Πανελλήνιες 2022: Πού περάσατε; - Σχολιασμός Βάσεων!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Εγώ είμαι παλιά,χα χα χα, σας εμψύχωνα, χάρηκα πολύ για όλους σάς Αλλά πέρσι τέτοια μέρα δεν ήμουν εδώ!!!
Από τα καλύτερα βράδια της ζωής μου!!
εγω αποψε ενιωσα τεραστια χαρα , αληθεια. απλα ολα φανταζουν σαν ονειρο...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.
76B23EE8-AF57-4A19-A16B-BBBCC4A29EF9.jpeg

Ισχύει ακόμα το τελευταίο part;

5A9ECD5F-447C-4915-AA29-834D9269101F.jpeg
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
μακαρι να μην ξαναρθει , αρε στρατηγακη ψευτικες ελπιδες μου εδινες :no:
Μην κάνεις έτσι, πέρασες σε πολύ δυνατή σχολή
Σε ένα χρόνο,θα τό θυμάσαι και θα γελάς
Αφού σου αρέσει ή έρευνα,η σχολή είναι ή βασική σχολή έρευνας
Τα περισσότερα Νόμπελ ιατρικής, βιολόγοι τα έχουν
Δώσε αξία στον εαυτό σου και στην σχολή, την έχετε και την αξίζετε και οι δύο!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΑΩΞΚΔΒΩΑΞΚΑΔΒΑΔΩΞΑΔΩΒΚΑΔΩΞΒΩΑΔΒΑΔΑΩΞΒΔΑΒΞΚΞΒ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ
Μπριζολακι μείνε σκέτο, χωρίς το μοναχικό 😍
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Μπριζολακι μείνε σκέτο, χωρίς το μοναχικό
Δεν ειμαι τοσο μοναχικο η αληθεια ειναι αλλα δινει αλλο βαιμπ , λαικ ιματζιν ενα μπριζολακι να αραζει μονο του :((( και να ειναι σαντ :((
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπέρα εγώ πέρασα Εφαρμοσμένη Πληροφορική- Επιστήμη και Τεχνολογία Υπολογιστών στο ΠΑΜΑΚ. Υπάρχει κάποιος άλλος που πέρασε;
 

Mariap.

Νεοφερμένος

Η Mariap. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Φυσικό εκπα κάνεις;;;
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Τι ωραίο να γράφεις υπό τη νέα σου ιδιότητα :P
 

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Πιο πολύ με ενδιαφέρουν οι κυτταρικές νευροεπιστήμες ωστόσο δεν το έχω ψάξει πολύ γιατί με τις εκτιμήσεις θεωρούσα δεδομένο ότι περνάω κτηνιατρική :/:
Από τη βιολογία θα μπορούσες να ασχοληθείς με κάποιο τομέα της ζωολογίας. Το αναφέρω γιατί λες ότι στόχευες στην κτηνιατρική. Γενικά υπάρχουν διέξοδοι, ακόμη και στην Ελλάδα (αρκεί να εξερευνήσεις και τομείς που δε σχετίζονται με ιατρική και ασθένειες). Η βιολογία είναι πολλά παραπάνω από γενετική, κυτταρική βιολογία και πειράματα στο εργαστήριο. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να μου στείλεις ένα προσωπικό μήνυμα γιατί είμαι βιολόγος. Καλή αρχή, όποια και αν είναι η τελική σου επιλογή! :)
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Πέρασε κάποιος οικονομική και περιφερειακή ανάπτυξη στο Πάντειο?
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εγω περασα βιολογια και δεν ξερω τι να κανω :worry: ενω το προγραμμα σπουδων φαινεται αρκετα ενδιαφερον δεν βλεπω καποια διεξοδο απο τη σχολη και η ερευνα αν και φαινεται πολυ ελκυστικη δεν ξερω αν θα εχω τις αντοχες να την ακολουθησω :ermm:
Έχει προοπτικές κι από την στιγμή που σου αρέσει το πρόγραμμα σπουδών θα την αγαπήσεις!αξίζει να της δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία γιατί ποτέ δεν ξέρεις σε πέντε χρόνια πως θα είναι τα πράγματα!υπάρχουν και οι κατατακτήριες μετέπειτα και γενικότερα αν ασχοληθείς με γενετική δεν θα χαθείς
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Έχει προοπτικές κι από την στιγμή που σου αρέσει το πρόγραμμα σπουδών θα την αγαπήσεις!αξίζει να της δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία γιατί ποτέ δεν ξέρεις σε πέντε χρόνια πως θα είναι τα πράγματα!υπάρχουν και οι κατατακτήριες μετέπειτα και γενικότερα αν ασχοληθείς με γενετική δεν θα χαθείς
Και αν μη τι άλλο, η βιολογία είναι θετική επιστήμη. Εάν έχεις πρωτοτυπια, καινοτομια και διάθεση μπορείς να κάνεις θαύματα.
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Και αν μη τι άλλο, η βιολογία είναι θετική επιστήμη. Εάν έχεις πρωτοτυπια, καινοτομια και διάθεση μπορείς να κάνεις θαύματα.
Αυτό !δεν είναι φιλολογία οθττε φιλοσοφία που εκεί όντως είναι χλωμά τα πράγματα
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Πλάκα κάνουμε;; Εμάς πχ στο εργαστήριο φαρμακολογίας τα μισά εργαστήρια μας τα έκανε βιολόγος με phd στον τομέα της φαρμακολογίας φερειπείν. Οπότε να ένας βιολόγος πως ασχολείται με τα φάρμακα αμέσως αμέσως. Η επιστήμη είναι ευρεία και έχει πολλά πλοκάμια. Μην απογοητεύεστε, ο καλός δεν χάνεται! (Προσωπικά λατρεύω τη βιολογία και το βρίσκω τόσο ενδιαφέρον που μελετάτε και ζωολογία, οικολογία, γενετική...). Μόνο η βοτανική δεν μου αρέσει 🤭
 

Lady D.

Νεοφερμένος

Η Lady D. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
IMG_20220729_011205.jpg
Πέρασα στην τρίτη μου επιλογή... Σκέφτομαι να πάω κανονικά στη σχολή,να παρακολουθήσω τα μαθήματα και αν είναι να κάνω αργότερα κατατακτήριες ή του χρόνου το 10% ,το οποίο δεν νομίζω ότι συμφέρει τους Επαλιωτες!

Συγχαρητήρια σε όλους και ολες είτε πέρασαν είτε όχι! Η ζωή δεν σταματά εδώ. Ευκαιρίες υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν για το μέλλον μας!
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Τον ηπιαμε και φέτος, για 210 μόρια... :cry_x::(:'(

Κρίμα, και είχα φυλάξει μια μπουκάλα ρακή γιατι νόμιζα πως φέτος θα το γιορτάσω... :drunk:

Άμα δε σε θέλει τελικά, ότι και να κάνεις δε θα σου κάνει τη χάρη. Δε βαριέσαι, υγεία.

#10%deuteri_fora_kai_farmakeri

Screenshot_20220728_230326_org.mozilla.firefox.jpg
 

Mexicanos

Νεοφερμένος

Ο Mexicanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ρωσικής Γλώσσα και Φιλολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα...εγώ πέρασα Ρωσικής φιλολογίας στο Εκπα...Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που πέρασαν αλλά και σε αυτά που τα πράγματα δεν πήγαν όπως θα ήθελαν.Μπραβο διότι ήταν μια αρκετά δύσκολη χρονιά.Καλη φοιτητική ζωή εύχομαι σε όλους.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Τον ηπιαμε και φέτος, για 210 μόρια... :cry_x::(:'(

Κρίμα, και είχα φυλάξει μια μπουκάλα ρακή γιατι νόμιζα πως φέτος θα το γιορτάσω... :drunk:

Άμα δε σε θέλει τελικά, ότι και να κάνεις δε θα σου κάνει τη χάρη. Δε βαριέσαι, υγεία.

#10%deuteri_fora_kai_farmakeri

View attachment 105795
λυπαμαι arvacon
καθε εμποδιο σε καλο ομως
μπορεις να πας φετο σαμο και να κανεις του χρονου μετεγγραφη παδα.
 

Gxatzis

Νεοφερμένος

Ο Gxatzis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεωπονία ΑΠΘ
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top