Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.
@Joji απαιτώ να ανεβάσεις εκείνο το τέλειο μεμε :pfff:
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Δεν έφταιγαν οι εκλογές , μην το πολιτικοποιούμε.(και αν το πάμε με φακτς πολιτικά- με την ίδρυση ιδιωτικών ΑΕΙ/εξίσωση κολλεγίων-ΑΕΙ δεν νομίζω οτι θέλουν να πέσουν οι βάσεις=> να περάσουν πολλά άτομα). Οι βάσεις καθορίζονται αφενός απο τις επιλογές των υποψηφίων στα μηχανογραφικά τους και αφετέρου απο τις επιδόσεις. Τα θέματα τότε ήταν αρκετά δύσκολα (βλ. Χημεία) και αυτό έπαιξε καθοριστικό ρόλο. (Νομίζω και τα μαθηματικά πάλι ήταν τσιμπημένης δυσκολίας , αλλά μπορεί να κάνω και λάθος)
Πολλοί τα παρόμοιοσαν σαν 2019 δηλαδη ότι το επίπεδο τους δεν μοιάζει των 3 τελευταίων χρόνων
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Πολλοί τα παρόμοιοσαν σαν 2019 δηλαδη ότι το επίπεδο τους δεν μοιάζει των 3 τελευταίων χρόνων
Αυτό δεν μπορώ να το γνωρίζω προσωπικά. Θα δείξουν τα αποτελέσματα στο τέλος του μήνα, γιατί ο,τι κι αν λέει το Διακρότημα , ο ΟΕΦΕ , ο Πουκαμισάς κλπ για τα θέματα , δεν έχει σημασία- σημασία έχει τι έγραψαν οι υποψήφιοι και τι βαθμολογίες υπάρχουν. Τότε μόνο θα υπάρξει μία μικρή (γιατί μην ξεχνάμε οτι παίζουν ρόλο και οι προτιμήσεις στο μηχανογραφικό!) εκτίμηση για τις βάσεις.
 

BatGuin

Νεοφερμένος

Ο BatGuin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πολλοί τα παρόμοιοσαν σαν 2019 δηλαδη ότι το επίπεδο τους δεν μοιάζει των 3 τελευταίων χρόνων
Ευχη να πεσουν οι βασεις φετος γτ δεν με βλεπω να περναω πουθενα που θελω ...εχω αλλαξει ποσες πρωτες επιλογες καθολη τη διαρκεια των εξετασεων απο τις συνεχεις απογοητευσεις μου...Δεν θελω να το ξανατραβηξω ολο αυτο :no:
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Κα
Ευχη να πεσουν οι βασεις φετος γτ δεν με βλεπω να περναω πουθενα που θελω ...εχω αλλαξει ποσες πρωτες επιλογες καθολη τη διαρκεια των εξετασεων απο τις συνεχεις απογοητευσεις μου...Δεν θελω να το ξανατραβηξω ολο αυτο :no:
Και εγώ στα ίδια είμαι
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Κα

Και εγώ στα ίδια είμαι
Παιδιά.. μέχρι να δείτε βαθμολογίες απο τα βαθμολογικά κέντρα, καθώς και τις επιδόσεις των υπολοίπων, μην σκάτε. Γράψτε όσο καλύτερα μπορείτε σε ο,τι σας μένει και θα την βρείτε την άκρη μετά την ανάρτηση των βαθμολογιών.🫂
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Απλά εγώ λόγω άγχους έκανα αστεία λάθη σε ασκήσεις τύπου 10 λεπτού. Το οποίο είναι αδικαιολογητο αλλά άγχος με νίκησε
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,685 μηνύματα.
Άντε παιδιά, καλή σας τύχη και στο τελευταίο μάθημα που μένει για το τέλος του μαραθωνίου! Η δοκιμασία φτάνει στο τέλος της, βάλτε τα δυνατά σας στο μάθημα που απομένει και από εκεί και πέρα θα δείτε τι θα κάνετε μετά τις βαθμολογίες.

Αύριο αφού τελειώσετε μην κάτσετε να υπολογίζετε όλα τα πιθανά σύνολα μορίων που μπορεί να συγκεντρώσετε (γκουχ), απλά ξεκουραστείτε και κάντε κάτι που σας έχει λείψει.

Τα καλύτερα είναι μπροστά!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.
Αύριο αφού τελειώσετε μην κάτσετε να υπολογίζετε όλα τα πιθανά σύνολα μορίων που μπορεί να συγκεντρώσετε (γκουχ),
Υπάρχουν και χειρότερα. Τον Φεβρουάριο του 19 υπολόγιζα όλα τα πιθανά σύνολα μορίων που θα μπορούσα να βγάλω ΟΤΑΝ θα έγραφα πανέλ, δλδ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ :upside:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,685 μηνύματα.
Υπάρχουν και χειρότερα. Τον Φεβρουάριο του 19 υπολόγιζα όλα τα πιθανά σύνολα μορίων που θα μπορούσα να βγάλω ΟΤΑΝ θα έγραφα πανέλ, δλδ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ :upside:
Εγώ υπολόγιζα μόρια βάσει των βαθμών των διαγωνισμάτων στο φροντιστήριο, άστο :lol: Τζάμπα η κατάθλιψη που με έπιανε
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Υπάρχουν και χειρότερα. Τον Φεβρουάριο του 19 υπολόγιζα όλα τα πιθανά σύνολα μορίων που θα μπορούσα να βγάλω ΟΤΑΝ θα έγραφα πανέλ, δλδ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ :upside:
Τι ; Δεν είναι αυτό νορμαλ συμπεριφορά ; :book:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.
Χαίρομαι που είμαστε πολλοί 😂
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Για άλλους ξεκινάνε φέτος τα καλύτερα, για εμάς από του χρόνου. ΕΛΠΙΖΩ να έχω καλά νέα τότε. Καλή επιτυχία σε όλους 🫂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.
Αχ δεν μπορώ τόση αισιοδοξία 😃
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,685 μηνύματα.
Μα ναι, βρε @Joji μην το καταδικάζεις από τώρα, θα δεις πως θα πάει! In dubio pro reo που λέμε κι εμείς οι νομικοί! Η αμφιβολία υπέρ του κατηγορουμένου!
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ε εγώ είμαι η γνήσια, η αυθεντική :pfff:
Θα ρωτήσουμε το κοινό , Εβανς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μα ναι, βρε @Joji μην το καταδικάζεις από τώρα, θα δεις πως θα πάει! In dubio pro reo που λέμε κι εμείς οι νομικοί! Η αμφιβολία υπέρ του κατηγορουμένου!
Θα το πω πολλές φορές
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ
Δ Ι Ο Ρ Θ Ω Τ Ε Σ
δεν έχει νόημα να σκάει κανείς

(το παραπάνω αποτελεί τεστ μυωπίας)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,685 μηνύματα.
@Zukov συνάδελφε έλα να διαλευκάνεις την υπόθεση, έχεις κι άλλα βαφτιστήρια;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top