Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.
Εγώ πάντως άρχισα να έχω παραισθήσεις. Αφήνω για 5 λεπτά το κινητό μου και ακούω ότι δονείται 😂
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Άκουσα ότι κάποιοι έχουν πάρει με sms ισχύει;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,532 μηνύματα.
Για κάποιον λόγο έχω αγχωθεί και γω, είναι μεταδοτικό :hehe:
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.
Είναι βάρβαρο που πρέπει να περιμένουμε τόση ώρα για ένα SMS
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Εντωμεταξύ δεν είπαν 1 είπαν μετά τις 1 και λέει έρχονται 2
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,631 μηνύματα.
Έχετε περίπου μισή ώρα αναμονής ακόμα. It's the final countdown!
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Είναι βάρβαρο που πρέπει να περιμένουμε τόση ώρα για ένα SMS
Δεν γινόταν να τα στείλουν πιο νωρις; αφού οι βαθμοί ειναι έτοιμη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εντωμεταξύ δεν είπαν 1 είπαν μετά τις 1 και λέει έρχονται 2
Δεν θα αντέξω μέχρι τότε
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντωμεταξύ δεν είπαν 1 είπαν μετά τις 1 και λέει έρχονται 2
Ε δεν νομίζω. Μάλλον θα είναι αυτοματοποιημένη η διαδικασία για τις 13:00, το πολύ να βάλουν το χέρι τους για να έρθουν νωρίτερα.
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.
Τους αρέσει να μας βλέπουν να υποφέρουμε
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
όσο περνάει η ώρα τόσο βεβαιώνομαι ότι τα έχω πάει πολύ χειρότερα από όσο ήλπιζα
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,631 μηνύματα.
Αν ήθελε ο Πιερρακάκης να κάνει καλή πρώτη εντύπωση έπρεπε να τα στείλει κατά τις 11 τα αποτελέσματα, αλλά που
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.
Μόνο εγώ ανακατεύομαι από το άγχος; 😅
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Πάει και φέτος η ιατρική μου φαίνεται, με έκαψαν η έκθεση και η βιολογία
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πώς γίνεται μαθηματικά να υπάρχουν 7 μονάδες απόκλιση, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ;

Ο ΕΝΑΣ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΧΑΝΤΑΚΩΜΑ.

Χημεία 6 μονάδες...

Έκθεση 14ρις και αναβαθμολόγηση. Να είναι καλά ο άνθρωπος -ο 2ος- που έβαλε 93 και με έσωσε.
 

panaman

Νεοφερμένος

Ο panaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πώς γίνεται μαθηματικά να υπάρχουν 7 μονάδες απόκλιση, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ;

Ο ΕΝΑΣ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΧΑΝΤΑΚΩΜΑ.

Χημεία 6 μονάδες...

Έκθεση 14ρις και αναβαθμολόγηση. Να είναι καλά ο άνθρωπος -ο 2ος- που έβαλε 93 και με έσωσε.
Να θυμάσαι αυτό που έγγραψες σε χρόνο προηγούμενο ...."Τα τυχόν λάθη σου δεν υποδηλώνουν το παραμικρό για το γνωστικό σου επίπεδο και εν γένει το ακαδημαϊκό σου ποιόν. Το ίδιο ισχύει για αβλεψίες και μικρολάθη της στιγμής." Δεν απορώ για το 93 που πήρες στην γλώσσα, και λίγο είναι. Συγχαρητήρια.

Αγαπητά μου παιδιά οι εξετάσεις αυτές είναι απλά ένας διαγωνισμός και ενδεχομένως μια καλή εκίννηση τπτ περισσσότερο τπτ λιγότερο. Δεν υποδηλώνουν τπτ ως προς την ποιότητα σας.
Ο γιος μου δεν διαφαίνεται να καταφέρει να περάσει ΤΕΦΦΑ. Όμως είμαστε ευτυχισμένοι γιατί θα μπεί κάπου που ίσως το αγαπήσει περισσότερο .

Μην απογοητεύεστε.
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να θυμάσαι αυτό που έγγραψες σε χρόνο προηγούμενο ...."Τα τυχόν λάθη σου δεν υποδηλώνουν το παραμικρό για το γνωστικό σου επίπεδο και εν γένει το ακαδημαϊκό σου ποιόν. Το ίδιο ισχύει για αβλεψίες και μικρολάθη της στιγμής." Δεν απορώ για το 93 που πήρες στην γλώσσα, και λίγο είναι. Συγχαρητήρια.

Αγαπητά μου παιδιά οι εξετάσεις αυτές είναι απλά ένας διαγωνισμός και ενδεχομένως μια καλή εκίννηση τπτ περισσσότερο τπτ λιγότερο. Δεν υποδηλώνουν τπτ ως προς την ποιότητα σας.
Ο γιος μου δεν διαφαίνεται να καταφέρει να περάσει ΤΕΦΦΑ. Όμως είμαστε ευτυχισμένοι γιατί θα μπεί κάπου που ίσως το αγαπήσει περισσότερο .

Μην απογοητεύεστε.
Πέρασα (σχεδόν σίγουρα) σε σχολές που με ενδιαφέρουν, αλλά έχασα τις δύο μου πρώτες επιλόγες. Τέλος πάντων, καλά είναι τα πράγματα, δυνατές σχολές εν τέλει.

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, εύχομαι ό,τι καλύτερο για τον γιο σας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top