Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Στις ανακοινωσεις τμηματος βγαλανε τα ονοματα πο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κ ζητανε τωρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τη διαγραφη
Οκευ εμεις στο απθ δεν βλεπω να εχουμε τπτ.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Την χρόνια που μας πέρασε έδιναν πανελληνιες και τα δύο παιδιά μου ( ο γιος μου έδινε για δεύτερη χρονιά).
Η κόρη μου πέρασε Αθήνα, ο γιος μου Αλεξανδρούπολη. Έκανε αίτηση για μετεγγραφή, πληρουσε τα κριτήρια, οπότε την πήρε την μετεγγραφή και είναι και τα δυο στην Αθήνα.
 

eirinipap

Νεοφερμένος

Η eirinipap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Θα βγει κ για απθ..η πατρα ζητουσε τα δικαιολογητικα νωριτερα
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Καλημέρα. Πάντως στο site της γραμματείας ΗΜΜΥ του ΕΜΠ αναφέρει: ¨Οι δικαιούχοι δεν θα πρέπει να ζητήσουν διαγραφή από το Ίδρυμα Προέλευσης μέχρι να γίνει ο έλεγχος των δικαιολογητικών και να ολοκληρωθεί η διαδικασία της μετεγγραφής με απόφαση Γενικής Συνέλευσης της Σχολής"
Ναι, αλλά στη συνεχεια έγραψα ότι ειχα κάνει λάθος και δεν εννοούσα βεβαίωση διαγραφής αλλα βεβαίωση εγγραφής από το τμήμα προέλευσης. Συγνώμη για το μπέρδεμα!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Καλημέρα σας,
Θα ήθελα να ρωτήσω, αν γνωρίζει κάποιος τι γίνεται στην περίπτωση που δύο αδέλφια δίνουν την ίδια χρονιά πανελλήνιες και περάσουν σε διαφορετική πόλη. Αν πληρούνται τα κριτήρια, μπορεί ο ένας από τους δύο να ζητήσει μεταγραφή στην πόλη του άλλου; Αν όχι, υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να βρεθούν στην ίδια πόλη;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
4 ειναι τα βασικα κριτήρια για να αρχισει μια τετοια μετεγγραφη.
1) κανενα απο τα δυο παιδια να μην περασει στην πολη των γονιων.
2) να εχουν κατα κεφαλην εισοδημα κατω των 12.500€
3) να υπαρχει αντιστοιχη σχολη στην πολη του φιλοξενου αδελφου
4) να πληρει τον κοφτη 2750 αυτος που θα ζητησει την μετεγγραφη
 

Billas

Νεοφερμένος

Ο Billas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Και αυτό το πράγμα να μην σηκώνει καμία γραμματεία τηλέφωνο;;;; Αμάν...
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Και αυτό το πράγμα να μην σηκώνει καμία γραμματεία τηλέφωνο;;;; Αμάν...
Νομίζω ότι είναι καλύτερα να στέλνεις mail γιατί είναι υποχρεωμένοι να σου απαντήσουν. Τα mail φαίνονται πάντα (έχεις δηλ απόδειξη ότι το εστειλες) το τηλ όχι.
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
σας εχουν ζητησει να στειλετε το πιστοποιητικο διαγραφης ?
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Τελικα μου εστειλαν απαντηση απο το τμημα μου η οποια γραφει στην ουσια οτι θα ειδοποιηθουμε οταν γινει ο ελεγχος των φακελων.
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Τελικα μου εστειλαν απαντηση απο το τμημα μου η οποια γραφει στην ουσια οτι θα ειδοποιηθουμε οταν γινει ο ελεγχος των φακελων.
εμενα ανεβασε το τμημα μου πριν λιγο οτι εγινε ο ελεγχος των φακελων και οτι εχει γινει η εγγραφη
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
εμενα ανεβασε το τμημα μου πριν λιγο οτι εγινε ο ελεγχος των φακελων και οτι εχει γινει η εγγραφη
Απθ εισαι? Σου ζητησε δλδ να τους στειλεις και την βεβαιωση διαγραφης απο το τμημα που περασες κανονικα?
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Απθ εισαι? Σου ζητησε δλδ να τους στειλεις και την βεβαιωση διαγραφης απο το τμημα που περασες κανονικα?
πατρα ειμαι.οχι δεν μου ζητησαν να στειλω κατι.Ανεβασαν ανακοινωση ομως οτι οι εγγραφες εχουν ολοκληρωθει και οτι θα βγουν κωδικοι μεσα στις επομενες ημερες
 

Χάρις

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Όσοι έχετε καταθέσει δικαιολογητικά μετεγγραφής στο ΑΠΘ, έχετε κάτι νεώτερο σχετικά με το 3ο βήμα δηλ. την κατάθεση διαγραφής από το τμήμα προέλευσης μπας και πάρουμε κωδικούς?
Δυστυχώς τα εργαστήρια του χειμερινού εξαμήνου χάθηκαν....
Αν έχετε κάτι νεώτερο, ειδοποιήστε σας παρακαλώ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Όσοι έχετε καταθέσει δικαιολογητικά μετεγγραφής στο ΑΠΘ, έχετε κάτι νεώτερο σχετικά με το 3ο βήμα δηλ. την κατάθεση διαγραφής από το τμήμα προέλευσης μπας και πάρουμε κωδικούς?
Δυστυχώς τα εργαστήρια του χειμερινού εξαμήνου χάθηκαν....
Αν έχετε κάτι νεώτερο, ειδοποιήστε σας παρακαλώ!
Γιατι χαθηκαν τα εργαστηρια? Οταν βγηκαν τα αποτελεσματα μετεγγραφων ζητησασε να σας δεχθουν και αρνηθηκαν?
 

Χάρις

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δυστυχώς ναι, ζήτησα να παρακολουθώ στα εργαστήρια αλλά μου απάντησαν ότι από την στιγμή που δεν έχω κωδικούς δεν μπορώ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Δυστυχώς ναι, ζήτησα να παρακολουθώ στα εργαστήρια αλλά μου απάντησαν ότι από την στιγμή που δεν έχω κωδικούς δεν μπορώ
λυπαμαι .. θα ειναι απο τις δυστροπες σχολες... το κερδος της μετεγγραφης ειναι σημαντικο ομως οποτε αυτη η μικρη καθυστερηση ας ειναι αποδεκτη. .
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Όσοι έχετε καταθέσει δικαιολογητικά μετεγγραφής στο ΑΠΘ, έχετε κάτι νεώτερο σχετικά με το 3ο βήμα δηλ. την κατάθεση διαγραφής από το τμήμα προέλευσης μπας και πάρουμε κωδικούς?
Δυστυχώς τα εργαστήρια του χειμερινού εξαμήνου χάθηκαν....
Αν έχετε κάτι νεώτερο, ειδοποιήστε σας παρακαλώ!
Κ γω απθ τπτ νεοτερο δυστυχως. Εμεις 1 εργαστηριο εχουμε κ ειναι το μηχανολογικο σχεδιο το οποιο μας αφησαν να το παρακολουθουμε κανονικα
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Παιδια πραγματικά τώρα έχει πάρει κανείς ειδοποίηση από το απθ για το 3ο βημα των μετεγγραφων? Έχει καταντήσει κουραστικο αυτο το πραγμα, κοιμισμενοι φουλ.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top