Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Ως 1ο στοχο ας πουμε πως ειχα την ιατρικη. Λογω εντονου αγχους ομως δεν τα πηγα οπως θα ηθελα.Τελικα ομως κατεληξα στη νοσηλευτικη η οποια στην αρχη δεν μαρεσε αλλα εχει ενα ενδιαφερον μπορω να πω τωρα. Το θεμα ειναι οτι γνωριζω καλα οτι για ιατρικη πρεπει να εχεις μελετησει πολυ σκληρα και εντατικα. Εγω δεν ειχα το κουραγιο να το κανω αυτο ξανα οποτε ασχοληθηκα με τη σχολη μου. Ετσι εχω περασει και ολα τα μαθηματα εδω μεχρι τωρα. Σκεφτομουν και για κατατακτηριες αλλα δεν ειμαι σιγουρος ακομη τι να κανω. Ειμαι σε μια κατασταση σύγχυσης γενικοτερα.


Πάντως αν θέλεις δίνεις του χρόνου.
 

Emiliano

Νεοφερμένος

Ο Emiliano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Αν γραψω φετος και δεν μαρεσει η βαθμολογια , μπορω να κανω 10% με βαση τη περσινη βαθμολογια ή οχι ??


Όχι!Εγω σου λέω πήγαινε του χρόνου αξίζει να προσπαθήσεις 3η φορά.Νεος είσαι ακόμα.
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Όχι!Εγω σου λέω πήγαινε του χρόνου αξίζει να προσπαθήσεις 3η φορά.Νεος είσαι ακόμα.


Νέος είναι τώρα. Μετά από 7-8 χρόνια που θα αποφοιτήσει δεν θα είναι. :/

Αν το γουστάρεις όμως δώσε του χρόνου.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Αν γραψω φετος και δεν μαρεσει η βαθμολογια , μπορω να κανω 10% με βαση τη περσινη βαθμολογια ή οχι ??


Αν δεν γράψεις καλά φέτος , μιας και έχεις περάσει όλα τα μαθήματα θα σου λεγα να την τελειώσεις τη νοσηλευτική και μετά δώσε κατατακτήριες για Ιατρική.
 

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Θα ηθελα και εγω με την σειρα μου να ευχηθω σε ολους Καλή επιτυχία ! . Να δώσετε τον καλυτερο σας εαυτο και να περασετε στην σχολη που επιθυμείτε . 1,5 εβδομαδα εμεινε ακομη και μετα τέλος . Τα καλύτερα έρχονται .



(Εμείς η γενία του 2002 να ετοιμαζόμαστε σιγα σιγα :teasing: τα δυσκολα ερχονται).
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Πάνω που πήγα να κοιμηθώ κατά τις 11 .. τσουπ! θυμήθηκαν όλοι να με πάρουν τηλέφωνο! Μιλάμε για 6 άτομα τουλάχιστον. Τα νεύρα μου είναι στα όριά τους , και δεν μπορώ να κοιμηθώ.
 

Emiliano

Νεοφερμένος

Ο Emiliano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πάνω που πήγα να κοιμηθώ κατά τις 11 .. τσουπ! θυμήθηκαν όλοι να με πάρουν τηλέφωνο! Μιλάμε για 6 άτομα τουλάχιστον. Τα νεύρα μου είναι στα όριά τους , και δεν μπορώ να κοιμηθώ.

Μην ανησυχείς.. ολα θα πανε καλα. Προσπαθησε να κοιμηθείς και δωστα ολα αυριο !!!
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω αλλά δεν νομίζω να κοιμηθώ σήμερα..
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Τα λέμε σε λίγες ώρες πάμε να σκισουμε!
 

Emiliano

Νεοφερμένος

Ο Emiliano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σολους παιδια. Ακομη και οταν αγχωθειτε παρτε μια βαθια ανασα και θυμηθειτε το λογο που δινεται και τον στοχο σας.
Καλη τύχη!!
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Πως γινεται η βαθμολογηση στις Πανελλήνιες;
Παει στα 40, στα 60 ή στα 100;

Επισης γίνεται η βαθμολογηση με διαιρεση των μοναδων ή με προσθεση τους;
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καθε μαθημα στις εξετασεις ειναι στα 100
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Καθε μαθημα στις εξετασεις ειναι στα 100


Αρα αυτο σημαινει πως δεν ειναι κανονικα σκετο πχ. 17, 12.8, 11.4, 14 κτλ. οπως μεχρι και στο σχολειο ετσι;

δηλαδη αν εχω παρει ας πουμε 14 στα 100 στην εκθεση, σημαινει οτι με την διαιρεση παιρνω πολυ χαμηλο βαθμο;

Προβλεψεις για γνωστο αρχαια?

Ισως ξανα πεσει η πολιτεια του Πλατωνα, η ενοτητα 11 ή 13, αλλα δεν νομιζω.

Εγω τις προαλλες θεωρουσα οτι μπορει να πεσει κατι απο τον Πρωταγορα ή απο τον Αριστοτέλη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top