γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,606 μηνύματα.
Τι τρομερες ικανοτητες ειναι αυτες ρε κοριτσια , ακου μισο ή βιβλιο απεξω?
Εγω ουτε μιση σελιδα δεν μπορω.
Υποκλίνομαι στην μεγαλειοτητα και πολυπλοκοτητα των νευρικων επισυναψεων σας
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι τρομερες ικανοτητες ειναι αυτες ρε κοριτσια , ακου μισο ή βιβλιο απεξω?
Εγω ουτε μιση σελιδα δεν μπορω.
Υποκλίνομαι στην μεγαλειοτητα των νευρικων επισυναψεων σας
Ικανότητα δεν λες τίποτα 😂 άντε μάθε 170 σελίδες αυτολεξεί... Τα νευρικό μου σύστημα έχει χτυπήσει κόκκινο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,606 μηνύματα.
Ικανότητα δεν λες τίποτα 😂 άντε μάθε 170 σελίδες αυτολεξεί... Τα νευρικό μου σύστημα έχει χτυπήσει κόκκινο
Δες και τα θετικα του γεγονοτος , για να εχει χτυπησει κοκκινο το μνημονικο συστημα παει να πει οτι υπαρχει ,δεν ειναι ακατοίκητο.
Εμεις οι αρσενικοι γιατι εχουμε την ουτοπία οτι μπορουμε να γελασουμε τα θηλυκά?
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
εγω το ξερω ολο αλλα δυσκολευομαι να θυμηθω που ειναι το καθε τι
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Και εγώ, επίσης με δυσκολεύουν και οι ημερομηνίες ως σημείο αναφοράς. Πφφφ
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
τουλάχιστον, έχετε μία σφαιρική εικόνα, θα γραψετε. άλλοι, εγω στη προκειμένη φάση, ούτε αυτό. στις ημερομηνίες θα κολλήσω?λυπάμαι που το λέω αλλά, αλλά! μακάρι να δίνουμε με κοινωνιολογία εμείς, του χρόνου. για τα ιεκ τι γνώμη έχετε?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,606 μηνύματα.
ΙΕΚ= Ινστιτουρα επαγγελμετικης καταρτισης= βγαζουμε μαστορους= μια εντλως απαραιτητη και σεβαστη ειδικοτητα στην αλυσίδα εργασιας.
Μειονεκτημα , αυξημενη χειρονακτικη εργασια και καθηλωμένη στα χαμηλα μισθολογικα και διοικητικα στρωματα.
Συμπερασμα : αδικη κενονία
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ΙΕΚ= Ινστιτουρα επαγγελμετικης καταρτισης= βγαζουμε μαστορους= μια εντλως απαραιτητη και σεβαστη ειδικοτητα στην αλυσίδα εργασιας.
Μειονεκτημα , αυξημενη χειρονακτικη εργασια και καθηλωμένη στα χαμηλα μισθολογικα και διοικητικα στρωματα.
Συμπερασμα : αδικη κενονία
συμπέρασμα, είμαστε καταδικασμένοι
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ΤΙ_ΠΟ_ΤΑ
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
και εγω δεν εβγαλα ακομα το 1ο κεφαλαιο
έχεις βγάλει, όμως, όλα τα άλλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν θυμάμαι ΤΙ_ΠΟ_ΤΑ
και ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ είχαμε τρεις μερες. έχει και ζέστη, δεν έχουμε και όρεξη και όλα μαζί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλή επιτυχία πέφτει η αυλαία αύριο για πολλούς κι εμένα... Και του χρόνου πάλι πρώτα ο Θεός.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
έχεις βγάλει, όμως, όλα τα άλλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


και ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ είχαμε τρεις μερες. έχει και ζέστη, δεν έχουμε και όρεξη και όλα μαζί.
Τρεις εβδομάδες έπρεπε να μας αφήνουν για την ιστορία 😂 μια εβδομάδα για κάθε κεφάλαιο
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
και ενα μηνα να μας αφηναν, την τελευταια στιγμη θα τα καναμε
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top