Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
το καλο με το συγκεκριμενο site ειναι οτι συγκρινει ιδια εξεταστικα κεντρα καθε χρονο αρα μπορεις να κανεις συγκριση
Ούτε αυτή η σύγκριση έχει νόημα. Στο ίδιο βαθμολογικό κέντρο πηγαίνουν γραπτά από διαφορετικές περιοχές της Ελλάδας κάθε χρόνο.

1686933371670.png
 

Arie

Νεοφερμένος

Η Arie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ούτε αυτή η σύγκριση έχει νόημα. Στο ίδιο βαθμολογικό κέντρο πηγαίνουν γραπτά από διαφορετικές περιοχές της Ελλάδας κάθε χρόνο.


Και από ίδιες περιοχές της Ελλάδας να πηγαιναν πάλι δεν θα είχε νόημα διότι κάθε χρόνο έχουμε διαφορετικους μαθητές: Οι μαθητές την Ανω Ραχούλας 2022 μπορεί να ήταν καλύτεροι από αυτους του 2023. Δεν παύει όμως να ειναι ένα δείγμα - μικρό μεν - που αν επαληθευτεί, δείχνει πίεση βάσεων προς τα κάτω, όπως είναι και το αναμενόμενο (κατ' εμέ).
 

jser

Νεοφερμένος

Ο jser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ο αριθμος υποψηφιων ανα πεδιο?
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Δηλαδή τι ότι φέτος έγραψαν χειρότερα από πέρσι;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

jser

Νεοφερμένος

Ο jser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
οχι ποσοι διεκδικουν τις εισαγωγες
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Η αγγλική φιλολογία στο ΑΠΘ είχε εβε πέρυσι στα αγγλικά 15.98. Αυτό σήμαινε ότι και φέτος χρειάζεται να γράψει κάποιος πάνω από τον βαθμό αυτό για να μπορέσει να δηλώσει τη σχολή;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έτσι πρέπει, γιατί χρόνος υπάρχει, και μάλιστα πολύς.
Ναι πρέπει να γράψεις Αγγλικά πάνω από την ΕΒΕ του ειδικού μαθήματος.
Γνωστή μου πέρυσι έγραψε καλά στα 4 βασικά και 14 Αγγλικά και δεν μπήκε
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Ναι πρέπει να γράψεις Αγγλικά πάνω από την ΕΒΕ του ειδικού μαθήματος.
Γνωστή μου πέρυσι έγραψε καλά στα 4 βασικά και 14 Αγγλικά και δεν μπήκε
Κατάλαβα... Ελπίζω να πάει καλά το αυριανό αλλιώς θα χαιρετάω την Θεσσαλονίκη από μακριά
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Κατάλαβα... Ελπίζω να πάει καλά το αυριανό αλλιώς θα χαιρετάω την Θεσσαλονίκη από μακριά
Πως πήγε σήμερα κοριτσάκι μου; ελπίζω όλα καλά. Εύχομαι καλά αποτελέσματα και αν θες πληροφορίες για την Αγγλική Φιλολογία Αθήνας πες μου, σπουδάζει η κόρη μου εδώ.
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε θα πέσουν οι βάσεις σε επαλ φέτος με έχει φάει η αγωνία αν δεν πέσουν είναι τελειωμένος γιατί έκανα αστεία λάθη που κοστισαν πολύ
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε θα πέσουν οι βάσεις σε επαλ φέτος με έχει φάει η αγωνία αν δεν πέσουν είναι τελειωμένος γιατί έκανα αστεία λάθη που κοστισαν πολύ
Μην αγχώνεσαι τώρα, ότι έγινε έγινε πλέον.
Εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Ευχαριστώ απλά είναι κρίμα γιατί με κατέβαλε το άγχος ενώ τα ήξερα
Σε νιώθω, προσπάθησες όλη τη χρονιά κρίθηκαν όλα σε δύο ώρες. Δίκιο έχεις, απλά τώρα πλέον και να αγχωθείς δεν αλλάζει κατι
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Πως πήγε σήμερα κοριτσάκι μου; ελπίζω όλα καλά. Εύχομαι καλά αποτελέσματα και αν θες πληροφορίες για την Αγγλική Φιλολογία Αθήνας πες μου, σπουδάζει η κόρη μου εδώ.
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Έχω κάποιες αμφιβολίες για κάποια, αλλά σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένη. Δεν έχω δει βέβαια λύσεις, όπως σε κανένα μάθημα, οπότε δύσκολα να πω με σιγουριά.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Έχω κάποιες αμφιβολίες για κάποια, αλλά σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένη. Δεν έχω δει βέβαια λύσεις, όπως σε κανένα μάθημα, οπότε δύσκολα να πω με σιγουριά.
Εγώ εύχομαι τα καλύτερα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Έχω κάποιες αμφιβολίες για κάποια, αλλά σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένη. Δεν έχω δει βέβαια λύσεις, όπως σε κανένα μάθημα, οπότε δύσκολα να πω με σιγουριά.
Καλά έκανες. Τσάμπα άγχος να δεις τις λύσεις μιας και τώρα είναι όλα μη-αναστρέψιμα.
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε θα πέσουν οι βάσεις σε επαλ φέτος με έχει φάει η αγωνία αν δεν πέσουν είναι τελειωμένος γιατί έκανα αστεία λάθη που κοστισαν πολύ
Ασε κι εγώ έχασα από βλακώδη λάθη και αριθμητικά. Βγαίνοντας από την αίθουσα μου ήρθαν οι απαντήσεις στο μυαλό πριν προλαβω καν να τις δω. Είμαι οριακά να μην περασω εκεί που θέλω. Τόσο διάβασμα κι ενδέχεται να πεσει στο κενό, εχω εκνευριστεί απειρα με τον εαυτό μου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top