Πανελλήνιες 2019

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Panelele19

Νεοφερμένος

Ο Panelele19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους . ο αδερφος μου σπουδάζει Θεσσαλονίκη και βρίσκεται στο 2ο έτος . εγώ δίνω φέτος πανελληνιες . γνωριζει κανεις εαν μπορεί να με τραβήξει στη Θεσσαλονίκη , εαν περάσω σε αλλη πόλη , αλλά σε σχολή που υπάρχει και στη συμπρωτευουσα ? Παιζει κάποιο ρολο το οικογενειακό εισόδημα η γίνεται για κάθε άτομο που έχει ηδη αδερφια φοιτητές ?
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους . ο αδερφος μου σπουδάζει Θεσσαλονίκη και βρίσκεται στο 2ο έτος . εγώ δίνω φέτος πανελληνιες . γνωριζει κανεις εαν μπορεί να με τραβήξει στη Θεσσαλονίκη , εαν περάσω σε αλλη πόλη , αλλά σε σχολή που υπάρχει και στη συμπρωτευουσα ? Παιζει κάποιο ρολο το οικογενειακό εισόδημα η γίνεται για κάθε άτομο που έχει ηδη αδερφια φοιτητές ?

Απ'οσο γνωριζω, μονο οι στρατιωτικοι σπουδαστες εχουν το δικαιωμα να ειναι κοντα με αδερφια τους κατα τη διαρκεια των σπουδων τους. Διορθωστε με αν κανω λαθος.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους . ο αδερφος μου σπουδάζει Θεσσαλονίκη και βρίσκεται στο 2ο έτος . εγώ δίνω φέτος πανελληνιες . γνωριζει κανεις εαν μπορεί να με τραβήξει στη Θεσσαλονίκη , εαν περάσω σε αλλη πόλη , αλλά σε σχολή που υπάρχει και στη συμπρωτευουσα ? Παιζει κάποιο ρολο το οικογενειακό εισόδημα η γίνεται για κάθε άτομο που έχει ηδη αδερφια φοιτητές ?


Καλησπέρα , ένας συμφοιτητής μου και ο ξάδερφος μου πέρασαν σε τμήματα πληροφορικής άλλων περιοχών αλλά επειδή τα αδέρφια τους σπουδάζουν εδώ στην Αθήνα πήραν μετεγγραφή και ήρθαν εδώ. Μπορείς και συ να το κάνεις αυτό αν τύχει να περάσεις εκτός Θεσσαλονίκης, να δηλώσεις για μετεγγραφή και να περάσεις στο αντίστοιχο τμήμα του ΑΠΘ πχ. (από όσο ξέρω βέβαια την μετεγγραφή την κάνεις στο 1ο έτος και σε μεταφέρουν στην άλλη σχολή όταν θα είσαι 2ο έτος αν εγκριθεί.)
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.


Νέο τμήμα στο Εκπα!Διοικηση επιχειρήσεων!

Σήμερα έκανα καμία 30αρια ασκήσεις στο Αοθ 3ο κεφάλαιο γιατί λογικά θα πέσει.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Αυτό που λένε θα βάλουν εύκολα θέματα λόγω εκλογών το θεωρείτε λογικό;
Προσωπικά πιστεύω θα είναι εύκολα τα θέματα αλλά δεν είναι απαραίτητα καλό αυτό.
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν έγραφα είχα μπροστά μου μία κοπελίτσα που είχε τέτοιο στυλό και της έσπασε και γέμισε μελάνι και η ίδια και το γραπτό της. Ευλόγησον.
 

Panelele19

Νεοφερμένος

Ο Panelele19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ποσο πιστευετε οτι θα γραψετε σε κάθε μαθημα ξεχωριστα ;
 

Olyxart19

Νεοφερμένος

Ο Olyxart19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ποσο πιστευετε οτι θα γραψετε σε κάθε μαθημα ξεχωριστα ;


Ειμαι απο θεωρητική. Δεν μπορω να υπολογισω ποσο θα βγαλω αλλα προσπαθησα παρα πολυ φετος (δινω 2η χρονια)
Ευχομαι να βγαλω 16.900 μορια
 

Panelele19

Νεοφερμένος

Ο Panelele19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Αυτό που λένε θα βάλουν εύκολα θέματα λόγω εκλογών το θεωρείτε λογικό;
Προσωπικά πιστεύω θα είναι εύκολα τα θέματα αλλά δεν είναι απαραίτητα καλό αυτό.


εγώ προσωπικά δεν το πιστεύω. Δεν νομίζω οι καθηγητές να βάλουν εύκολα θέματα για αυτό το λόγο. Επίσης ειλικρινά θα ψήφιζε κάποιος κόμμα επειδή έβαλε εύκολα θέματα στις Πανελλαδικές και όχι επειδή εκφράζει την πολιτική του ιδεολογία? Και ναι , όντως δεν είναι πολύ καλό το να βάλουν εύκολα θέματα σε όλα τα μαθήματα γιατί θα ανέβουν πάρα πολύ οι βάσεις.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Όταν έγραφα είχα μπροστά μου μία κοπελίτσα που είχε τέτοιο στυλό και της έσπασε και γέμισε μελάνι και η ίδια και το γραπτό της. Ευλόγησον.

Υπερφορτίστηκε από αγιοσύνη το έρμο το στυλό κι έσπασε. :popeanim:
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Όταν έγραφα είχα μπροστά μου μία κοπελίτσα που είχε τέτοιο στυλό και της έσπασε και γέμισε μελάνι και η ίδια και το γραπτό της. Ευλόγησον.

Ο Θεός δεν ευλογεί κανένα στυλό, και ιδίως σε άτομα που βαριούνται να κάτσουν να διαβάσουν για να πετύχουν τον στόχο τους. Άμα τα περιμένουμε όλα έτοιμα καήκαμε.
 

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Νέο τμήμα στο Εκπα!Διοικηση επιχειρήσεων!

Σήμερα έκανα καμία 30αρια ασκήσεις στο Αοθ 3ο κεφάλαιο γιατί λογικά θα πέσει.

Ποτέ πρόλαβες 30 ασκήσεις ;
Και δεν νομίζω να χρειάζεται 2 βδομαδες πριν να κανείς τόσες πολλές ασκήσεις: τώρα ποιο πολύ θεωρία και λιγότερο ασκήσεις
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.
Ποτέ πρόλαβες 30 ασκήσεις ;
Και δεν νομίζω να χρειάζεται 2 βδομαδες πριν να κανείς τόσες πολλές ασκήσεις: τώρα ποιο πολύ θεωρία και λιγότερο ασκήσεις


Θεωρεία την έχω βγάλει καλά!Τωρα ασκήσεις.
 

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top