Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Μαρια ο δημοσογραφος βλεπει την γενικη εικονα και γραφει ....δεν ειναι σαν εμας που ξερουμε ολα τα βηματα και και δεν μας βγαινει ο λογαριασμος.
Θα ηταν παντως πολυ καλο αν η κυρια φροντιζε να τρεξουν ολες οι διαδικασιες γρηγορα ωστε να εχουμε το τελικο αποτελεσμα σε 1,5 μηνα και οχι σε 3,5 οπως παλιότερα.
Εδω πρεπει να της αναγνωρισουμε αυτο το πρωτο καλο που ανακοινωσε νωρις την εναρξη μετεγγραφων οπως και αυτο της ανακοινωσης των αποτελεσματων τελος ιουλιου αντι τελος αυγουστου.
Αλλα μεχρι εκει.... καθοτι χτες ανακοινωσε παλι ενα ασχημο εγκλημα κατα των παιδιων.

Εν τω μεταξυ εγω περιμενω με αγωνια την εγκυκλιο να δω πως υπολογιζει τα μορια για τον κοφτη 2750.. ακολουθει την λογικη ή την παραλογικη
Καλά ναι προφανώς. Αλλιώς τα βλέπουμε εμείς αλλιώς εκείνοι. Απλά υποθέτω πως γενικότερα δεν γράφουν ο,τι θέλουν. Ο,τι ενημερώσεις έχουν τις έχουν από μέσα. Αλλά όπως και να έχει δεν βγαίνει!
Και εγώ ανυπομονώ να δω την εγκύκλιο, υποθέτω το απόγευμα θα ξέρουμε!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Καλά ναι προφανώς. Αλλιώς τα βλέπουμε εμείς αλλιώς εκείνοι. Απλά υποθέτω πως γενικότερα δεν γράφουν ο,τι θέλουν. Ο,τι ενημερώσεις έχουν τις έχουν από μέσα. Αλλά όπως και να έχει δεν βγαίνει!
Και εγώ ανυπομονώ να δω την εγκύκλιο, υποθέτω το απόγευμα θα ξέρουμε!
ε ενταξει ..αυτο το ''πληροφοριες απο μεσα'' δεν το εχουν ολοι το εχουν αυτοι που χαιδευουν την κυρια υπουργο ( βλεπε esos)
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

Παναρας

Νεοφερμένος

Ο Παναρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ερώτηση,εμείς που έχουμε κατά κεφαλήν εισόδημα κάτω από 5000 εισόδημα,ο ένας πέρασε Πάτρα,ο άλλος πέρασε Κοζάνη,διαμένουμε μόνιμα στην Αθήνα,έχουμε σίγουρη την μετεγγραφή εδώ;Ευχαριστώ πολύ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Ερώτηση,εμείς που έχουμε κατά κεφαλήν εισόδημα κάτω από 5000 εισόδημα,ο ένας πέρασε Πάτρα,ο άλλος πέρασε Κοζάνη,διαμένουμε μόνιμα στην Αθήνα,έχουμε σίγουρη την μετεγγραφή εδώ;Ευχαριστώ πολύ!
για πες σχολες... τους κοφτες 2750 τους καλυπτετε
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Με το που ήρθε ειδοποίηση μπήκα αμέσως γιατι νόμιζα ότι βγήκε εγκύκλιος…
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Λέω μήπως ειδε τιποτα και έστειλε κάνα λινκ ρε γιαννηηηη. Μην τρολλαρεις τον πόνο μου
ε κατσε ...ποτε δεν τρολαρω ανθρωπους σε ενταση..μονο χαρουμενους
α εννοεις καποιος να ειδε καποια δημοσιευση και να ανακοινωσε λνκ...
οκ αμα δω πριν απο σενα θα το κανω
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ε κατσε ...ποτε δεν τρολαρω ανθρωπους σε ενταση..μονο χαρουμενους
α εννοεις καποιος να ειδε καποια δημοσιευση και να ανακοινωσε λνκ...
οκ αμα δω πριν απο σενα θα το κανω
Μπααα. Χλωμό. Από Δευτέρα μάλλον
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

Κάθριν

Νεοφερμένος

Η Κάθριν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Όταν ανοίξει η πλατφόρμα σε ποια κατηγορία θα κάνω αίτηση με βάση τα κοινωνικό οικονομικά κριτήρια ή με αδέρφια φοιτητές. Ως πολύτεκνη έχω 3.5 μόρια απο εισόδημα τίποτα γτ το υπερβαίνουμε. Εγώ πέρασα αρχιτεκτονικη Ιωαννινων έχω αδερφή δευτεροετη στην Πάτρα όπου και θέλω να κάνω μεταγραφή ,η άλλη μου αδερφή στο Παδα Δυτικης Αττικής στο Αιγάλεω τριτοετης μενει σε ενοικιο αλλά υπάρχει και εκει ενα σπίτι που εχει την επικαρπια ο πατερας μου αλλα δεν το χρησιμοποιουμε λόγο παλσιωτητας η άλλη δεν έχει πάρει πτυχιο ακόμα εφαρμοσμενα Μαθηματικά στο Ηράκλειο 5ο έτος αλλά δεν μένει εκεί. Η μόνιμη κατοικία των γονιών μου στη Ρόδο. Συγγνώμη που τα ξαναγράφω υπάρχει ελπίδα για μεταγραφή από τα Ιωάννινα στην αρχική της Πάτρα και αν ναι σε ποία κατηγορία θα κανω;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top