Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς τι γίνεται με την μετακίνηση σε άλλο τμήμα; Έχω περάσει φιλοσοφια στην Πάτρα κ θέλω να αλλαξω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,632 μηνύματα.

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,632 μηνύματα.
Στο ιστορικό αρχαιολογικο της Πάτρας, έχω γύρω στα 16.800 μορια
Ω πολλα μορια εχεις.
την νεα σχολη της εχεις δηλωμενη στο μηχανογραφικο εστω κατω κατω?
ποσα μορια μετεγγραφης εχεις?
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
7F3FEC56-E275-44E5-A25F-0CAA8C7DF04F.jpeg
 

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ω πολλα μορια εχεις.
την νεα σχολη της εχεις δηλωμενη στο μηχανογραφικο εστω κατω κατω?
ποσα μορια μετεγγραφης εχεις?
Τη σχολή την έχω 4-5η ,πιάνω σίγουρα τα οικονομικά κριτήρια που δίνουν 3-4 μορια . Βέβαια γίνεται να αιτηθω μετεγγραφη ,αφού τα τμήματα ανήκουν στο ίδιο πανεπιστήμιο;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ω πολλα μορια εχεις.
την νεα σχολη της εχεις δηλωμενη στο μηχανογραφικο εστω κατω κατω?
ποσα μορια μετεγγραφης εχεις?
Τη σχολή την έχω 4-5η ,πιάνω σίγουρα τα οικονομικά κριτήρια που δίνουν 3-4 μορια . Βέβαια γίνεται να αιτηθω μετεγγραφη ,αφού τα τμήματα ανήκουν στο ίδιο πανεπιστήμιο;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,632 μηνύματα.
Τη σχολή την έχω 4-5η ,πιάνω σίγουρα τα οικονομικά κριτήρια που δίνουν 3-4 μορια . Βέβαια γίνεται να αιτηθω μετεγγραφη ,αφού τα τμήματα ανήκουν στο ίδιο πανεπιστήμιο;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τη σχολή την έχω 4-5η ,πιάνω σίγουρα τα οικονομικά κριτήρια που δίνουν 3-4 μορια . Βέβαια γίνεται να αιτηθω μετεγγραφη ,αφού τα τμήματα ανήκουν στο ίδιο πανεπιστήμιο;
ωραια με 4 μορια ζητας μετεγγραφη φιλοσοφια αθηνα που θελει 6... σε αποριπτουν και παιζει η μετακινηση της οποιας σχολης και την βαση εχεις και την εχεις δηλωμενη και δεχεται μετακινησεις.
Τωρα το καιριο ερωτημα ,,μπορω αφου ειναι στην ιδια πολη? Δεν ξερω να σου απαντησω...
αν την πιασουν με την λογικη μετεγγραφων τοτε δεν παιζει ..αν οχι θα παιξει....αυτο θα μας το πει η πλατφορμα αν το δεχθει
Αν τσακισει τοτε 10% του χρονου
 

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ωραια με 4 μορια ζητας μετεγγραφη φιλοσοφια αθηνα που θελει 6... σε αποριπτουν και παιζει η μετακινηση της οποιας σχολης και την βαση εχεις και την εχεις δηλωμενη και δεχεται μετακινησεις.
Τωρα το καιριο ερωτημα ,,μπορω αφου ειναι στην ιδια πολη? Δεν ξερω να σου απαντησω...
αν την πιασουν με την λογικη μετεγγραφων τοτε δεν παιζει ..αν οχι θα παιξει....αυτο θα μας το πει η πλατφορμα αν το δεχθει
Αν τσακισει τοτε 10% του χρονου
Οκ κατάλαβα. Επίσης αν γίνει η μετακίνηση ξεκινάω κανονικά από 1ο 6μηνο ετσι;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,632 μηνύματα.

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,632 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,632 μηνύματα.

Pigeon

Νεοφερμένος

Η Pigeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,632 μηνύματα.

Pigeon

Νεοφερμένος

Η Pigeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,632 μηνύματα.
Εννοώ σε περίπτωση ήταν η αδελφή μου γεννημένη το 96' θα μπορούσα να πάρω τα 0,5 μόρια
για σενα προκειτε ..μαλιστα... ναι η αδελφη σου που ειναι γεννημενη το 1996 θα μπορει να σου δωσει το 0,5 μοριο
 

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Κάπου άκουσα, ότι,όπως μπορείς να κάνεις αμοιβαία μετεγγραφη ,κάνεις και αμοιβαία μετακίνηση, ισχύει;
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,632 μηνύματα.
Κάπου άκουσα, ότι,όπως μπορείς να κάνεις αμοιβαία μετεγγραφη ,κάνεις και αμοιβαία μετακίνηση, ισχύει;
Ακουσες και βεβαια ακουσες αλλα οι αμοιβαιες μετεγραφες ειναι χωρις νοημα πλεον
Χωρις νοημα διοτι δεν ισχυουν για αθηνα , μονο μετεξυ επαρχιας οπου και παλι ειναι αχρειαστες γιατι η μετεγγραφη μεταξυ επαρχιας ειναι ευκολη και συνηθως χωρις πολλα μορια αν εξαιρεσουμε τα παιδαγωγικα.
Παλιος ειναι ο νομος και δεν εχει φρεσκαριστει τουλαχιστον τα 5 τελευταια χρονια που παρακολουθω το θεμα.
Οχι δεν υπαρχει κατι σχετικο για τις μετακινησεις και δεν προκειτε μα υπαρξει διοτι αυτες ειναι ''σκληρες'' ζητανε να εχεις την βαση τους και να την εχεις δηλωμενη στο μηχανογραφικο.
Βασικα ηταν ενα επικοινωνιακο τρικ και απλα υπαρχει για να υπαρχει για καμιά διάβρωση λαθους.
Τωρα για την περιπτωση σου εγω θα πηγαινα να βρω τον προεδρο του τμηματος ( οχι γραμματεια)
και θα ελεγα θελω να ερθω στο τμημα σου μπορεις να με φερεις?
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Αν θέλει κάποιος να κάνει μετεγγραφή με κατηγορία αδελφών αλλά δεν υπάρχει αντιστοιχία εκεί που σπουδάζει ο αδελφός, ούτε εκεί που μένουν οι γονείς, παίρνει μετεγγραφή για την σχολή που είναι πιο κοντά στο τόπο κατοικίας των γονιών;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top