Πανελλήνιες 2019

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Παιδια επειδη δεν κανω πολυ καλα γραμματα (αλλα αν ασχοληθει καποιος διαβαζονται) θα εχω μεγαλο προβλημα στην εκθεση;
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παιδια επειδη δεν κανω πολυ καλα γραμματα (αλλα αν ασχοληθει καποιος διαβαζονται) θα εχω μεγαλο προβλημα στην εκθεση


καλό θα ήταν αν μπορείς να βελτιώσεις το γραφικό σου χαρακτήρα γιατί τον λαμβάνουν υπόψιν.
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Θα ήθελα τις προβλέψεις σας για το γνωστο φετος [πλατωνας ή αριστοτέλης] καθώς και για την έκθεση;Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω τι καθεστώς θα ισχύσει για όσους έδωσαν φέτος αλλά επιθυμουν να δώσουν και του χρονου;Θα δώσουν με το ισχύον συστημα;

Δεν νομιζω πως ειναι σωστο να κάνουμε προβλεψεις στο τι θα πέσει.
Ολα ειναι πιθανα για το τι μπορει να πέσει. Γι'αυτο και ειναι καλυτερο να διαβασουμε ο,τι υπαρχει στην υλη των εξετασεων.
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εγώ κάνω πολύ καλά γράμματα σε γενικές γραμμές, όταν κάνω έκθεση κι βιάζομαι ίσως να μην φαίνεται καλά μια λέξη. Η καθηγήτρια μου κάνει πως δεν την βλέπει. Δηλαδή, σαν να μην είναι εκεί. Δεν προσπαθεί καν να την δει λίγο καλύτερα. Μόλις μου την δίνει μου λέει δεν καταλαβαίνω τι λες εδώ, της λέω "..." και μου λέει α ναι έχεις δίκιο φαίνεται λίγο, με αποτέλεσμα να προσέχω όλες τις λέξεις και να είμαι σίγουρη ότι είναι ευανάγνωστες. Δεν έχει σημασία αν εσύ μπορείς να το διαβάσεις, πρέπει να μπορούν και οι άλλοι, και με τόσα γραπτά που έχουν δεν ξέρω αν θα κάτσουν να ασχοληθούν. Προσπάθησε όσο μπορείς να κάνεις καλά γράμματα και ας χαραμίσεις λίγο παραπάνω χρόνο.
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Μόνο εγώ όταν πέφτω για ύπνο σκέφτομαι πάντοτε τις πανελλήνιες; Σκέφτομαι τι πρέπει να κάνω τις επόμενες 2 βδομάδες, αν θα αγχωθώ και πώς θα αντιδράσω αν τα πάω καλά ή άσχημα. :lol:
 

Panelele19

Νεοφερμένος

Ο Panelele19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδιά , πως τα πατε με τις επαναληψεις;
εγώ σημερα εκανα όλη τη θεωρια αεππ και θα δω κάποια λυμμενα παραδειγματα , και αύριο θα βγάλω θεωρια έκθεση και θα διαβάσω κάποια θέματα
 

Zukov

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,903 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση διαδικαστικης φυσεως. Στις πανελληνιες γραφεις μαζι με το τμημα της κατευθυνσης απο το λυκειο σου ή και με αλλα τμηματα της ιδιας κατευθυνσης ακομη και απο διαφορετικα σχολεια; Επισης καθομαστε αλφαβητικα;
 

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλφαβητικα ειναι,και γραφεις οχι μονο με ατομα απο το λυκειο σου η την κατευθυνση σου( για κοινα μαθηματα γραφουν ολοι ανεξαρτητος κατευθυνσης π.χ εκθεση),αλλα με οσους εκαναν δηλωση και έχουν ανατεθεί στο συγκεκριμενο λυκειο.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Πάντως πιστεύω ότι όσο χρόνο και να μου έδιναν ακόμη, ποτέ δεν θα ένιωθα έτοιμη.
 

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση διαδικαστικης φυσεως. Στις πανελληνιες γραφεις μαζι με το τμημα της κατευθυνσης απο το λυκειο σου ή και με αλλα τμηματα της ιδιας κατευθυνσης ακομη και απο διαφορετικα σχολεια; Επισης καθομαστε αλφαβητικα;
Πρώτο κριτήριο κατά το οποίο χωρίζονται οι υποψήφιοι είναι το Λυκείο στο οποίο είναι δηλωμένοι. Έπειτα Είναι σαν κατεύθυνσης και τέλος αλφαβητικά.
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Τι λέτε θα πέσει φέτος από αποδείξεις στα μαθηματικά;
Εγώ λογικά πιστεύω θα βάλουν κάνα θεώρημα με τη γεωμετρική του ερμηνεία.
 

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Τι έπεσε στον ΟΕΦΕ στην Ιστορία Κατεύθυνσης; Ποιον τρόπο χρησιμοποιείτε για την επεξεργασία της πηγής;
Καλησπέρα φίλη! Επειδή ακούμε πολλά σχετικά με την μέθοδο ανάλυσης των πηγών στην ιστορία εγώ προσωπικά πρώτα ξεκινάω με τις γνώσεις του βιβλίου και όπου στην πηγή υπάρχει κάτι σχετικό με το βιβλίο, το παραθέτω και συνεχίζω. Είναι η λεγόμενη μέθοδος της σύνθεσης. Τώρα αν ο χρόνος πιέζει εκείνη την στιγμή δεν θα το σκεφτώ καθόλου. Πρώτα, θα παραθέσω τα του βιβλίου και έπειτα εξονυχιστική ανάλυση της πηγής. Καλή επιτυχία!
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Με ποιο κριτήριο έχετε άποψη για το τι θα πέσει; Είδατε κανένα όραμα;
 

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Με ποιο κριτήριο έχετε άποψη για το τι θα πέσει; Είδατε κανένα όραμα;

Κανεις στατιστικη αναλυση με δεδομενα το τι εχει πεσει την τελευταια 20ετια οσο αφορα ορισμο και αποδειξη
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Δεν βρίσκω τον λόγο να αναλώνεσαι σε τέτοιες καταστάσεις, δεν σου προσφέρουν κάτι. Φιλικά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top