Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Για τα παιδιά που δίνουν φυσική αύριο. Αρχικά πώς ήταν η επανάληψη σας;; εννοώ διαβάσατε θεωρία πολλαπλής από βοηθήματα και εφαρμογές που έχετε κάνει;; λύσατε προτεινόμενα;; κατά δεύτερον αγχώνεστε για αύριο;;;(ξέρω άκυρη ερώτηση) καλή επιτυχία σε όλες και σε όλους!!!!
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Για τα παιδιά που δίνουν φυσική αύριο. Αρχικά πώς ήταν η επανάληψη σας;; εννοώ διαβάσατε θεωρία πολλαπλής από βοηθήματα και εφαρμογές που έχετε κάνει;; λύσατε προτεινόμενα;; κατά δεύτερον αγχώνεστε για αύριο;;;(ξέρω άκυρη ερώτηση) καλή επιτυχία σε όλες και σε όλους!!!!
Εγώ διάβασα θεωρία μεθοδολογίες κάποια λυμένα κ έλυσα όλα τα πολλαπλής από Study4exams.
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ μεθοδολογίες διάβασα και από τα σχολικά την θεωρία. Ασκήσεις, ΣΛ κλπ δεν έκανα. Η φυσική δεν μαθαίνεται σε 3 μέρες οπότε... καλή επιτυχία σε όλους!!
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Η φυσικη ειναι το δυσκολοτερο μαθημα 2ου και 3ου διοτι εκτος απο μεθοδολογια θελει και φλασια της στιγμης.
Δεν τους παιρνει να βαλουν δυσκολα γιατι θα τσεκουρωσουν τις γεωπονικες του 3ου πεδιου κυριως αλλα και το πολυτεχνειο κρητης το Δυτικης μακεδονιας, τα μαθηματικα κρητης ,αιγαιου κλπ.
Ευκολοτερα απο περυσι θα βαλουν.
Καλη δυναμη και επιτυχια σε ολα τα παιδια.
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ παιδιά διάβασα εφαρμογές λυμένες που έκανα με το φροντιστήριο και διάβασα πολλαπλής και β θέματα από βοηθήματα και θεωρία από σχολικά
Καλή μας επιτυχία και φυσικά καλό μας καλοκαίρι!!
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση:
για ειδικα μαθηματα πρεπει να κανω ξανα σελφ τεστ?
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά εγώ στα τσιφλίκια στην πηγή έβαλα για πρόλογο αυτό που λέει: οι ραγδαίες εξελίξεις... οικογενειακού χαρακτήρα βλακεία έκανα?
μην το σκέφτεσαι τώρα, ό,τι κάναμε κάναμε, δεν αλλάζει τίποτα
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
αυτο ειχε γινει οταν εδινα εγω.ειχαν πεσει παλουκια μαθηματικα και βριζανε οι παντες και εξαναγκαστηκαν τοτε αστεια θεματα φυσικης οταν λεμε αστεια εννοουμε αστεια και κρινοταν το 20 απο ενα σωστο λαθος λεπτομερεια της λεπτομερειας στη θεωρια και ετσι αδικουμασταν οι καλοι και ευνοηθηκανε οι παπαγαλοι.καταλαβαινω απολυτα τι λες
ρε ευκλειδη αν τα δικα σου ηταν παλουκια τοτε του 13 θα ηταν κολονοσκοπηση με αφρικανικο μονοχορδο :loltooth:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
ρε ευκλειδη αν τα δικα σου ηταν παλουκια τοτε του 13 θα ηταν κολονοσκοπηση με αφρικανικο μονοχορδο :loltooth:
καλα φιλε εχει πεσει πολυ μυθος με το 13.ναι ηταν το ερωτημα μιγαδικων και ηταν στο β θεμα ομως τα αλλα ερωτηματα ο καλος τα ελυνε.δεν ειχανε καποια δυσκολια ουτε πονηραδα.απλα τοτε εγινε σαλος γτ πηγανε οι ασχετοι και το βαλανε β θεμα με αποτελεσμα να κολλησουνε.οποιος ηταν εξυπνος και το αφησε και του μεινε χρονος στο τελος ναι αριστευσε.τα υπολοιπα ειναι δικαιολογιες της πλακας.
τοσο πονηρο ερωτημα οσο το δ1 και δ3 του 2008 σε πανελλαδικες δεν εχει πεσει ποτε και λεγε οτι θες.μιλαμε για εκεινη την εποχη.μην μου πεις τα λενε τωρα τα βοηθητικα.κατοπιν εορτης χαιρω πολυ.μαλιστα το οριο του δ3 το εχω πετυχει και σε μαθηματα ξενων πανεπιστημιων.ο npb που ασχολειται με τα γερμανικα πανεπιστημια θα σου πει.αυτο σημαινει οτι ηταν πολυ προχω για εκεινη την εποχη.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μην το σκέφτεσαι τώρα, ό,τι κάναμε κάναμε, δεν αλλάζει τίποτα
Είναι λάθος δηλαδή που έβαλα όλη αυτή την παράγραφο για πρόλογο
ηθελε και την δευτερη παραγραφο σιγουρα
Ναι και αυτήν έγραψα! Για πρόλογο είπα
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
καλα φιλε εχει πεσει πολυ μυθος με το 13.ναι ηταν το ερωτημα μιγαδικων και ηταν στο β θεμα ομως τα αλλα ερωτηματα ο καλος τα ελυνε.δεν ειχανε καποια δυσκολια ουτε πονηραδα.απλα τοτε εγινε σαλος γτ πηγανε οι ασχετοι και το βαλανε β θεμα με αποτελεσμα να κολλησουνε.οποιος ηταν εξυπνος και το αφησε και του μεινε χρονος στο τελος ναι αριστευσε.τα υπολοιπα ειναι δικαιολογιες της πλακας.
τοσο πονηρο ερωτημα οσο το δ1 και δ3 του 2008 σε πανελλαδικες δεν εχει πεσει ποτε και λεγε οτι θες.μιλαμε για εκεινη την εποχη.μην μου πεις τα λενε τωρα τα βοηθητικα.κατοπιν εορτης χαιρω πολυ.μαλιστα το οριο του δ3 το εχω πετυχει και σε μαθηματα ξενων πανεπιστημιων.ο npb που ασχολειται με τα γερμανικα πανεπιστημια θα σου πει.αυτο σημαινει οτι ηταν πολυ προχω για εκεινη την εποχη.
ποιο πονηρο θεωρω το δ3 του 2018 που την πατησαν οεφε και τοσοι αλλοι μαθηματικοι παρα αυτα που λες ... οσο για το δ3 πηγαζει απο ασκηση σχολικου αρα δεν το θεωρω τοσο τραγικο οσο το παρουσιαζεις και νομιζω κανεις δεν το θεωρει..Τωρα για το δ1) ειναι το μονο ερωτημα σε ολο το διαγωνισμα που ισως θα προβληματιζε καποιον εφοσον δεν το εχει ξαναδει αλλα ειναι γνωστη ιδεα απο παρα πολυ παλια οποτε ισως μια α μεριδα μαθητων να το ειχε ξαναδει ή να το σκεφτοταν εκεινη την στιγμη αν σκεφτει τι εστι ενα ορισμενο ολοκληρωμα αλλα θεωρω το ερωτημα που πιθανως εχασε η πλειοψηφια ..Τωρα για το 2013 .. εφοσον δεν εγραψες δεν μπορεις να ξερεις πως θα σου φαινονταν εσενα αλλα αφου λες οτι του 08 ηταν παλουκια φανταζομαι τι θα ελεγες για του 13 :P
1624372226317.png
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
ποιο πονηρο θεωρω το δ3 του 2018 που την πατησαν οεφε και τοσοι αλλοι μαθηματικοι παρα αυτα που λες ... οσο για το δ3 πηγαζει απο ασκηση σχολικου αρα δεν το θεωρω τοσο τραγικο οσο το παρουσιαζεις και νομιζω κανεις δεν το θεωρει..Τωρα για το δ1) ειναι το μονο ερωτημα σε ολο το διαγωνισμα που ισως θα προβληματιζε καποιον εφοσον δεν το εχει ξαναδει αλλα ειναι γνωστη ιδεα απο παρα πολυ παλια οποτε ισως μια α μεριδα μαθητων να το ειχε ξαναδει ή να το σκεφτοταν εκεινη την στιγμη αν σκεφτει τι εστι ενα ορισμενο ολοκληρωμα αλλα θεωρω το ερωτημα που πιθανως εχασε η πλειοψηφια ..Τωρα για το 2013 .. εφοσον δεν εγραψες δεν μπορεις να ξερεις πως θα σου φαινονταν εσενα αλλα αφου λες οτι του 08 ηταν παλουκια φανταζομαι τι θα ελεγες για του 13 :PView attachment 82623
αχχααχ ναι ιδεα του σχολικου βιβλιου...το ειχανε κανει ομως??για ρωτα αν το ειχανε κανει.εκεινα τα χρονια δεν δινοταν εμφαση οπως τωρα στο σχολικο βιβλιο.επισης ηταν με f'' οποτε το de l hospital δεν ηταν τοσο προφανης ιδεα με 2 μεταβλητες.μιλαμε για γ λυκειου!οι μαθητες δεν ειναι εξοικειωμενοι να εχουν μια ποσοτητα f(x+h)-2f(x)+f(x-h) και να σου λεει παραγωγισε ως προς h.σου λεω δεν το λυσανε τοτε.δες τα ποσοστα.δεν εχω λογο να σου πω ψεματα.η ιδεα με το ολοκληρωμα γνωστη για το 3% των υποψηφιων ομως το υπολοιπο 97% δεν το χε ξαναδει στη ζωη του
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top