οι βαθμολογίες σε αυτά ? Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την ανάρτηση των αριστούχων της θετικής στις κλίμακες 18-19 και 19-20 .Πάντως με 19-20 μόνο 70 υποψήφιους οι ιατρικές θα πάρουν την κατηφόρα για τα καλά,γιατί πέρσι 19-20 ήταν 500!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την ανάρτηση των αριστούχων της θετικής στις κλίμακες 18-19 και 19-20 .Πάντως με 19-20 μόνο 70 υποψήφιους οι ιατρικές θα πάρουν την κατηφόρα για τα καλά,γιατί πέρσι 19-20 ήταν 500!!!!!!!!

ναι ρε γαμωτο ειδα τα στατιστικα και αρχισα να μουτζωνομαι.... αμα εδινα φετος ξανα ειχα μεγαλες πιθανοτητες να περασω ΑΠΘ νομιζω, γιατι 200- 300 μορια μπορουσα να παρω παραπανω πιστευω.... αντε να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ναι ρε γαμωτο ειδα τα στατιστικα και αρχισα να μουτζωνομαι.... αμα εδινα φετος ξανα ειχα μεγαλες πιθανοτητες να περασω ΑΠΘ νομιζω, γιατι 200- 300 μορια μπορουσα να παρω παραπανω πιστευω.... αντε να δουμε
ναι ρε φίλε η ιατρική απθ λογικά θα πέσει πάνω από 200 μόρια σύμφωνα με τα τρέχοντα στοιχεία (σύμφωνα πάντα με τους προσωπικούς μου υπολογισμούς).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Είναι δυνατόv μόνο για τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης να δώσετε τα ποσοστά στο 15-17.99 με εύρος 1, δηλαδη ποσοστά στα 15-16, 16-17, 17- 17.99 ? Για να φανεί που υπάρχει συσσώρευση... Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
μα κι εγω κατι τετοιο υπολογιζω... παιζω τωρα με υπολογιστη μοριων κι εχω σκασει γιατι οι εκτιμησεις μου ειναι πανω κι απο την περσινη βαση για πολυ.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
17841 3o πεδιο οπο με ενδιαφερει μονο η οδοντιατρικη.ειμαι 709 μορια κατω απο τη περσινη βαση στην αθηνα και 606 στη θεσ/νικη.πιστευετε οτι αξιζει να τα βαλω χανοντας ομ ως ενα πεδιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Καλά αν δεν πιάσω ιατρική με 18500 (18499 για 5 μόρια) με τέτοια θέματα, με δραματική μείωση αριστούχων και με αύξηση εισακτέων ε τότε να πάει να γαμ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
17841 3o πεδιο οπο με ενδιαφερει μονο η οδοντιατρικη.ειμαι 709 μορια κατω απο τη περσινη βαση στην αθηνα και 606 στη θεσ/νικη.πιστευετε οτι αξιζει να τα βαλω χανοντας ομ ως ενα πεδιο???
φίλε βάλτην ποτέ δεν ξες .φαρμακευτική απθ ή πάτρα έχεις πολλές ελπίδες και για πολυτεχνεία έχεις επιλογές ακόμα και κέντρο.

Καλά αν δεν πιάσω ιατρική με 18500 (18499 για 5 μόρια) με τέτοια θέματα, με δραματική μείωση αριστούχων και με αύξηση εισακτέων ε τότε να πάει να γαμ....
πιάνεις φίλε μου και Ιωάννινα και σε πολλές πόλεις τώρα δεν ξέρω που σε βολεύει να πας εξαρτάται από το που μένεις

μα κι εγω κατι τετοιο υπολογιζω... παιζω τωρα με υπολογιστη μοριων κι εχω σκασει γιατι οι εκτιμησεις μου ειναι πανω κι απο την περσινη βαση για πολυ.....:(
φίλε χρησιμοποιείς κάποιο προγραμματάκι που υπολογίζει πιθανές βάσεις ?αν ναι μπορείς να στείλεις κανένα link
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Με 17.576 πίανω Ηλεκτρολόγους Πάτρας? Χρειάζομαι πτώση 24 μορίων :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Δηλαδη οι γενικοι μεσοι οροι ειναι ουσιαστικα οι γενικοι βαθμοι προσβασης?

17841 3o πεδιο οπο με ενδιαφερει μονο η οδοντιατρικη.ειμαι 709 μορια κατω απο τη περσινη βαση στην αθηνα και 606 στη θεσ/νικη.πιστευετε οτι αξιζει να τα βαλω χανοντας ομ ως ενα πεδιο???
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως αν ενδιαφερεσαι για τη σχολη πρεπει να τη βαλεις, δε βλεπεις οτι υπαρχει πανωλεθρια και στη θετικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bond_bill

Νεοφερμένος

Ο bond_bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
δεν καταλαβα πως ειδατε τι γραψανε οι μαθητες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilismath

Νεοφερμένος

Ο vasilismath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δηλαδη οι γενικοι μεσοι οροι ειναι ουσιαστικα οι γενικοι βαθμοι προσβασης?


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως αν ενδιαφερεσαι για τη σχολη πρεπει να τη βαλεις, δε βλεπεις οτι υπαρχει πανωλεθρια και στη θετικη?



Μπορούμε να βρούμε πόσοι υποψήφιοι έχουν πάνω από 18448 στη θετική κατεύθυνση?

Ζητώ κάτι προσωπικό βέβαια αλλά τα αποτελέσματα που δημοσιεύετε σήμερα μάλλον με χαροποιούν .
Δεν περίμενα τόσο χαμηλές επιδόσεις πανελλαδικά.
Ενδιαφέρομαι για ιατρική ......όπου στην χώρα.
Πάντως συγχαρητήρια στα παιδιά που τα επεξεργάστηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά αν είναι δυνατόν μήπως γίνεται να έχουμε τους μαθητές της θετικής με 18-18,5 και 18,5-19 ξεχωριστά .Ευχαριστώ εκ των προτέρων.Ενδιαφέρομαι για ιατρική απθ και έχω 18840.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
δεν καταλαβα πως ειδατε τι γραψανε οι μαθητες ?

γραφεις στο σιτε του υπουργειου τα στοιχεια σου . πανω πανω που γραφει την ιστοσελιδα γραφει στο τελος κατι νουμερα.αλλαζεις αυτα και βλεπεις τον βαθμο αλλωνhttps://results.minedu.gov.gr/index.php/site/search?canId=29888
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Παιδιά αν είναι δυνατόν μήπως γίνεται να έχουμε τους μαθητές της θετικής με 18-18,5 και 18,5-19 ξεχωριστά .Ευχαριστώ εκ των προτέρων.Ενδιαφέρομαι για ιατρική απθ και έχω 18840.
Περνας ανετα πιστευω. Οι γενικοι μεσοι οροι υποψηφιων ειναι οι γενικοι βαθμοι προσβασης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Περνας ανετα πιστευω. Οι γενικοι μεσοι οροι υποψηφιων ειναι οι γενικοι βαθμοι προσβασης?
ναι φίλε λογικά δεν είμαι σίγουρος όμως 100%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
ναι φίλε λογικά δεν είμαι σίγουρος όμως 100%.
Ας εξηγησει καποιος που ξερει τι παιζει με γ.μ.ο. και γ.β.π. Βασικα καταλαβα ειναι το ιδιο πραγμα, ουσιαστικα βγαζεις τον τελικο βαθμο σε καθε μαθημα απο προφορικα και γραπτα και διαιρεις με τον αριθμο των μαθηματων. Ενταξει λεει κατι αλλα οχι πολλα, καθως τα μορια και η ζητηση καθοριζουν τις βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bilakos

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
αλλο ενα τετοιο λαθος να γινει με τα δεδομενα των μηχανογραφικων και θα εχουμε τις βασεις απο αρχες αυγουστου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπορούμε να βρούμε πόσοι υποψήφιοι έχουν πάνω από 18448 στη θετική κατεύθυνση?

Ζητώ κάτι προσωπικό βέβαια αλλά τα αποτελέσματα που δημοσιεύετε σήμερα μάλλον με χαροποιούν .
Δεν περίμενα τόσο χαμηλές επιδόσεις πανελλαδικά.
Ενδιαφέρομαι για ιατρική ......όπου στην χώρα.
Πάντως συγχαρητήρια στα παιδιά που τα επεξεργάστηκαν.

Με 17.576 πίανω Ηλεκτρολόγους Πάτρας? Χρειάζομαι πτώση 24 μορίων :worry:

Καλά αν δεν πιάσω ιατρική με 18500 (18499 για 5 μόρια) με τέτοια θέματα, με δραματική μείωση αριστούχων και με αύξηση εισακτέων ε τότε να πάει να γαμ....
έλα παιδιά, το ξέρετε ήδη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top