Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Εξαρτάται από τον διορθωτή αλλά άμα είναι στο τέλος δεν πιστεύω πάνω από 1-2 μόρια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχω ακούσει πάντως ότι στη Φυσική δεν κόβουν μονάδες για τα αριθμητικά αλλά δεν ξέρω αν ισχύει.
Κόβουν για αριθμητικά. Όλα σωστά ο γιος μου, ένα αριθμητικό (ευτυχώς στο τελικό αποτέλεσμα) και του έβαλαν και οι δύο βαθμολογητες 99!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Πρώτη φορά το ξανακούω αυτό :hehe:

Υ.Γ Με αγάπη <3
Το έχω πει καμία εκατό φορές η τρελαρα ε;;; Μη με παρεξηγείς, γριά γυναίκα είμαι...🤣🤣🤣🤣
Πάντως αν δεν το εμπεδωσατε να το ξαναματαεπαναλαβω 🤣
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Μένουν κάποια ειδικά μαθήματα συν κάποια μαθήματα των ΕΠΑ.Λ. για να ολοκληρωθούν οι φετινές Πανελλήνιες 2022. Βέβαια έχουμε ακόμα δρόμο με τις Βάσεις και τα Μηχανογραφικά, όμως ας υπάρξει πρόνοια και γι αυτούς που δίνουν του χρόνου (2023) και ξεκινούν τα θερινά.

Συζήτηση, προβληματισμοί, συναισθήματα. Αυτό το θέμα είναι για εσάς :)
Σε λίγο θα ανοίξει και για του '24:cry_x:
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Η αγγλική φιλολογία στο ΑΠΘ είχε εβε πέρυσι στα αγγλικά 15.98. Αυτό σήμαινε ότι και φέτος χρειάζεται να γράψει κάποιος πάνω από τον βαθμό αυτό για να μπορέσει να δηλώσει τη σχολή;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μόνο εγώ δεν ανγχώνομαι ρε παιδια; δε ξερω νιώθω φουλ αισιόδοξη και ότι υπάρχει χρόνος
Έτσι πρέπει, γιατί χρόνος υπάρχει, και μάλιστα πολύς.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Σε λίγο θα ανοίξει και για του '24:cry_x:
Sure :P
 

giorgos78

Νεοφερμένος

Ο giorgos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος αν θα βγουν οι βαθμοί πριν τις εκλογές;
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος αν θα βγουν οι βαθμοί πριν τις εκλογές;
Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου την έζησα πέρυσι που έδιναν και τα δύο μου παιδιά, αλλά προσπάθησε να μην σκέφτεσαι μαθήματα και βαθμούς.
Άλλωστε το μεγάλο πανηγύρι, η τρελή αγωνία είναι μετά, όταν βγουν οι βαθμοί και μέχρι να βγούνε οι βάσεις.
Οπότε κράτα δυνάμεις για τότε.
Εύχομαι ότι καλύτερο
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος αν θα βγουν οι βαθμοί πριν τις εκλογές;
Άλλοι λένε για τις 23 και άλλοι για τις 28. Αλλά δεν νομίζω πριν τις εκλογές οπότε μάλλον στις 28 το κόβω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ήδη με έχει πιάσει άγχος :'(
Είναι πράγματι μία παράξενη εμπειρία για όλους μας. Όμως δεν χρειάζεται το άγχος παρά μόνο το παραγωγικό ώστε να έχεις το κίνητρο για να διαβάσεις όσο καλύτερα μπορείς.΄
 

jser

Νεοφερμένος

Ο jser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
το ylikonet ανεβασε τα πρωτα στατιστικα για φυσικη Για χημεια βιολογια ξερει κανεις κατι
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.
το ylikonet ανεβασε τα πρωτα στατιστικα για φυσικη Για χημεια βιολογια ξερει κανεις κατι
Καλά μη δίνεις σημασία. Ανεβάζουν στατιστικά χωρίς να έχει τελειώσει η βαθμολόγηση , τι άλλο θα δούμε
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Καλά μη δίνεις σημασία. Ανεβάζουν στατιστικά χωρίς να έχει τελειώσει η βαθμολόγηση , τι άλλο θα δούμε
1686929610499.png
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.

jser

Νεοφερμένος

Ο jser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
το καλο με το συγκεκριμενο site ειναι οτι συγκρινει ιδια εξεταστικα κεντρα καθε χρονο αρα μπορεις να κανεις συγκριση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

περυσι στο ιδιο δειγμα γραπτων στο ιδιο βαθμολογικο το 16 τοισ εκατο ποσο ηταν
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top