[Πανελλήνιες 2020] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Natassa02

Νεοφερμένος

Η Natassa02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Για την νομικη που πιστευετε πως θα κινηθουν οι βασεις; ιδιως στο ΕΚΠΑ υπαρχει πιθανοτητα να πεσει παραπανω απο 200 μορια ;
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Γεια σας . Μπορείτε να μου πείτε γιατί ειχα μεγάλη αποκλιση σε όλα τα μαθήματα ? Συνέβη και σε εσάς ? Στην έκθεση ο πρώτος μου έβαλε 36 ο δεύτερος 52 και ο τρίτος 51 . Στα αρχαία ο πρώτος 34 ο δεύτερος 45 . Στην κοινωνιολογία ο πρώτος 38 ο δεύτερος 47 και στην ιστορία ο πρώτος 19 ο αλλος 23 . Είχαν μεγάλη αποκλιση σε όλα

Φίλε στην περιπτωσή σου το πρόβλημα δεν είναι η απόκλιση,αλλά οι "χαμηλές" βαθμολογίες κατά την γνώμη μου.Απ'οτι είδα στην Εκθεση μόνο χρειάστηκες αναβαθμολογητή.

Θα σου πρότεινα να ξαναδώσεις του χρόνου.Καλή Επιτυχία.

Βέβαια μπορεί να μπαίνεις σε κάποιες σχολές και φέτος.
 

Αλεξ123

Νεοφερμένος

Ο Αλεξ123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μα ήταν τεράστια αποκλιση . Συνέβη και αλλού ? Αυτό θέλω να μάθω
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

olgakiks

Νεοφερμένος

Η olgakiks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μα ήταν τεράστια αποκλιση . Συνέβη και αλλού ? Αυτό θέλω να μάθω
Ναι και σε μενα ηταν 11 μορια διαφορα. Δεν ξερω πως γινεται αυτο. Γενικα και αλλοι συμμαθητες μου παρομοια κινηθηκαν και πολλοι πηγαν για αναβαθμολογηση. Οποτε μην ανησυχεις.Ελπιζω να περασεις καπου που να σου αρεσει:clapup:
 

Αλεξ123

Νεοφερμένος

Ο Αλεξ123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Στα υπόλοιπα μαθήματα το ίδιο έγινε ? Δεν άκουσα κάτι τέτοιο πουθενά
 

olgakiks

Νεοφερμένος

Η olgakiks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Στα υπόλοιπα μαθήματα το ίδιο έγινε ? Δεν άκουσα κάτι τέτοιο πουθενά
Νομιζω στα αλλα κινηθηκαν πιο νορμαλ. Τουλαχιστον σε εμενα ηταν παρομοιοι οι βαθμοι του καθε διορθωτη. Η εκθεση ηταν το αγκαθι
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Στην Έκθεση έγινε αυτό το θέμα κυρίως. Τα υπόλοιπα ήταν φυσιολογικά τα ποσοστά. Έχεις σκεφτεί τι θα κάνεις; Θα δώσεις πάλι π.χ. ή;
 

olgakiks

Νεοφερμένος

Η olgakiks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γεια σας . Μπορείτε να μου πείτε γιατί ειχα μεγάλη αποκλιση σε όλα τα μαθήματα ? Συνέβη και σε εσάς ? Στην έκθεση ο πρώτος μου έβαλε 36 ο δεύτερος 52 και ο τρίτος 51 . Στα αρχαία ο πρώτος 34 ο δεύτερος 45 . Στην κοινωνιολογία ο πρώτος 38 ο δεύτερος 47 και στην ιστορία ο πρώτος 19 ο αλλος 23 . Είχαν μεγάλη αποκλιση σε όλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν θεωρούνται μεγάλες διαφορές, πέρα από αυτή της έκθεσης. είναι μέσα στα όρια. αν ήταν μεγάλες τότε θα έμπαινε και 3ος βαθμολογητής όπως έγινε στην έκθεση.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
μιλούσα με έναν διορθωτή και μου έλεγε ότι προσπαθώ να βγάλω όσο πιο γρήγορα την διορθωση γιατι πληρώνομαστε με το γραπτό.

Του απάντησα ότι στην εφημερία πληρώνομαι 2,5 ευρώ την ώρα μήπως να ξεπετώ και εγώ ετσι τα περιστατικά στα επείγοντα γιατί θέλω παραπάνω ;

Aυτοί σας διορθώνουν τα γραπτά και τις προσπάθειες που κάνετε τόσα χρόνια

Γενικα συμβαίνει κι αυτό αλλα υπάρχει περιορισμός στο ποσα γραπτα μπορούν να διορθώσουν.
Δηλαδή σου κανουν παρατήρηση, δεν μπορείς να διορθώνεις παρα πολλά.


Φυσικα βεβαια συμφωνώ για την αυθαιρεσία των βαθμολογητών.
Παρα πολλα παιδια αδικούνται.
Απλα δεν μπορούν να κανουν κι τελειως ο.τι θέλουν.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δυστυχώς συγκέντρωσες πολύ χαμηλή βαθμολογία (7700 περίπου), δεν ξέρω αν θα υπάρξουν τμήματα στα οποία θα μπορέσεις να εισαχθείς. Μπορείς να δώσεις ξανά αν σε ενδιαφέρει πραγματικά το ζήτημα των σπουδών.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Δυστυχώς συγκέντρωσες πολύ χαμηλή βαθμολογία (7700 περίπου), δεν ξέρω αν θα υπάρξουν τμήματα στα οποία θα μπορέσεις να εισαχθείς. Μπορείς να δώσεις ξανά αν σε ενδιαφέρει πραγματικά το ζήτημα των σπουδών.

Με 7700 θα μπορούσε να μπεί σε καμία Οικονομική Σχολή των πρώην ΤΕΙ αν δεν κάνω λάθος και θα ήταν καλά αλλά δεν ήταν στο 5 πεδίο.
 

Αλεξ123

Νεοφερμένος

Ο Αλεξ123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Να ζητήσω αναβαθμολογιση ?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δεν μπορείς να ζητήσεις αναβαθμολόγηση του γραπτού... Αυτοί είναι οι βαθμοί δεν αλλάζουν.

ΤΕΙ δεν υπάρχουν πλέον, όπως έχουμε πει, και είναι από Θεωρητική το παιδι
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Αλεξ123

Νεοφερμένος

Ο Αλεξ123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν μπορώ να παραπονεθω δηλαδή ?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top