Πανελλήνιες 2019

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο νιώθω ότι θα πέσει αθλητισμός ή εθελοντισμός.

5.30 θα ξυπνήσω αύριο, επειδή κάνω προφορικά λόγω δυσλεξίας και θα με πάνε σε άλλο σχολείο....
 

snowgirl

Νεοφερμένος

Η snowgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Οικογενεια εχει πεσει ποτε κστι σχετικο;;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εγώ θα ξυπνήσω 5:30πμ να κάνω ένα κρύο μπάνιο να συνέλθω και να φάω καλά. Ίσως ανοίξω και κανά βιβλίο για κανα 20λεπτο σαν πρωινό ζέσταμα :)

Νομίζω ότι στην έκθεση δε χρειάζεται να φοβάσαι γιατί η επιχειρηματολογία σου θα είναι καλύτερη από κάθε παιδί 18 χρόνων.
Καλή επιτυχία από μένα!!!!
 

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ρε παιδια πως θα αντεξετε να ξυπνησετε στις 5?! Εγω το λιγοτερο 7:20
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
παιδια δίνω πανελληνιες δεύτερη φορα και μου εχουν δώσει από το σχολειο μια βεβαίωση ότι εδωσα πανελληνιες περσυ..χρειαζεται να φερω αυτήν την αίτηση ή οτιδήποτε άλλο εκτος από ταυτότητα και δελτίο? Καλή επιτυχία σε όλους
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.
Υποχρεωμένη είμαι... Το εξεταστικό κέντρο που με έστειλαν είναι μισή ώρα μακριά...

παιδια δίνω πανελληνιες δεύτερη φορα και μου εχουν δώσει από το σχολειο μια βεβαίωση ότι εδωσα πανελληνιες περσυ..χρειαζεται να φερω αυτήν την αίτηση ή οτιδήποτε άλλο εκτος από ταυτότητα και δελτίο? Καλή επιτυχία σε όλους


Όχι δεν χρειάζεται.
 

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Καλή επιτυχία εκ μέρους μου!!! Όχι άγχος και πάντα ψυχραιμία. Πίστεψε με το άγχος είναι πολύ κακός σύμβουλος και μπορεί να σας στερήσει βαθμούς από εκεί που δεν το φαντάζεστε. Πριν απαντήσετε σε κάθε ζητούμενο βεβαιωθείτε τι σας ζητάει διαβάζοντας ξανά και ξανά την εκφώνηση. Αν σας μείνει λίγη ώρα τσεκάρετε τις απαντήσεις σας. Ο τελικός έλεγχος μπορεί να σας σώσει από χοντρές πατάτες. Μην βιαστείτε να παραδώσετε το γραπτο!!! Εγώ στα λατινικά κόντεψα να χάσω πάνω από μία μονάδα και από το 19,7 θα ήμουν τώρα στο 18,5. Με έσωσε ο τελικός έλεγχος. Επίσης, όταν θα τελειώνετε με το κάθε μάθημα, μην χρονοτριβείτε με το πως τα πήγατε και πόσο θα σας κόψουν ούτε θα ακούτε τι έχει γράψει ο ένας και ο άλλος (γιατί θα σας ρίξει ψυχολογικά) αλλά ξεκινήστε κατευθείαν να διαβάζετε για το επόμενο μάθημα.
Σε καμία περίπτωση οι πανελλαδικές δεν σηματοδοτούν την επέλευση της απόλυτης καταστροφής, αν ο βαθμός που γράψατε δεν ήταν ικανοποιητικός για εσάς. Υπάρχουν επιλογές: να ξαναδώσετε, να πάτε σε μια παραπλήσιασχολήκαι εν συνεχεία να δώσετε κατατακτήριες, εξωτερικό κ.λ.π. Τίποτα δεν τελειώνει αλλά αντιθέτως ανοίγει μια νέα ζωή για εσάς.
Πρώην υποψήφιος που έδωσε 3 φορές πανελλαδικές!!!!
 

anathimatikos

Νεοφερμένος

Ο anathimatikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εμένα μ' έχει πιάσει μια χαλαρότητα, σε φάση μηδενισμός-don't care-σιγά τα ωά. Πρώτη φορά είχα πάει άυπνος και λουσμένος στον κρύο ιδρώτα να γράψω έκθεση, και το 'χα μετανιώσει. Μην αγχώνεστε παιδιά.
 

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Α, ξέχασα. Θα έχετε κλείσει οπωσδήποτε 6 ώρες ύπνου πριν πάτε να γράψετε!!!
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην παει κανεις και διαβασει ολη νυχτα πριν το πρωί της εξετασης,καπου το ακουσα κι αυτο.
Ο'τι διαβασατε,διαβασατε,7-8 ωρες υπνο καλυτερο θα σας ειναι.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emiliano

Νεοφερμένος

Ο Emiliano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια γεια σας και καλη επιτυχια σε ολους.
Ειμαι αποφοιτος και εκανα αιτηση για να δωσω 2η φορα. Δυστυχως λογω καποιων περιστατικων ελειπα απτην ελλαδα τον τελευταιο μηνα και δεν εχω παρει ακομη το καρτελακι. Δεν προλαβα να δωσω ουτε την φωτογραφια κιολας. Λετε να μου το δωσουν αυριο αν τους την παω ή θα με βρισουν??
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επρεπε να αφησεις φωτογραφια σε καποιον να το παει..
Θα σε βρισουν αλλα τι να κανουμε,να πας 15 λεπτα νωριτερα ,αλλιως θα τρεξεις να βρεις τον υπευθυνο
 

Emiliano

Νεοφερμένος

Ο Emiliano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Επρεπε να αφησεις φωτογραφια σε καποιον να το παει..
Θα σε βρισουν αλλα τι να κανουμε,να πας 15 λεπτα νωριτερα ,αλλιως θα τρεξεις να βρεις τον υπευθυνο

Γενικα ομως δεν εχω προετοιμαστει καθολου. Περασα σε μια σχολη η οποια νταξει μαρεσει αρκετα αν και δεν ηταν η 1η επιλογη αλλα ελεγα να δωσω ετσι για το γαμωτο. Αλλα τωρα σκεφτομαι και να μην παω καν. Σε περιπτωση που παω και γραψω χαλια, μπορω να κανω 10% με βαση την περαινη βαθμολογια???
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.
Γενικα ομως δεν εχω προετοιμαστει καθολου. Περασα σε μια σχολη η οποια νταξει μαρεσει αρκετα αν και δεν ηταν η 1η επιλογη αλλα ελεγα να δωσω ετσι για το γαμωτο. Αλλα τωρα σκεφτομαι και να μην παω καν. Σε περιπτωση που παω και γραψω χαλια, μπορω να κανω 10% με βαση την περαινη βαθμολογια???


Γιατί δεν δίνεις του χρόνου;Εννοείται και πας φέτος όμως.
 

Emiliano

Νεοφερμένος

Ο Emiliano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γιατί δεν δίνεις του χρόνου;Εννοείται και πας φέτος όμως.

Ως 1ο στοχο ας πουμε πως ειχα την ιατρικη. Λογω εντονου αγχους ομως δεν τα πηγα οπως θα ηθελα.Τελικα ομως κατεληξα στη νοσηλευτικη η οποια στην αρχη δεν μαρεσε αλλα εχει ενα ενδιαφερον μπορω να πω τωρα. Το θεμα ειναι οτι γνωριζω καλα οτι για ιατρικη πρεπει να εχεις μελετησει πολυ σκληρα και εντατικα. Εγω δεν ειχα το κουραγιο να το κανω αυτο ξανα οποτε ασχοληθηκα με τη σχολη μου. Ετσι εχω περασει και ολα τα μαθηματα εδω μεχρι τωρα. Σκεφτομουν και για κατατακτηριες αλλα δεν ειμαι σιγουρος ακομη τι να κανω. Ειμαι σε μια κατασταση σύγχυσης γενικοτερα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top