[Πανελλήνιες 2020] Μηχανογραφικό Δελτίο

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Εάν οριστικοποιησες τις επιλογές σου, έχουμε το ίδιο μηχανογραφικο. Αγγλική φιλολογία περνάς σίγουρα!

Σε ευχαριστώ μακαρι! Θα δειξει. Ευχομαι να περασεις και εσυ σε μια απο αυτες τις σχολες. Παλαιο συστημα ή νεο?
Παντως αν νομιζες οτι ημουν με το νεο, οχι εγραψα με το παλιο 😅 οποτε δεν ειναι καθόλου σιγουρο..
 

MariaAdamantia

Νεοφερμένος

Η MariaAdamantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
@MariaAdamantia εκπα η παντειο περνας.; 😊
Με το νέο έγραψα. 17.000 ελληνικά και 17 στα Αγγλικά με ανεβάζει 20.350 μόρια για αγγλική (1η επιλογή). Πίστεψε με, σαν γενιά του '02, ο μέσος όρος πάτωσε, ιδιαίτερα θεωρητική. Στο σχολείο μου μόνο 4 άτομα γράψαμε πολύ καλά θεωρητική. Οι υπόλοιποι κάτω από 15.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε ευχαριστώ μακαρι! Θα δειξει. Ευχομαι να περασεις και εσυ σε μια απο αυτες τις σχολες. Παλαιο συστημα ή νεο?
Παντως αν νομιζες οτι ημουν με το νεο, οχι εγραψα με το παλιο 😅 οποτε δεν ειναι καθόλου σιγουρο..
Το σχόλιο που μόλις δημοσίευσα πήγαινε σε εσένα
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Με το νέο έγραψα. 17.000 ελληνικά και 17 στα Αγγλικά με ανεβάζει 20.350 μόρια για αγγλική (1η επιλογή). Πίστεψε με, σαν γενιά του '02, ο μέσος όρος πάτωσε, ιδιαίτερα θεωρητική. Στο σχολείο μου μόνο 4 άτομα γράψαμε πολύ καλά θεωρητική. Οι υπόλοιποι κάτω από 15.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το σχόλιο που μόλις δημοσίευσα πήγαινε σε εσένα

Αν δεν περασεις ψυχολογια, αγγλικη εισαι σιγουρα μεσα.
Εγω ομως εγραψα με το παλαιο, οποτε δεν ξερω πώς θα κινηθει καθε υποψήφιος.

Καλες σπουδες!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top