Πανελλήνιες 2021: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Μπορείς να δουλέψεις σε τμήμα marketing ή να ξεκινήσεις ως πωλητής σε κάποια εταιρεία ή και ως βοηθός λογιστή... Μέχρι και CEO μπορείς να φτάσεις αν είσαι καλή! Άσε που μπορείς να βγεις και στο εξωτερικό! Μπορείς να ανοίξεις και δικιά σου επιχείρηση... Σου λέω έχει καλή επαγγελματική αποκατάσταση τόσο στον δημόσιο όσο και στον ιδιωτικό τομέα
Ευχαριστώ πολύ ❤❤ μου εδωσες Μόλις ενα κίνητρο
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ψηφιακών Συστημάτων ΠαΠει !!!
 

ioanchatzip

Νεοφερμένος

Ο ioanchatzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά καλωσήρθατε στην φοιτητοπαράνοια :lol:. Αν έχει περάσει παιδιά κανεις Ξάνθη και θέλει μια κατατόπιση εδώ είμαστε ας μου στείλει ένα pm! Εγώ ΗΜΜΥ είμαι αλλά και για την πόλη μπορώ να σας πω δυο πράγματα.
 

thirdwheel

Νεοφερμένος

Ο thirdwheel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλίας (Λαμία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Κτηνιατρική Παν/μιο Θεσσαλίας :thumbsup:
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ πολύ ❤❤ μου εδωσες Μόλις ενα κίνητρο
Αν θες την συμβουλή μου μείνε σε αυτή την σχολή γιατί είναι πολύ καλή! Γιατί έχει και περισσότερες προοπτικές από τον κοινωνικό λειτουργό και μπορείς να κάνεις και δικά σου πράγματα από εκεί 😘
 

Sense

Νεοφερμένος

Η Sense αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Γεωπονία απθ εγώ, άλλος κανείς;
 

Machris

Νεοφερμένος

Ο Machris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ημμυ απθ αλλο παιδι;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

KimTaehyung

Νεοφερμένος

Η KimTaehyung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδαγωγικο ιωαννινων. κανεις γιαννενα??? :dance3::dance3:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Lester34

Νεοφερμένος

Ο Lester34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

dimikip

Νεοφερμένος

Η dimikip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Επικοινωνίας και Μέσων Πολιτισμού Παντειο κανείς;
 

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Βιολογία Κρήτης ✋
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,845 μηνύματα.
ξερετε που μπορω να βρω τις βασεις έτσι απλα για να ξεφυλλίσω?
Πάτα Εμφάνιση, όχι κατέβασμα ως excel :hi:
 

Machris

Νεοφερμένος

Ο Machris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδια οι εγγραφες ποτε ξεκινουν;
 

Marinakiiiiiii

Νεοφερμένος

Η Marinakiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
na και εγω αυτο ηθελα να ρωτησω αντε οκ περασαμε τωρα τι κανουμε? ποτε γινονται οι εγγραφες και πως? και για μεταγραφη ποτε/
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top