[Πανελλήνιες 2020] Αποτελέσματα βαθμολογιών

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η αγωνία φτάνει στο τέλος της, καθώς τα αποτελέσματα των Πανελληνίων του 2020 θα ανακοινωθούν, εκτός απροόπτου, το μεσημέρι της Παρασκευής 10/7 στις 12:00.

Όλοι στο iSchool ευχόμαστε καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους τους υποψηφίους! Μακάρι να ανταμειφθούν οι κόποι σας, παιδιά! :happy:

Το θέμα θα ξεκλειδωθεί το πρωί, ώστε να μπορείτε να μοιραστείτε την αγωνία σας εν αναμονή των αποτελεσμάτων. Μπορείτε να μάθετε τα αποτελέσματα των βαθμολογιών σας είτε στους αναρτημένους πίνακες στο σχολείο, ψάχνοντας τον κωδικό υποψηφίου σας, είτε ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας του Υπουργείου Παιδείας https://results.it.minedu.gov.gr/.

Όταν σας γνωστοποιηθούν οι βαθμοί σας, μπορείτε να τους εισαγάγετε στον Υπολογιστή Μορίων του iSchool, ώστε να υπολογίσετε το σύνολο των μορίων σας. Στη συνέχεια μπορείτε να ποστάρετε τους βαθμούς και τα μόρια που βγάλατε στο παρόν θέμα! :thumbup:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Το θέμα είναι ανοιχτό! Περιμένουμε τα σχόλιά σας! :)
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Χωρίς να έχω περάσει από αυτή την διαδικασία, νομίζω ότι πιο αγχωτική είναι η στιγμή της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων παρά η ανακοίνωση των βάσεων.Έτσι νομίζω.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όποιος θέλει να συζητήσει για τα αποτελέσματα αλλά και για σχολές μπορεί να μπει στο chat του forum καθ όλη την διάρκεια της ημέρας θα έχει υποψήφιους αλλά και μεγαλύτερους για απαντηθούν όλες οι απορίες σας.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Όποιος θέλει να συζητήσει για τα αποτελέσματα αλλά και για σχολές μπορεί να μπει στο chat του forum καθ όλη την διάρκεια της ημέρας θα έχει υποψήφιους αλλά και μεγαλύτερους για απαντηθούν όλες οι απορίες σας.
focko ξαναρχισε προβλεψεις βασεων σε παρακαλω πολυ.ειναι η δευτερη σου δουλεια μην την ξεχνας
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχει αλλάξει το σύστημα και δεν ξέρω πως λειτουργεί. Στόχος μου τότε δεν ήταν τόσο οι προβλέψεις αλλά ο επαγγελματικός προσανατολισμός πήρα Hate γιατί ελεγα αυτό που πίστευα.
Μετά από μένα πήραν την σκυτάλη ο κύριος Κρουτούμπελης που συνεχίζει ως και τώρα (σε δικό του ιστοχώρο) που έκανε αυτό που έκανα εγώ επαγγελματικά (πολύ επικίνδυνο όμως γιατί μεν έκανε πιο σωστές προβλέψεις αλλά έκανε λάθος ως προς το προσανατολισμό λάθη που φαίνονται τώρα). Και στο Ischool συνέχισε πάρα πολύ καλύτερα από μένα ο Χρήστος και από τον κύριο Κρουτούμπελη που για προσωπικούς του λόγους αποχώρησαε.

Δυστυχώς δε μπορώ να συνεχίσω τις προβλέψεις γιατί δε ξέρω το σύστημα. Ο καταλληλότερος είναι ο Χρήστος που έχει ανάλογες σπουδές.
 

civilian

Νεοφερμένος

Ο civilian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μόλις άνοιξε η πλατφόρμα παιδιά
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Στον παραπάνω σύνδεσμο μπορείτε να υπολογίσετε τα μόρια που συγκεντρώσατε, είτε με το παλαιό είτε με το νέο σύστημα!

Αναμένουμε υπέροχα σχόλια :)
 

aggelosst9

Νεοφερμένος

Ο aggelosst9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α. (Αθήνα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μαθηματικά 17.4 ΑΕΠΠ 19.7 ΕΚΘΕΣΗ 15.1 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 20 ΣΥΝΟΛΟ 18050
Μαθηματικα 17.4 δεν ξέρω που το βρήκαν αλλά όλα καλά :P
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.

aggelosst9

Νεοφερμένος

Ο aggelosst9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α. (Αθήνα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
16 τα είχα βγάλει εγώ, λογικά δεν μετρούσα σωστά τους βαθμούς που παίρνω από κάθε ''βημα'' σε κάθε ερωτημα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.

Eleni54

Νεοφερμένος

Η Eleni54 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
14.8 εκθεση, 18.7 χημεια, 18.5 φυσικη, 19.8 μαθηματικά.Θελω να δω τι εκοψαν στα μαθηματικα και εβαλαν και οι δυο βαθμολογητες 99😂
Καλη επιτυχια σε ολουυυς!!
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.

Eleni54

Νεοφερμένος

Η Eleni54 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Παιδιά σε μας αρχαία έκθεση τρομερή αποτυχία..με 16800 που έβγαλα περνάω Αστυφυλάκων;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Παιδιά σε μας αρχαία έκθεση τρομερή αποτυχία..με 16800 που έβγαλα περνάω Αστυφυλάκων;
Βαλάντη καταρχάς συγχαρητήρια. Τα μόρια που συγκέντρωσες δεν είναι αποτυχία, ούτε χαμηλά σε καμία των περιπτώσεων. Η βάση πέρυσι ήταν χαμηλότερη από τα μόρια που συγκέντρωσες, ωστόσο πρέπει να δούμε και τα στατιστικά των υπολοίπων (σήμερα θα ανακοινωθούν διάβασα σε διαφορα άρθρα).

730 θέσεις στη σχολή αστυφυλάκων φέτος. Ενώ πέρυσι, πρόπερσι ήταν περίπου 250 με 310...

Δε νομίζω να μην περνάς με τέτοια βαθμολογία. Όλα δείχνουν πως είσαι ήδη μέσα ! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

Έκθεση ο πρώτος 18 , ο δεύτερος 10 .2 !!!!!!!!
Παλι καλα μπήκε τρίτος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top