[Πανελλήνιες 2020] Μηχανογραφικό Δελτίο

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Εγώ περίμενα κανα δεκάλεπτο γιατί εξυπηρετούσε μόνο ένας καθηγητής την ώρα που πήγα γιατί είχαν συνάντηση και αυτός μιλούσε πόση ώρα με την προηγούμενη κοπέλα από εμένα.
πωω κι εμενα την κουβεντα ειχε πιασει η υπευθυνη -_- ευτυχως δεν θα χρειαστει να ξαναπαω για καποιο λογο εκει... για φετος τουλαχιστον λολ ποτε δεν ξερεις :loltooth:
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
πωω κι εμενα την κουβεντα ειχε πιασει η υπευθυνη -_- ευτυχως δεν θα χρειαστει να ξαναπαω για καποιο λογο εκει... για φετος τουλαχιστον λολ ποτε δεν ξερεις :loltooth:

Εύχομαι να περάσεις εκεί που θες και να μην χρειαστεί να ξαναπάς του χρόνου εκεί. :)
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Εύχομαι να περάσεις εκεί που θες και να μην χρειαστεί να ξαναπάς του χρόνου εκεί. :)
σ ευχαριστω~ κι εγω τ ευχομαι σε ολους!! αν μη τι αλλο απλα για να μην χρειαστει να ξαναβγαλετε ακρη μ αυτον τον κακο χαμο που επικρατει στα περισσοτερα (αν οχι σ ολα) λυκεια της χωρας:fool::lol:
 

T20

Νεοφερμένος

Ο T20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.Να σας ρωτήσω, επειδή δεν έχω πάει ακόμα για να πάρω κωδικό για το μηχανογραφικό και μάλλον η πιο σύντομη ημερομηνία είναι στις 7/7, θα υπάρξει πρόβλημα που πάω να βγάλω τον κωδικό αργά; υπάρχει περίπτωση να μην με αφήνει το σύστημα να βγάλω κωδικό ή κάτι τέτοιο; Επίσης υπάρχει πρόβλημα αν δεν κάνω κάποιο προσωρινό μηχανογραφικό και κάνω απευθείας μια φορά το οριστικό;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.Να σας ρωτήσω, επειδή δεν έχω πάει ακόμα για να πάρω κωδικό για το μηχανογραφικό και μάλλον η πιο σύντομη ημερομηνία είναι στις 7/7, θα υπάρξει πρόβλημα που πάω να βγάλω τον κωδικό αργά; υπάρχει περίπτωση να μην με αφήνει το σύστημα να βγάλω κωδικό ή κάτι τέτοιο; Επίσης υπάρχει πρόβλημα αν δεν κάνω κάποιο προσωρινό μηχανογραφικό και κάνω απευθείας μια φορά το οριστικό;
Καλησπέρα παιδί :)
Δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα στο να κάνεις 1 οριστικό μηχανογραφικό και όχι προσωρινό.
Μπορείς να πας να τον πάρεις εκείνη την ημέρα τον κωδικό που αναφέρεις.

Σημείωση:
Το οριστικοποιημένο μηχανογραφικό, μπορεί να ακυρωθεί αν ο υποψήφιος το επιθυμεί, πηγαίνοντας στο Λύκειό του, μέχει 17/07/2020!
 
Τελευταία επεξεργασία:

T20

Νεοφερμένος

Ο T20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ! Ουσιαστικά από ότι έχω καταλάβει ακόμα και στις 17/7 να πάει κάποιος για κωδικό (δεν σκοπεύω να πάω τότε απλά λέω) δεν υπάρχει πρόβλημα ε; αρκεί να προλάβει να κάνει μηχανογραφικό σωστά
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ! Ουσιαστικά από ότι έχω καταλάβει ακόμα και στις 17/7 να πάει κάποιος για κωδικό (δεν σκοπεύω να πάω τότε απλά λέω) δεν υπάρχει πρόβλημα ε; αρκεί να προλάβει να κάνει μηχανογραφικό σωστά
Εντος της προθεσμίας υποβολής του Μηχανογραφικού.
Ωστόσο, θα σε ειδοποιήσουν από το σχολείο (τουλάχιστον έτσι ορίζει ο Νόμος), αν δουν και καθυστερείς, για να πας να πάρεις τον κωδικό. Δεν το αφήνουμε τελευταία στιγμή εννοείται αυτό, καθώς μπορεί να «πέσει» το σύστημα, να μπλοκάρει, να μην είναι διαθέσιμοι στο σχολείο και άλλους πολλούς λόγους.
 

T20

Νεοφερμένος

Ο T20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εντάξει και πάλι ευχαριστώ. Είμαι απόφοιτος, οπότε δεν θα με ειδοποιήσει το σχολείο που θα πάω και επειδή είναι λίγο περίεργη η κατάσταση με το πότε ανοίγουν κτλ ήθελα να σιγουρευτώ ότι δεν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα που δεν πήγα χθες ή σήμερα και αναγκαστικά θα πάω όποτε είναι πάλι ανοιχτά
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Εντάξει και πάλι ευχαριστώ. Είμαι απόφοιτος, οπότε δεν θα με ειδοποιήσει το σχολείο που θα πάω και επειδή είναι λίγο περίεργη η κατάσταση με το πότε ανοίγουν κτλ ήθελα να σιγουρευτώ ότι δεν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα που δεν πήγα χθες ή σήμερα και αναγκαστικά θα πάω όποτε είναι πάλι ανοιχτά
Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στο σχολείο, ή αν έχουν ενεργή ιστοσελίδα, να δεις εκεί ανακοινώσεις. Για να μην πας άδικα το λέω κάποια μέρα και σου πουν σήμερα δεν γίνεται.
 

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ποτέ θα μπορώ να κάνω οριστική υποβολή . Σήμερα μου είχε μόνο επιλογή για προσωρινή
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Συμβουλή: Μην βάλετε ως κωδικό για το μηχανογραφικό την ημερομηνία γέννησης, το τηλέφωνό σας ή το όνομα του γκόμενου/της γκόμενας σας :P
 

Nefeli01

Νεοφερμένος

Η Nefeli01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ποτέ θα μπορώ να κάνω οριστική υποβολή . Σήμερα μου είχε μόνο επιλογή για προσωρινή
Μετά τους βαθμούς γίνεται η οριστικοποίηση....μην βιάζεσαι, δες προσεκτικά τις αντίστοιχιες τμημάτων, να μην χτυπιέσαι μετά....καλή επιτυχία
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Συμβουλή: Μην βάλετε ως κωδικό για το μηχανογραφικό την ημερομηνία γέννησης, το τηλέφωνό σας ή το όνομα του γκόμενου/της γκόμενας σας :P
To τηλέφωνο του γκόμενου όμως είναι μια καλή επιλογή?
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
εγω λεω να κανω μηχανογραφικό χωρίς να δω βαθμούς😅
κιντερ έκπληξη δηλαδη
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
πολύ θα το ήθελα να το κάνω..όσο κι αν ακούγεται περίεργο. :lol:
Same! Αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να αντέξω μέχρι τον Αύγουστο έτσι 😂 Ασε που αν δεν περάσω λογικά θα ξαναρχίσω να διαβάζω σιγα σιγα
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Same! Αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να αντέξω μέχρι τον Αύγουστο έτσι 😂 Ασε που αν δεν περάσω λογικά θα ξαναρχίσω να διαβάζω σιγα σιγα

Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται. Μπορεί να περάσεις τώρα εκεί που θες και να μην χρειαστεί να ξαναδιαβάσεις πάλι τα ίδια. Παρότι δεν στοχεύω σε υψηλόβαθμη σχολή και πιστεύω ότι έχω γράψει σχετικά καλά σε όλα, ένα μικρό άγχος μέχρι να βγουν οι βαθμολογίες το έχω. Αλλά όλα οκ..
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Same! Αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να αντέξω μέχρι τον Αύγουστο έτσι 😂 Ασε που αν δεν περάσω λογικά θα ξαναρχίσω να διαβάζω σιγα σιγα

Κι εγω 😅
Ασε που εχω πρήξει τοσο κοσμο που λένε δε παίζει πες μας να μπούμε να δουμε εμεις , δεν ανεχτήκαμε τοσο πρήξιμο τσάμπα.
Πάντως μακαρι να περνάς αλλα αν δεν, και εισαι κοντά πολύ πιθανόν να συμφέρει να κρατήσεις τα μορια σου για το 6% και 4% και οχι να ξαναδώσεις.
Αν δεν εισαι για ιατρικη πιστεύω αξίζει κι 3η προσπάθεια.
Βέβαια σκέψου θερικα οτι εισαι ηδη μεσα, επηρεάζεις το σύμπαν😅😂
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Κι εγω 😅
Ασε που εχω πρήξει τοσο κοσμο που λένε δε παίζει πες μας να μπούμε να δουμε εμεις , δεν ανεχτήκαμε τοσο πρήξιμο τσάμπα.
Πάντως μακαρι να περνάς αλλα αν δεν, και εισαι κοντά πολύ πιθανόν να συμφέρει να κρατήσεις τα μορια σου για το 6% και 4% και οχι να ξαναδώσεις.
Αν δεν εισαι για ιατρικη πιστεύω αξίζει κι 3η προσπάθεια.
Βέβαια σκέψου θερικα οτι εισαι ηδη μεσα, επηρεάζεις το σύμπαν😅😂
Καλα περνάς δεν περνάς δεν ανέχτηκαν το πρήξιμο τσάμπα. Το ανέχτηκαν γιατί αγαπούν εσενα. Ο,τι θες εσυ θα κανείς. Αν αισθάνεσαι ότι θέλεις ένα διάλειμμα μέχρι τον Αύγουστο αυτό θα κανείς. Να σου πω το 10% το φοβάμαι αρκετά γιατί αν κάτι πάει στραβά θα μείνω εκτός. Ασε που δεν μπορώ να είμαι άπραγη θα με τρώει το μέσα μου. Κι εγώ το πιστεύω ότι αξίζει για κάθε όνειρο να δινεισ Και τριτη φορά αρκεί να υπάρχει μια λογική σ αυτό. Εσυ θα ξανά έδινες;
 

mourinho776

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mourinho776 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ειμαι αναμεσα στα οικονομικα και λοχρη
γνωριζει καποιος τις διαφορες των 2 τμηματων και τις επαγγελματικες προοπτικες
ευχαριστω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top