Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Φέτος οι βάσεις θα βγουν κανονικά τέλη Αυγούστου ή Σεπτέμβρη ;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Το πιο πιθανό σενάριο προς το παρόν είναι κανονικά να βγουν οι βάσεις και να μην υπάρξει αναβολή, μιας και τα Πανεπιστήμια θα ανοίξουν κανονικά με τα μέχρι στιγμής δεδομένα.
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Αρχικά καλά αποτελέσματα σε όλους σας! Εγώ σήμερα τελείωσα (ανθρωπιστικών)
Ήθελα να ρωτήσω, στα εξεταστικά κέντρα που θα δώσουμε αγγλικά, χρειαζόμαστε μάσκα;
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Λογικά ισχύει ότι και μέχρι τώρα, χωρίς μάσκα.
Και για μένα τέλος προς το παρόν. Μένει μόνο 4/7 τα ιταλικά.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Γνωριζετε καποιο online βοηθημα για το ειδικο μάθημα των αγγλικών? Εχω ενα βιβλιο φροντιστήριακο για αυτο, αλλα αν υπάρχει και κάποιο εξτρα βοήθημα και το ξερετε θα χαιρομουν να μου το προτεινετε
 

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Από το ιντερνετ τα μόνα σάιτ που έχω βρει δωρεάν να έχουν κάποιο υλικό για τα αγγλικά είναι αυτά τα δύο, το πρώτο δλδ, και από το τελευτέο τι περιέχει η εξέταση και τα κριτήρια αξιολόγησης


 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Από το ιντερνετ τα μόνα σάιτ που έχω βρει δωρεάν να έχουν κάποιο υλικό για τα αγγλικά είναι αυτά τα δύο, το πρώτο δλδ, και από το τελευτέο τι περιέχει η εξέταση και τα κριτήρια αξιολόγησης



Τελεια! Σε ευχαριστώ πολυ
 

Hera167

Νεοφερμένος

Η Hera167 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι τα θέματα των φετινών πανελλαδικών στις επιστήμες υγείας είναι δύσκολα;
Οι βάσεις λέτε να ανέβουν ;
(Νέο σύστημα)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Αυτα που λενε για δύσκολα αρχαία και χαμηλές αποδόσεις όντως ισχύουν η απλα καθε εφημερίδα μας δουλευει;
 

Hera167

Νεοφερμένος

Η Hera167 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αυτα που λενε για δύσκολα αρχαία και χαμηλές αποδόσεις όντως ισχύουν η απλα καθε εφημερίδα μας δουλευει;
Δεν ξέρω εγώ από φίλους της θεωρητικής άκουσα πως τα θέματα ήταν εύκολα όμως φοβούνται την αυστηρή βαθμολόγηση που συνεπάγεται και πιο χαμηλούς βαθμούς όπως έγινε πέρυσι
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Εκτιμήσεις είναι, αν διαβάσεις στις διάφορες εφημερίδες λένε, λένε για δύσκολα και απαιτητικά θέματα σε όλα τα μαθήματα, αλλά στο τέλος αναφέρουν αν επιβεβαιωθούν κλπ.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
@Alizoula2 έχω μια απορία. Είσαι απόφοιτη του ‘15 αν θυμαμαι καλα.. Ο κωδικός από το καρτελάκι σου παρέμεινε ίδιος με εκείνη τη χρόνια ή άλλαξε;
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
@Alizoula2 έχω μια απορία. Είσαι απόφοιτη του ‘15 αν θυμαμαι καλα.. Ο κωδικός από το καρτελάκι σου παρέμεινε ίδιος με εκείνη τη χρόνια ή άλλαξε;


άλλαξε άλλαξε.
τον κωδικό μηχανογραφικό απο που θα τον πάρω;
θα πρέπει να παω στο σχολείο;
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
άλλαξε άλλαξε.
τον κωδικό μηχανογραφικό απο που θα τον πάρω;
θα πρέπει να παω στο σχολείο;

Ποτέ δεν μένει ο ίδιος κωδικός!
Ακόμα και για 10% να κάνεις την επόμενη χρονιά, πάλι καινούριο θα πάρεις!
΄Οταν ανακοινωθούν οι ημερομηνίες υποβολής των μηχανογραφικών, θα πας στο Λύκειό σου να πάρεις τον κωδικό.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Ποτέ δεν μένει ο ίδιος κωδικός!
Ακόμα και για 10% να κάνεις την επόμενη χρονιά, πάλι καινούριο θα πάρεις!
΄Οταν ανακοινωθούν οι ημερομηνίες υποβολής των μηχανογραφικών, θα πας στο Λύκειό σου να πάρεις τον κωδικό.
Για τον αριθμό υποψηφίου εννοεί ότι άλλαξε
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Κι όμως, ο αριθμός υποψηφίου (το 8ψηφιο δεν λετε; ) σε εμένα έμεινε το ίδιο, δίνω 2η φορά με το παλαιό
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Αλλο να δίνεις τον επόμενο χρόνο κι αλλο μετά από 5 χρόνια. Νομίζω άκουσα ότι μέχρι 3 χρόνια τον κρατάς.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top