Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Αν κάποιος δεν έχει προμηθευτεί μέχρι σήμερα το σελφ τεστ δεν έχει την δυνατότητα να κάνει πλέον; Υπάρχει κάποια εναλλακτική;;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Αν κάποιος δεν έχει προμηθευτεί μέχρι σήμερα το σελφ τεστ δεν έχει την δυνατότητα να κάνει πλέον; Υπάρχει κάποια εναλλακτική;;
Νομίζω πως μπορείς να το αγοράσεις και να το κάνεις κανονικά
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν κάποιος δεν έχει προμηθευτεί μέχρι σήμερα το σελφ τεστ δεν έχει την δυνατότητα να κάνει πλέον; Υπάρχει κάποια εναλλακτική;;
Νομίζω το πληρώνεις... Ενώ μέχρι τις 5 Ιουνίου τα έπαιρνες και τα δύο δωρεάν...
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Υπέροχα, ευχαριστω πολύ όλους :)
 

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
καλησπέρα το σημερινό σελφ τεστ που πρέπει να κάνουν σήμερα οι υποψήφιοι τό δηλώνουμε σήμερα στην πλατφορμα ;με ημερομηνία 10/6 ;η την Κυριακή πριν τις πανελλήνιες ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
καλησπέρα το σημερινό σελφ τεστ που πρέπει να κάνουν σήμερα οι υποψήφιοι τό δηλώνουμε σήμερα στην πλατφορμα ;με ημερομηνία 10/6 ;η την Κυριακή πριν τις πανελλήνιες ;
Το τεστ εχει νοημα αν δηλωνεται την ωρα που γινεται. Δεν εχω διαβασει την εγκυκλιο αλλα αν λεει οτι πρεπει να γινει σημερα θα πρεπει να δηλωθει σημερα.
Αν λεει να γινει σημερα τοτε σωστα αφήνει μερικες μερες για επιβεβαιωση σε περιπτωαη θετικου ωστε να μην χαθει η πρωτη μερα των εξετασεων
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το τεστ εχει νοημα αν δηλωνεται την ωρα που γινεται. Δεν εχω διαβασει την εγκυκλιο αλλα αν λεει οτι πρεπει να γινει σημερα θα πρεπει να δηλωθει σημερα.
Αν λεει να γινει σημερα τοτε σωστα αφήνει μερικες μερες για επιβεβαιωση σε περιπτωαη θετικου ωστε να μην χαθει η πρωτη μερα των εξετασεων
Ρε παιδιά εγώ τα συμπλήρωσα όλα και στο τέλος μου έβαλε ότι παρουσιάστηκε πρόβλημα... Τι σκατα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε παιδιά εγώ τα συμπλήρωσα όλα και στο τέλος μου έβαλε ότι παρουσιάστηκε πρόβλημα... Τι σκατα
Έχει και σε εσάς τεχνικό πρόβλημα?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
μπορεις να εκτυπωσεις την φορμα
Ρε παιδιά εγώ τα συμπλήρωσα όλα και στο τέλος μου έβαλε ότι παρουσιάστηκε πρόβλημα... Τι σκατα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχει και σε εσάς τεχνικό πρόβλημα
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια ερώτηση μάλλον λίγο χαζή αλλά έχω την απορία
Πέρυσι ήταν μια χρονιά που οι βάσεις έπεσαν σε πρωτοφανή επίπεδα τουλάχιστον στο πεδίο μου( 3ο) όπου οι ιατρικές έπεσαν αρκετά με την χαμηλότερη στα 17.400. Υπάρχει περίπτωση να πέσουν χαμηλότερα φέτος με δεδομένο φυσικά ότι οι αποδόσεις θα είναι ίδιες με πέρυσι και χειρότερες;;
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια ερώτηση μάλλον λίγο χαζή αλλά έχω την απορία
Πέρυσι ήταν μια χρονιά που οι βάσεις έπεσαν σε πρωτοφανή επίπεδα τουλάχιστον στο πεδίο μου( 3ο) όπου οι ιατρικές έπεσαν αρκετά με την χαμηλότερη στα 17.400. Υπάρχει περίπτωση να πέσουν χαμηλότερα φέτος με δεδομένο φυσικά ότι οι αποδόσεις θα είναι ίδιες με πέρυσι και χειρότερες;;
Οι αποδοσεις εξαρτωνται παντα απο τα θεματα. Αν μπουν ευκολα, θα ανεβουν, αν μπουν δυσκολα θα κατεβουν. Και ειναι δυστυχως μη προβλεψιμο το τι θα γινει φετος με τα θεματα, οπως παντα αλλωστε. Πώς ξερεις οτι οι αποδοσεις θα ναι ιδιες λοιπον και χειροτερες? Ο κοβιντ δεν εχει και τοση σχεση φετος, αφου τα παιδια ηταν πιο προετοιμασμενα με αυτη την κατασταση, δεν αιφνιδιαστηκε κ κανεις. Αν σας λενε τετοια πραγματα τα φροντιστηρια, ειναι για την ψυχολογια σας και οχι επειδη εχουν απτες αποδειξεις. Επισης, απο την εμπειρια μου θελω να σου πω οτι αν μια χρονια οι βασεις πεσουν αρκετα οπως λες, την επομενη επειδη ηδη ειναι αρκετα κατω, δυσκολο να πεσουν ακομα πιο κατω. Δηλαδη προς θεου, δε θα παει η Ιατρικη και 16, αυτο θελω να πω. Αν θες Ιατρικη ή οποιαδηποτε αλλη σχολη, καλυτερα δες τις βασεις των τελευταιων δεκα ετων για τη συγκεκριμενη σχολη που στοχευεις για να καταλαβεις περιπου ποσο πεφτουν ανα χρονια ή ανεβαινουν κλπ. Κανε την προσπαθεια σου για το καλυτερο που θες για σενα. Οι αναλυσεις εκ των προτερων δεν εχουν ποτε νοημα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top