[Πανελλαδικές 2013] Στατιστικά στοιχεία πανελλαδικών εξετάσεων 2013‏

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sssot

Νεοφερμένος

Ο Sssot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τα στατιστικά στοιχεία που ζητήσατε έχουνε προστεθεί και τα δεδομένα επεξεργάζονται αυτή τη στιγμή. Διορθώθηκαν επίσης κάποια μικρο-λάθη στον υπολογισμό των στατιστικών.

Τα ??? ήταν σφάλματα του κώδικα, όπου η τιμή έτεινε στα άπειρο (υπερχείλιση), τα οποία πλέον έχουν διορθωθεί.

Η διαδικασία αναμένεται να τελειώσει σε περίπου μισή ώρα. Θα κάνω επεξεργασία το αρχικό post όταν η διαδικασία τελειώσει.

edit1: η διαδικασία φαίνεται ότι θα διαρκέσει λιγότερο από 10 λεπτά
edit2: η διαδικασία ολοκληρώθηκε και τα στατιστικά αναρτήθηκαν στο 1ο post.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
αααχχ η ψευδαισθηση του μ.ο μου δίνει ελπίδες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ο απολυτος βιασμος φετος
κανω λαθος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sd@Akos

Νεοφερμένος

Ο sd@Akos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ενα μεγαλο ευχαριστω απο εμενα! Θα κοιμηθω ησυχος...
Να'στε καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
πολύ ωραία τα τελευταία στοιχεία για το Γενικό βαθμό πρόσβασης!
μια τελευταία παράκληση που θα τελειοποιήσει πιστεύω τον πίνακα, και κάτι που επίσης δεν μπορούν να δώσουν τα στατιστικά του υπουργείου. φτιάχτε ένα πίνακα με ποσοστά εύρους γενικού βαθμού πρόσβασης από 18.8 - 20!
πιστεύω θα βοηθήσει πολύ εμάς που θέλουμε υψηλόβαθμες σχολές μεγάλων αστικών κέντρων (νομικές, ιατρικές, πολυτεχνεία).

..όποτε έχετε χρόνο φυσικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
καλησπέρα μήπως θα μπορούσατε να αναρτήσετε τον αριθμό των υποψηφίων της θετικής με 19-20 και 18-19 ξεχωριστά .Είπατε ότι 18 -20 είναι 807
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
αντε παιδακια της θετικης μην αγχωνεστε αν οι 18-20 ειναι κατω απο 900 η τελευταια ιατρικη θα ναι κατω απο 18 . το λεω επειδη ειχα δει σε αλλο θρεντ με 18,5 φευγα ρωτουσαν αν θα πιανουν καμια ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
αντε παιδακια της θετικης μην αγχωνεστε αν οι 18-20 ειναι κατω απο 900 η τελευταια ιατρικη θα ναι κατω απο 18 . το λεω επειδη ειχα δει σε αλλο θρεντ με 18,5 φευγα ρωτουσαν αν θα πιανουν καμια ιατρικη
θα πέσουν πολύ οι ιατρικές πολύ γιατί πέρσι ήταν 2000 αριστόυχοι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
θα πέσουν πολύ οι ιατρικές πολύ γιατί πέρσι ήταν 2000 αριστόυχοι .

"Μα καλα Ιατρικη 17.950?" Blasphemy I'm telling you! . Και αντε να εξηγας παλι στο 80% των ατομων που δεν το καταλαβαινει, πως λειτουργει το συστημα των βασεων :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
"Μα καλα Ιατρικη 17.950?" Blasphemy I'm telling you! . Και αντε να εξηγας παλι στο 80% των ατομων που δεν το καταλαβαινει, πως λειτουργει το συστημα των βασεων :/:
Τα πράγματα είναι απλά, λάβε υπόψιν σου τις θέσεις των ιατρικών σχολων και τους αριστούχους και θα δεις ότι η χαμηλότερη από 18500 με 60 % λιγότερους αριστούχους λογικό είναι φίλε να πέσει γύρω στο 18000 ή έστω 18100-18200
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
καπου ειχε παρει το ματι μου οτι οι ιατρικες παιρνουν συνολο 900 . αν οι αριστουχοι ειναι 800 ακομα και στην υποθετικη περιπτωση που πανε ολοι ιατρικη (πραγμα που δεν συμβαινει ποτε σασ το λεω σιγουρα) θα μεινουν και αλλες θεσεις κενες . κατω απο 18 αν ειναι σωστα τα ποσοστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Τα πράγματα είναι απλά, λάβε υπόψιν σου τις θέσεις των ιατρικών σχολων και τους αριστούχους και θα δεις ότι η χαμηλότερη από 18500 με 60 % λιγότερους αριστούχους λογικό είναι φίλε να πέσει γύρω στο 18000 ή έστω 18100-18200

Ναι ρε συ, και εγω αυτο ηθελα να πω με το post μου. Συμφωνουμε :) Απλως δεν το εγραψα καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ναι ρε συ, και εγω αυτο ηθελα να πω με το post μου. Συμφωνουμε :) Απλως δεν το εγραψα καλα.
no problem φίλε μου και εσύ σοχεύεις ιατρική σχολή αν επιτρέπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
no problem φίλε μου και εσύ σοχεύεις ιατρική σχολή αν επιτρέπεται?

οχι 4ο πεδιο εγω , καλη τυχη σε ολους μας :) αν και ειδα τα στατιστικα και απορησα, θα ορκιζομουν πως Φυσικη φετος θα ηταν χειροτερα απο περσυ και οχι το αντιστροφο οπως αποδειχθηκε (Τεχνολογικη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sssot

Νεοφερμένος

Ο Sssot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Προστέθηκαν επιπλέον στατιστικά, κατόπιν προτάσεων σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
πολύ ωραία και αυτά, αλλά π.χ. συμμαθητής μου έχει βαθμό πρόσβασης κάτω του 19 και 19089 μόρια, και εγώ άνω του 19 και 18781 μόρια (μιλάμε για 4ο πεδίο). οπότε αφου καποιες βαθμολογίες 19100 μόρια (που πρακτικά πιάνουν τα πάντα) δεν περιλαμβάνονται στο ευρος 19-20 τότε δεν έχουμε καλή εικόνα της κατάστασης.

από 18,75 και πάνω θα ήταν ένα εύρος που αξίζει πιστεύω γιατί εκεί παίζονται οι υψηλές σχολες, και θα είχαμε στατιστικά κάπως πιο ξεκάθαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Μαλιστα... μπραβο!!!! Μια ερωτηση... η αναλυση εγινε επι του συνολικου αριθμου( μαζι με αυτους που δεν πηγαν η δηλωθηκαν για απολυτηριο) η μονο επι των υποψηφιων που πηγαν και εδωσαν??? Και ενα ακομα.. Μπορουμε να εχουμε στατιστικο θετικης και τεχνολογικης μαζι για μαθηματικα και φυσικη ( ευρος, συχνοτητες, μεση τιμη κλπ). Εχει ενδιαφερον να δουμε πως ειναι τα μαθηματα βαρυτητας για τους υποψηφιους που θα δωσουν 2ο-4ο... Επισης αν γινεται το ιδιο απο ολες τις κατευθυνσεις για μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
τελεια, θα προτεινα επισης ευρος βαθμολογιας για ολες τις κατευθυνσεις μαζι στην Εκθεση αμα μπορειτε και επισης οι 122 χιλιαδες δεν ειναι συνολικοι υποψηφιοι αλλα συνολικοι μαθητες τριτης λυκειου μαζι με αυτους που δεν εδιναν πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ξεκίνησε μια πανωλεθρία,όπως θα έλεγε ο μέγας,ο μοναδικός.
Πόσο ταιριάζει σε αυτό το τοπικ. :loltooth:



Αυτός,αθροιστικά με τον Τάκη,συνοψίζουν όλη τη δεκαετία των '90ς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aristea1990

Νεοφερμένος

Η Aristea1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα! είμαι νέο μέλος και σας γράφω πρώτη φορά

επίσης έδωσα πανελλήνιες ξανά μετά από χρόνια και καθώς πήγα τραγικά άσχημα, τολμώ να ζητήσω τη βοήθεια σας: διάβασα τα στατιστικά, αλλά θέλω να κάνω μία -ίσως γελοία για κάποιους-ερώτηση: πόσο μπορεί να έχει γράψει ο τελευταίος φέτος??? αν υποθέσουμε ότι κάποιος με τα ελάχιστα μόρια της τάξης των 6000 όπως εγώ (ναι!) μπορεί να ελπίζει ότι έχει ελπίδες να εισαχθεί (ίσως ο τελευταίος) στο τελευταίο πιο χαμηλόβαθμο ΤΕΙ του 5ου πεδίου???

μην με ρωτήσετε γιατί θέλω να μπω -έστω και στο τελευταίο ΤΕΙ του νεοφερμένου σχεδίου Αθηνά, ίσως φανεί παράξενο αλλά δουλεύω χρόνια και θέλω να περάσω κάπου - αν μπορείτε μόνο βοηθήστε με, υπάρχει ελπίδα για κάτι τόσο χαμηλό??

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top