Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Τι ώρα δημοσιεύονται τα θέματα σήμερα; Όπως κάθε φορά γύρω στις 10;
 

Antonio

Νεοφερμένος

Ο Antonio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ενώ τις προηγούμενες μέρες για την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων έδιναν τις ημερομηνίες 8-12 ιουλίου(που από την αρχή μου φαινόταν λίγο τραβηγμένο) σήμερα το alfavita.gr λέει για 5 ή 6 Ιουλίου και το esos.gr 2 ή 5 Ιουλίου. Έχει κάποιος εικόνα(είτε ο ίδιος είτε μεσω γνωστου καθηγητή κλπ) πως πάει η διόρθωση και ποτε περίπου να περιμένουμε τα αποτελέσματα;(προσωπικά θα έλεγα το πολύ μέχρι 8 Ιουλίου)
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενώ τις προηγούμενες μέρες για την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων έδιναν τις ημερομηνίες 8-12 ιουλίου(που από την αρχή μου φαινόταν λίγο τραβηγμένο) σήμερα το alfavita.gr λέει για 5 ή 6 Ιουλίου και το esos.gr 2 ή 5 Ιουλίου. Έχει κάποιος εικόνα(είτε ο ίδιος είτε μεσω γνωστου καθηγητή κλπ) πως πάει η διόρθωση και ποτε περίπου να περιμένουμε τα αποτελέσματα;(προσωπικά θα έλεγα το πολύ μέχρι 8 Ιουλίου)
Όσο πιο μακριά τόσο το καλύτερο 😂
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ενώ τις προηγούμενες μέρες για την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων έδιναν τις ημερομηνίες 8-12 ιουλίου(που από την αρχή μου φαινόταν λίγο τραβηγμένο) σήμερα το alfavita.gr λέει για 5 ή 6 Ιουλίου και το esos.gr 2 ή 5 Ιουλίου. Έχει κάποιος εικόνα(είτε ο ίδιος είτε μεσω γνωστου καθηγητή κλπ) πως πάει η διόρθωση και ποτε περίπου να περιμένουμε τα αποτελέσματα;(προσωπικά θα έλεγα το πολύ μέχρι 8 Ιουλίου)
Κι εγώ μέχρι την άλλη εβδομάδα πιστεύω
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Να ρωτησω? Για το μηχανογραφικο που θα κανουμε σε λιγες μερες, οι κωδικοι που θελουμε ειναι α) ο κωδικος υποψηφιου απο το καρτελακι ως username και β) ο κωδικος που δημιουργησαμε στο Λυκειο ως password?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Να ρωτησω? Για το μηχανογραφικο που θα κανουμε σε λιγες μερες, οι κωδικοι που θελουμε ειναι α) ο κωδικος υποψηφιου απο το καρτελακι ως username και β) ο κωδικος που δημιουργησαμε στο Λυκειο ως password?
αυτα ακριβως
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Eυχαριστω! Μηπως γνωριζεις πού μπαινω για να δοκιμασω την πλατφορμα του μηχανογραφικου? θελω να δω αν πιανει τον κωδικο που εβαλα σημερα
επρεπε να ειχαν ανακοινωσει αλλα τιποτα ακομα.
μαλλον θα ειναι η παραδοσιακη περσι
η οποια δεν δουλευει ακομα
τι φτησιμο αυτο το υπουργειο , μεθαυριο ληγουν την προθεσμια και δεν μπορουν να δοκιμασουν τα παιδια???
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Σκοπεύουν να ανοίξουν την πλατφόρμα για δοκιμές πριν λήξει η προθεσμία των κωδικών?
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Eυχαριστω! Μηπως γνωριζεις πού μπαινω για να δοκιμασω την πλατφορμα του μηχανογραφικου? θελω να δω αν πιανει τον κωδικο που εβαλα σημερα
Κι εγώ το ίδιο ακριβώς θέλω..τι να πω…οργάνωση μηδέν
 

imkindalost

Νεοφερμένος

Η imkindalost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
επειδη εχω μπερδευτει και κανενας δεν μας εχει ενημερωσει σωστα.. υποτιθεται οτι αυριο ληγει η δοκιμαστικη υποβολη; πως ομως; αφου δεν εχει ανοιξει ακομη η πλατφορμα
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τουλάχιστον στο δικό μου σχολείο αύριο λήγει η προθεσμία για απόκτηση κωδικού..η ιστοσελίδα του μηχανογραφικού δεν έχει ανοίξει ακόμη
 

NeferYoustie

Νεοφερμένος

Η Γιουστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
επειδη εχω μπερδευτει και κανενας δεν μας εχει ενημερωσει σωστα.. υποτιθεται οτι αυριο ληγει η δοκιμαστικη υποβολη; πως ομως; αφου δεν εχει ανοιξει ακομη η πλατφορμα
Ληγει η προθεσμια για να ορισεις κωδικο ασφαλειας. Απο Τεταρτη ή Πέμπτη ανοιγει η πλατφορμα του μηχανογραφικο (https://exams.it.minedu.gov.gr/) οπου θα μπορεις να βαλεις τις σχολες που θες.
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
επειδη εχω μπερδευτει και κανενας δεν μας εχει ενημερωσει σωστα.. υποτιθεται οτι αυριο ληγει η δοκιμαστικη υποβολη; πως ομως; αφου δεν εχει ανοιξει ακομη η πλατφορμα
Ποια δοκιμαστικη υποβολη? Αυριο δε ληγει η προθεσμια για να δημιουργησεις κωδικο στο Λυκειο?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ληγει η προθεσμια για να ορισεις κωδικο ασφαλειας. Απο Τεταρτη ή Πέμπτη ανοιγει η πλατφορμα του μηχανογραφικο (https://exams.it.minedu.gov.gr/) οπου θα μπορεις να βαλεις τις σχολες που θες.
Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει οτι πατωντας στο https://exams.it.minedu.gov.gr βγαζει το εξης:

Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση! (Code 403)​

You do not have permission to view this directory or page.​

Ρωταω γιατι ειμαι εξωτερικο τωρα και δεν ειμαι σιγουρη αν φταιει αυτο ή αν δεν εχει ανοιξει σε κανεναν ακομη.
 

calliope

Νεοφερμένος

Η calliope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
@efi25 και μενα το ιδιο μου βγαζει οποτε λογικα κανεις δεν μπορεί
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.

Antonio

Νεοφερμένος

Ο Antonio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Διάβασα ότι βγήκε σε φεκ απόφαση ότι θα ανοίξει εφαρμογή μεσω gov.gr για να δηλώσουν οι υποψήφιοι το κινητό τους, εάν θέλουν να δουν μέσω sms τους βαθμούς τους. Ξέρει κανένας ποτέ θα ανοίξει αυτή ή θα γίνει τελευταία στιγμή οπως και για τα μηχανογραφικά?
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Διάβασα ότι βγήκε σε φεκ απόφαση ότι θα ανοίξει εφαρμογή μεσω gov.gr για να δηλώσουν οι υποψήφιοι το κινητό τους, εάν θέλουν να δουν μέσω sms τους βαθμούς τους. Ξέρει κανένας ποτέ θα ανοίξει αυτή ή θα γίνει τελευταία στιγμή οπως και για τα μηχανογραφικά?
Που το διάβασες;;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top