Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Mariamar

Νεοφερμένος

Η Mariamar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Είμαι κ γω π είχα αφήσει την ιστορία όλη τη χρονιά γιατί την βαριόμουν και μ φαινόταν εύκολο να την βγάλω το τελευταίο διάστημα κάτι π δεν έγινε ποτέ. Και τώρα θρηνώ γιατί έχω γράψει καλά στα υπόλοιπα και θα χάσω από την παπαγαλια. Οριακά πιστεύω θα πιάσω βάση. Κάντε προσευχές μαζί μ γιατί δενν..
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Τώρα η κοπέλα μιλάει για ιστορία που δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει, αλλά στη δική μας κατεύθυνση αν εξαιρέσεις την έκθεση (που έχω μιλήσει παρά πολλές φορές για τον χαμό που γίνεται από τότε που άλλαξε το σύστημα) δε νομίζω ότι βλέπει κανείς εύκολα μεγάλες αποκλίσεις.

Υ.Γ Καλή τύχη σε όλους και άντε οι περισσότεροι τελειώνετε αύριο 💛
Εμένα η κόρη μου ήταν στο πρώτο πεδίο και ο γιος μου στο τρίτο. Και τα δύο παιδιά μου στην έκθεση αποκλίσεις οι δύο βαθμολογητες. Στα υπόλοιπα μαθήματα ήταν πολύ κοντά οι δύο βαθμολογητες και σε κάποια ήταν ακριβώς ο ίδιος βαθμός.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.
In dubio pro reo που λέμε κι εμείς οι νομικοί!
Πω....
@Zukov συνάδελφε έλα να διαλευκάνεις την υπόθεση, έχεις κι άλλα βαφτιστήρια;
Ειχα γραψει πληθωρα μηνυματων εκεινη την ημερα συναδελφε και δε θυμαμαι αν το Πακεβανοζι ηταν μεταξυ αυτων. Το μονο που θυμαμαι με σιγουρια ειναι οτι ειχα πει τον Ηλια Εβραιο με το φιλοβελοπουλικο προφιλ που ειχε, αφου ειχα βγαλει τη Πουπουλινα ενθερμη ομοφοβικια νεοδημοκρατισσα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Αγνοείται, λοιπόν, ο νονός μου :cry_x:
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Αγνοείται, λοιπόν, ο νονός μου :cry_x:
Να σε ρωτήσω κάτι; Εσύ πέρυσι δεν έδινες πανελληνιες μαζί με τον γιο μου και πέρασες κτηνιατρικη που ηθελες; γιατί μιλάς για τις πανελλήνιες του 19?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω κάτι; Εσύ πέρυσι δεν έδινες πανελληνιες μαζί με τον γιο μου και πέρασες κτηνιατρικη που ηθελες; γιατί μιλάς για τις πανελλήνιες του 19?
Γιατί είμαι, σχεδόν, 22 χρόνων γαϊδούρα, δεν ήταν πέρσι η πρώτη μου φορά :P
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα σήμερα.

Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Στην αδερφή μου στην χημεία, ο ένας της έβαλε 80 και ο άλλος 95 :P
Αυτή είναι μεγάλη διαφορά, δεν έκανε ένσταση; κάποιος από τους δύο κάτι του ξέφυγε.
Τουλάχιστον πέρασε εκεί που ήθελε η έχασε τη σχολή του το παιδί;;;;
 

jser

Νεοφερμένος

Ο jser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ποσα μορια χανω στο γ3 φυσικης αντι για μηκος λ εβαλα μηκος λ/2
 

jser

Νεοφερμένος

Ο jser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αριθμητικο λαθος στο γ3 ποσα μορια χανω
 

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
αριθμητικο λαθος στο γ3 ποσα μορια χανω
Εξαρτάται από τον διορθωτή αλλά άμα είναι στο τέλος δεν πιστεύω πάνω από 1-2 μόρια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εξαρτάται από τον διορθωτή αλλά άμα είναι στο τέλος δεν πιστεύω πάνω από 1-2 μόρια
Έχω ακούσει πάντως ότι στη Φυσική δεν κόβουν μονάδες για τα αριθμητικά αλλά δεν ξέρω αν ισχύει.
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 789 μηνύματα.

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αριθμητικο λαθος στο γ3 ποσα μορια χανω
Εξαρτάται από το κατά πόσο θα θεωρηθεί αριθμητικό λόγω αβλεψίας ή παρανόησης. Πάντως οι οδηγίες αναφέρουν ότι δεν πρέπει να χάσεις μόρια από τα επόμενα ερωτήματα για λανθασμένα τελικά αποτελέσματα αν έχεις κάνει όλες τις διαδικασίες και πράξεις με το λανθασμένο δεδομένο του Γ3 σωστά, καταλήγοντας στα αντίστοιχα συμπεράσματα που θα κατέληγε κανείς αξιοποιώντας τα σωστά νούμερα. Δυστυχώς όμως κάποιοι ηλίθιοι κόβουν, πρέπει να είσαι τυχερός να μην σου βαθμολογήσει το γραπτό τέτοιος.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Εξαρτάται από τον διορθωτή αλλά άμα είναι στο τέλος δεν πιστεύω πάνω από 1-2 μόρια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχω ακούσει πάντως ότι στη Φυσική δεν κόβουν μονάδες για τα αριθμητικά αλλά δεν ξέρω αν ισχύει.
Κόβουν για αριθμητικά. Όλα σωστά ο γιος μου, ένα αριθμητικό (ευτυχώς στο τελικό αποτέλεσμα) και του έβαλαν και οι δύο βαθμολογητες 99!
 

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Η ύλη για της πανελλήνιες 2024 ποτέ θα ανακοινωθεί;
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 542 μηνύματα.
Πέρσι ανακοινώθηκε Ιούλιο. Οπότε από εδώ και πέρα όλα είναι πιθανά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top