Πανελλήνιες 2019

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Κάτι με έπιασε τώρα και δεν μπορώ να διαβάσω με τίποτα!!!!!!!!!!!! :russian_roulette:


Και εγω το ιδιο.
Βασικα εγω ειμαι κουρασμενη ψυχολογκα και δεν μπορω να συνεχισω να κανω επαναληψη μεχρι και τις ενοτητες του αριστοτελη. Ολο το πρωι τον Πλατωνα διαβαζα επι 2 φορες την καθε ενοτητα σαν σε ομαδες δυο ενοτητων.

Debby, πού σκοπεύεις να περάσεις;


Στην τεχνων ηχου & εικονας.
Οι βασεις της για το 2018 ειναι 11.223.
Μακαρι να καταφερω να τις πιασω.
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην έκθεση έκανα πρόχειρο οχι στο τέλος του τετραδίου αλλά στο τέλος των απαντήσεων μου . Λέτε να φάω μηδενισμο;


Αν εγραψες ΠΡΟΧΕΙΡΟ πανω στην σελιδα,νομιζω δεν υπαρχει προβλημα.
Δεν σου ειπαν τιποτα οταν το παρεδωσες;
 

Ιωάννης1234

Νεοφερμένος

Ο Ιωάννης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Εχω γραψει προχειρο
Οταν το εδωσα το συζυτουσαν μεταξυ τους οι επιτηρητές και δεν μου ειπαν κατι (εχουν βαλει υπογραφες εκει που τελειωνουν οι απαντησεις μου)
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Έχω μάθει σχεδόν όλους τους ορισμούς και νιώθω τους ξέχασα :lol:
 

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Αν κι εγώ τις δύο προηγούμενες φορές που έδωσα πανελλήνιες προ 12 ετίας, δεν διάβαζα τίποτα τις μέρες που έδινα μάθημα (την άφηνα να περνάει και την επομένη διάβαζα για την εξέταση), θα πιεστώ για ΑΟΘ και ΑΕΠΠ γιατί σε μια μέρα δε θα αντέξει το κεφάλι μου να τα φρεσκάρω όλα. Θα χωρίσω σε δύο μέρη το τι έχω να διαβάσω και ok :)
 

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Τον ορισμό εμβαδού και ορισμένου ολοκληρωματος τους έχει μάθει κάνεις απ έξω;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.


Με εκνευρίζουν αυτοί οι δημοσιογράφοι είναι στον κόσμο τους.... αυτοί είναι ο λόγος που πριν πολλά χρονιά δημιούργησα το Κατσίκι.



Πλέον τα παιδιά είναι αρκετά έξυπνα για να μπορούν να κρίνουν οπότε Κατσίκι δεν χρειάζεται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Άρχισα να αγχώνομαι για τη Δευτέρα...
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Άρχισα να αγχώνομαι για τη Δευτέρα...


Και εγω το ιδιο.
Ενω ξερω οτι τα ξερω ολα απο τα αρχαια απο ολη την χρονια, αγχωνομαι μη δε θυμαμαι τιποτα απο οσα εχω διαβασει.

Ενα ατομο μου ειπε οτι θα τα καταφερω διοτι τα ξερω και πρεπει να κανω θετικες σκεψεις και να κανω το αγχος να φυγει.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Δεν μπορώ να κοιμηθώ καθόλου, όλο το βράδυ καθόμουν στο κρεβάτι και δεν μπορούσα να κλείσω μάτι. Κοιμήθηκα εν τέλει στις 7 , και ξύπνησα πριν λίγο. Δεν μπορώ να χαλαρώσω με τίποτα το βράδυ, ενώ όλη μέρα είμαι πολύ χαλαρή.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Δεν μπορώ να κοιμηθώ καθόλου, όλο το βράδυ καθόμουν στο κρεβάτι και δεν μπορούσα να κλείσω μάτι. Κοιμήθηκα εν τέλει στις 7 , και ξύπνησα πριν λίγο. Δεν μπορώ να χαλαρώσω με τίποτα το βράδυ, ενώ όλη μέρα είμαι πολύ χαλαρή.
Κι εγώ χθες έπαθα υπερένταση μετά τις 2 τη νύχτα και κοιμήθηκα εν τέλει στις 6 το πρωί. Ξύπνησα μόλις. Είναι από το διάβασμα μάλλον :hmm:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Είδα όνειρο ότι δεν πέρασα εκεί που ήθελα και στεναχωριόμουν πολύ μες το όνειρο. :cry_x:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Είδα όνειρο ότι δεν πέρασα εκεί που ήθελα και στεναχωριόμουν πολύ μες το όνειρο. :cry_x:
Τόσο στην Κίνα όσο και στην Ελλάδα λέμε ότι τα όνειρα δείχνουν πολύ συχνά το ανάποδο από αυτό που θα συμβεί. Σώπα σώπα. :bigarmhug
Εγώ έχω δει όνειρο ότι ξυπνάω 12 το μεσημέρι, σε μέρα πανελληνίων! Επίσης ότι κάθομαι να γράψω έκθεση και για κάποιο λόγο δεν μπορώ να μετακινήσω το στυλό στο χέρι και να συγκεντρωθώ, και περνάει η ώρα!!
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Είδα όνειρο ότι δεν πέρασα εκεί που ήθελα και στεναχωριόμουν πολύ μες το όνειρο. :cry_x:

Φίλε η αποτυχία είναι μία πραγματικότητα - η οποία δεν θα φέρει και το τέλος του κόσμου μαζί της άμα έρθει btw. Ωστόσο μην κάθεσαι και ρίχνεις τον εαυτό σου ψυχολογικά! Έχεις άλλα τρία μαθήματα μπροστά σου. Επικεντρώσου στο να δώσεις τον καλύτερο σου εαυτό σε αυτά δίχως αρνητική ενέργεια.
 

Ιωάννης1234

Νεοφερμένος

Ο Ιωάννης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Παιδιά σε ποιους τύπους να κάνουμε ένα φρεσκάρισμα από προηγούμενες τάξεις;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top