Πανελλήνιες 2021: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αξιωματικών Αστυνομίας 4ος εγώ. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά
 

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
na και εγω αυτο ηθελα να ρωτησω αντε οκ περασαμε τωρα τι κανουμε? ποτε γινονται οι εγγραφες και πως? και για μεταγραφη ποτε/
Οι εγγραφές γίνονται κάπου τον Οκτώβριο και οι μεταγραφές νμζ αρχίζουν τον Νοέμβριο
 

Machris

Νεοφερμένος

Ο Machris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σεπτεμβριο για τις εγγραφες ακουσα γυρως στις 15.δεν ξερω σιγουρα
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Για τα ΕΠΑΛ ξέρει κάποιος πότε θα ανακοινωθούν?
 

KingPoul

Νεοφερμένος

Ο KingPoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 537 μηνύματα.
na και εγω αυτο ηθελα να ρωτησω αντε οκ περασαμε τωρα τι κανουμε? ποτε γινονται οι εγγραφες και πως? και για μεταγραφη ποτε/
Θα βγει ανακοίνωση από το υπουργείο για τις εγγραφές. Πιθανώς να ξεκινήσουν το Σεπτέμβρη. Οι μετεγγραφές μετά την ολοκλήρωση των εγγραφών, Οκτώβρη και βλέπουμε.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ ❤❤ μου εδωσες Μόλις ενα κίνητρο
Εντάξει τα πράγματα στην εποχή που ζούμε και στη χώρα που ζούμε δεν είναι τόσο όμορφα. Η διοίκηση επιχειρήσεων τα τελευταία χρόνια έχει βγάλει πάρα πολλούς αποφοίτους και η απορρόφηση είναι δύσκολη στην αρχή.
Ναι με όλα αυτά που είπε μπορείς να ασχοληθείς και με πολλά παραπάνω θεωρητικά αλλά στην πράξη δεν είναι τόσο απλό. Βέβαια, κάποια στιγμή θα βρεις και το θετικό με τη διοίκηση είναι ότι έχεις πολλές προοπτικές εξέλιξης, ανάλογα πόσο θα το κυνηγήσεις μπορείς να φτάσεις αρκετά ψηλά. Επίσης έχεις ευρύ φάσμα γνώσεων και έχεις πολλές επιλογές για μεταπτυχιακά εάν το θελήσεις.
Για να καταλήξω αυτό που λέω είναι ότι Ναι, μπορείς να απασχοληθείς σε πολλα τμήματα εταιρειών φυσικά ακόμα να κάνεις Και κάτι δικό σου, αλλά η απορρόφηση στην αρχή είναι δύσκολη και ξεκινάς χαμηλά, αλλά αυτό δεν πρέπει να σε απογοητεύσει Γιατί όσο το κυνηγάς θα έχεις προοπτικές. Και το συγκεκριμένο τμήμα έχει καλή φήμη
 

Marinakiiiiiii

Νεοφερμένος

Η Marinakiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Γιάννη σε ευχαριστώ πολύ πέρασα κατευθείαν όπως μου είχες πεί Πάτρα που ηταν η πρωτη μου επιλογη φιλοσοφια και θα κάνω μεταγραφη για Αθηνα. Σε ευχαριστω πολύ
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ψηφιακά συστήματα Σπάρτη
 

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας. Έχει γράψει 174 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

stav.mdp

Νεοφερμένος

Η stav.mdp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Και εγώ ΗΜΜΥ ΕΜΠ:clapup:
 
Τελευταία επεξεργασία:

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά ανεξαιρέτως που πέρασαν.Ήταν μια πολύ δύσκολη χρονιά με πολύ διάβασμα και σε εσάς είχε κάτι το διαφορετικό,τον κορωνοϊο και τον εγκλεισμό.Να είστε περήφανοι και να θυμάστε,κάνατε αυτό που μπορούσατε!Γιορτάστε το! :dance2:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά ανεξαιρέτως που πέρασαν.Ήταν μια πολύ δύσκολη χρονιά με πολύ διάβασμα και σε εσάς είχε κάτι το διαφορετικό,τον κορωνοϊο και τον εγκλεισμό.Να είστε περήφανοι και να θυμάστε,κάνατε αυτό που μπορούσατε!Γιορτάστε το! :dance2:
Σ' ευχαριστούμε, να' σαι καλά! :thanku:
 

Zoigian

Νεοφερμένος

Η Zoigian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Γεωπονια ΑΠΘ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top