Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Λέει: " θα διενεργηθούν στα εξεταστικα κέντρα που έχουν οριστεί από την οικεία διεύθυνσης δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης". Άρα, πως το ψάχνω;
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Δεν έλαβα κάτι, ούτε στα spam. Θα δω που δίνω, ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ξέρω ότι δίνουμε 1 του μηνός, αλλά δεν είδα στο ίντερνετ να λέει κάτι συγκεκριμένο για αυτά, όπως τα άλλα ειδικά. Και ούτε μας είπαν κάτι για το που θα εξεταστούν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μόνο από κοντά αν πάω να ρωτήσω, αν και χαζομάρα που τα στέλνουν σε email. Γιατί τα καρτελακια, πως μπορέσαμε να τα πάρουμε από κοντά 🤔
Δεν θα βρεις στο ιντερνετ για τα εξεταστικά κέντρα των αγγλικών διότι είναι ανάλογα την τοποθεσία του λυκείου σου. Π.χ μαθητές από Πειραιά θα δώσουν σε συγκεκριμένα λύκεια/γυμνάσια του Πειραιά... Δεν γνωρίζω πως είναι για τα άλλα ειδικά μαθήματα
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Η έναρξη συμπλήρωσης του μηχανογραφικού προηγείται από την ανακοίνωση των βαθμολογιών.
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Δεν θα βρεις στο ιντερνετ για τα εξεταστικά κέντρα των αγγλικών διότι είναι ανάλογα την τοποθεσία του λυκείου σου. Π.χ μαθητές από Πειραιά θα δώσουν σε συγκεκριμένα λύκεια/γυμνάσια του Πειραιά... Δεν γνωρίζω πως είναι για τα άλλα ειδικά μαθήματα
Κατάλαβα, γιατί στα άλλα ειδικά μαθήματα λένε αναλυτικά που είναι. Θα ρωτήσω για όλα.
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Κατάλαβα, γιατί στα άλλα ειδικά μαθήματα λένε αναλυτικά που είναι. Θα ρωτήσω για όλα.

Γράψε στο google "διδε" και που ανήκει το σχολέιο σου (πχ διδε αχαϊας) και θα κοιτάξεις τις ανανκοινώσεις όπου θα λέει για τα εξεταστικά κέντρα. Αν και πρώτα θα σου έλεγα να κοιτάξεις το site του σχολείου σου, μπορεί να το έχουν αναρτήσει.. Αν δεν βρεις τίποτα ρώτα στο σχολείο σου..
 

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 317 μηνύματα.
Η έναρξη συμπλήρωσης του μηχανογραφικού προηγείται από την ανακοίνωση των βαθμολογιών.
Μα πώς θα δηλώσεις σχολές από τη στιγμή που δε γνωρίζεις την επίδοση σου; Μετά λόττο παίζουμε, δε δηλώνουμε σχολές.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Μα είτε γνωρίζεις την επίδοσή σου είτε όχι, τις σχολές τις δηλώνεις με σειρά προτίμησης. Είτε βγάλεις 15000 μόρια είτε 18000 μόρια, τις σχολές τις δηλώνεις με την ίδια σειρά. Όπως θες εσύ να περάσεις...
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Γράψε στο google "διδε" και που ανήκει το σχολέιο σου (πχ διδε αχαϊας) και θα κοιτάξεις τις ανανκοινώσεις όπου θα λέει για τα εξεταστικά κέντρα. Αν και πρώτα θα σου έλεγα να κοιτάξεις το site του σχολείου σου, μπορεί να το έχουν αναρτήσει.. Αν δεν βρεις τίποτα ρώτα στο σχολείο σου..
Δεν ανηρτησαν τίποτα. Θα το δω, αν και έψαξα διεύθυνση δευτεροβάθμιας (τόπος), και δεν είδα κάτι πιο συγκεκριμένο στις ανακοινώσεις. Ενώ είχε άλλα. Θα πάρω αύριο τους βαθμούς και θα ρωτήσω και για τα αγγλικά.
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Δεν ανηρτησαν τίποτα. Θα το δω, αν και έψαξα διεύθυνση δευτεροβάθμιας (τόπος), και δεν είδα κάτι πιο συγκεκριμένο στις ανακοινώσεις. Ενώ είχε άλλα. Θα πάρω αύριο τους βαθμούς και θα ρωτήσω και για τα αγγλικά.

Θα ξέρουν σίγουρα. Στο δικό μας σχολείο το έχουν αναρτήσει εδώ και καιρό.
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Αυτό είναι σχολείο 😂. Ούτε καν ότι έβγαλαν τους βαθμούς δεν είπαν στο site.

Ααα όχι σε εμάς είναι οκ με τις ανακοινώσεις. Αν εξαιρέσεις την ανακοίνωση για τα καρτελάκια που είτε δεν άνοιγε, είτε σε πέταγε σε άκυρη ανακοίνωση, κατά τα άλλα ενημερώνουν σωστά.
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ααα όχι σε εμάς είναι οκ με τις ανακοινώσεις. Αν εξαιρέσεις την ανακοίνωση για τα καρτελάκια που είτε δεν άνοιγε, είτε σε πέταγε σε άκυρη ανακοίνωση, κατά τα άλλα ενημερώνουν σωστά.
Σε άλλους συμμαθητές μου, τους ήρθε σε email, σε εμένα δεν ξέρω τι έγινε... Αλλά εντάξει, αφού υπάρχουν και σε χαρτί, θα τους πάρω αύριο. Ίσως το θεωρούν και αυτονόητο ότι τα αγγλικά τα δίνουμε εκεί, θα δω.
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Σε άλλους συμμαθητές μου, τους ήρθε σε email, σε εμένα δεν ξέρω τι έγινε... Αλλά εντάξει, αφού υπάρχουν και σε χαρτί, θα τους πάρω αύριο. Ίσως το θεωρούν και αυτονόητο ότι τα αγγλικά τα δίνουμε εκεί, θα δω.
Λογικά θα δώσεις στο ίδιο εξεταστικό κέντρο με τους συμμαθητές σου. Τουλάχιστον εγώ και όσοι δηλώσαμε αγγλικά στο λυκειό μου θα δώσουμε στο ίδιο λυκειο.
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Σε άλλους συμμαθητές μου, τους ήρθε σε email, σε εμένα δεν ξέρω τι έγινε... Αλλά εντάξει, αφού υπάρχουν και σε χαρτί, θα τους πάρω αύριο. Ίσως το θεωρούν και αυτονόητο ότι τα αγγλικά τα δίνουμε εκεί, θα δω.

Και σε εμάς άκουσα από κάποια παιδιά ότι την παρασκευή δεν τους είχαν στείλει τους βαθμούς. Δεν ξέρω τι έγινε μετά. μπορεί να τους στέλνουν σταδιακά.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Η έναρξη συμπλήρωσης του μηχανογραφικού προηγείται από την ανακοίνωση των βαθμολογιών.

παντως το 2017 που εδωσα εγω, ειχαν βγει οι βαθμοι και ηξερα ποσα μορια ειχα οταν εκανα το μηχανογραφικό
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Ανοίγει το μηχανογραφικό αλλά δεν χρειάζεται να το καταχωρήσεις αμέσως. Το τροποποιεις όσο θες μέχρι να λήξει η προθεσμία η οποία λήγει αφού βγουν οι βαθμοί.
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
δεν ξέρω πότε ανοίγουν και τι γίνεται, αλλά στο σχολείο είπαν ότι μόλις τελειώσουν οι εξετάσεις θα μας χρειαστούν για κωδικούς για το μηχανογραφικό..
 

Nefeli01

Νεοφερμένος

Η Nefeli01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Πότε περίπου θα ξεκινήσουν οι υποβολές των μηχανογραφικών ;
Πρώτα θα βγουν οι βαθμοί, λογικά αρχές δεύτερης εβδομάδας Ιουλίου....γτ ως συνήθως κάνουν δύο βδομάδες ,από την τελευταία μέρα των εξετάσεων να τους βγάλουν, κ ύστερα θα μας δώσουν 2-3 εβδομάδες διορία για το μηχανογραφικό....το μηχανογραφικό είναι το πιο κρίσιμο κ από τις εξετάσεις, θέλει πολύ ψάξιμο... Δεν βάζουμε πότε σχολές με αύξοντα αριθμό από πάνω προς τα κάτω....βλέπουμε την κάθε σχολή ,τα μαθήματα κ την επαγγελματική αποκατάσταση κ τις δηλώνουμε με την σειρά προτίμησης, που θα θέλαμε να ασχοληθούμε με ένα επάγγελμα για το υπόλοιπο της ζωής μας....γτ μόνο τότε θα πετύχουμε κ θα είμαστε ευτυχισμένοι. .εγώ προσωπικά θα πάω κ σε ένα γραφείο που δίνουν όλες τις λεπτομέρειες για τα επαγγελματικά δικαιώματα της κάθε σχολής, γτ στις μεσαίες σχολές κρύβονται τα μαργαριτάρια... Καλή μας επιτυχία
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Πρώτα θα βγουν οι βαθμοί, λογικά αρχές δεύτερης εβδομάδας Ιουλίου....γτ ως συνήθως κάνουν δύο βδομάδες ,από την τελευταία μέρα των εξετάσεων να τους βγάλουν, κ ύστερα θα μας δώσουν 2-3 εβδομάδες διορία για το μηχανογραφικό....το μηχανογραφικό είναι το πιο κρίσιμο κ από τις εξετάσεις, θέλει πολύ ψάξιμο... Δεν βάζουμε πότε σχολές με αύξοντα αριθμό από πάνω προς τα κάτω....βλέπουμε την κάθε σχολή ,τα μαθήματα κ την επαγγελματική αποκατάσταση κ τις δηλώνουμε με την σειρά προτίμησης, που θα θέλαμε να ασχοληθούμε με ένα επάγγελμα για το υπόλοιπο της ζωής μας....γτ μόνο τότε θα πετύχουμε κ θα είμαστε ευτυχισμένοι. .εγώ προσωπικά θα πάω κ σε ένα γραφείο που δίνουν όλες τις λεπτομέρειες για τα επαγγελματικά δικαιώματα της κάθε σχολής, γτ στις μεσαίες σχολές κρύβονται τα μαργαριτάρια... Καλή μας επιτυχία
Με το μόνο έτσι θα πετύχουμε και θα γίνουμε ευτυχισμένοι να ξέρεις γελασα μέσα από την καρδιά μου 😂😂😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top