Πανελλήνιες 2019

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Παιδια κανω τη δηλωση για τις στρατιωτικες.Ειναι υποχρεωτικο να παω να εξεταστω στα αθληματα και στις υγειονομικες αφου κανω τη δηλωση;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια κανω τη δηλωση για τις στρατιωτικες.Ειναι υποχρεωτικο να παω να εξεταστω στα αθληματα και στις υγειονομικες αφου κανω τη δηλωση;


΄Οχι! Αν αλλάξεις γνώμη απλά δεν εμφανίζεσαι στις προκαταρκτικές εξετάσεις και λήγει το θέμα!
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εμείς την δεύτερη εβδομάδα των διακοπών τελειώσαμε την ύλη στη χημεία και τώρα μας έχει βγάλει και την επανάληψη. Γελάω απλά. Κάναμε μέσα σε μια εβδομάδα το πασάλειμμα της χρονιάς και βγήκε η επανάληψη. Λέω να σταματήσω να πηγαίνω..
 

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εμείς την δεύτερη εβδομάδα των διακοπών τελειώσαμε την ύλη στη χημεία και τώρα μας έχει βγάλει και την επανάληψη. Γελάω απλά. Κάναμε μέσα σε μια εβδομάδα το πασάλειμμα της χρονιάς και βγήκε η επανάληψη. Λέω να σταματήσω να πηγαίνω..

Εδω η επαναληψη στην ιοντικη χρειαζεται μια εβδομαδα το ελαχιστο...
 

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εμείς την δεύτερη εβδομάδα των διακοπών τελειώσαμε την ύλη στη χημεία και τώρα μας έχει βγάλει και την επανάληψη. Γελάω απλά. Κάναμε μέσα σε μια εβδομάδα το πασάλειμμα της χρονιάς και βγήκε η επανάληψη. Λέω να σταματήσω να πηγαίνω..

Και σε εμάς έγινε ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο. Σε κάθε περίπτωση θα σου έλεγα επειδή δεν έχει μείνει ούτε ένας μήνας, να συνεχίσεις να πηγαίνεις. Καλή συνέχεια!!
 

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Οσοι ειστε θετικοι:
Ποιο θεωρειτε οτι ειναι το αδυναμο σημειο σας στη χημεια (αν υπαρχει)?
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Εμείς την δεύτερη εβδομάδα των διακοπών τελειώσαμε την ύλη στη χημεία και τώρα μας έχει βγάλει και την επανάληψη. Γελάω απλά. Κάναμε μέσα σε μια εβδομάδα το πασάλειμμα της χρονιάς και βγήκε η επανάληψη. Λέω να σταματήσω να πηγαίνω..

Εαν θές και δεν το έχεις κάνει ακόμα είναι καιρός να λύσεις θέματα επαναληπτικών πανελλαδικών .
Έχει μείνει περίπου ένας μήνας οπότε κάνε μια καλή επανάληψη με θέματα επαναληπτικών & διαγωνισμών(όσα δεν ξεφεύγουν πολύ απο το πνεύμα) . Μην σπαταλήσεις ούτε λεπτό αυτό τον μήνα να είσαι αφηρημένη,είναι πολύ σημαντικός,για να μην σου πώ οτι θα κάνει όλη την διαφορα :P .
 

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Καλησπέρα, ξέρετε αν θα πάρει η αστυνομία φέτος πολίτες?
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Οσοι ειστε θετικοι:
Ποιο θεωρειτε οτι ειναι το αδυναμο σημειο σας στη χημεια (αν υπαρχει)?

αδυναμο σημειο εγω προσωπικα δεν θεωρω οτι εχω,ειδικα φετος που δινω 2η φορα, αλλα το πιο δυσαρεστο ειναι το 6ο κεφαλαιο. Δεν μαρεσει απλα :mpliaks:
 

Evimgr

Νεοφερμένος

Η Evimgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
΄Οχι! Αν αλλάξεις γνώμη απλά δεν εμφανίζεσαι στις προκαταρκτικές εξετάσεις και λήγει το θέμα!


Μιας και αναφερθήκατε στις στρατιωτικες σχολες... Γνωρίζει κανείς πότε περίπου ξεκινούν οι προκαταρκτικες?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.
Έγραψα 100 στο τελευταίο διαγώνισμα Αοθ (σε όλη την ύλη φυσικά)!!!
 

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Παιδιά έχω μία ερώτηση που θα σας φανεί λίγο παράξενη αλλά ας την κάνω. :jumpy:

Λοιπόν εγώ τις μέρες των Πανελληνίων που θα δίνουμε μάθημα θα ξυπνάω 6:30 το πρωί Οπου πίνω μία καφεΐνη χάπι και τρώω το πρωινό μου. Κάπου στις 9:30 με 10:00 μπορώ να πιω και 2η καφεΐνη αλλά τότε θα δίνω μάθημα Δηλαδή θα είμαι στην τάξη. Επιτρέπεται την ώρα που δίνω μάθημα να πάρω χάπι καφεΐνης; Και πώς θα το πάρω π.χ. μπορώ να το έχω δίπλα μου μαζί με το ρολόι και το μπουκαλάκι με το νερό και να το πάρω ότι ώρα θέλω; :thumbup:

Ντόπα όλε:giveup:
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά έχω μία ερώτηση που θα σας φανεί λίγο παράξενη αλλά ας την κάνω. :jumpy:

Λοιπόν εγώ τις μέρες των Πανελληνίων που θα δίνουμε μάθημα θα ξυπνάω 6:30 το πρωί Οπου πίνω μία καφεΐνη χάπι και τρώω το πρωινό μου. Κάπου στις 9:30 με 10:00 μπορώ να πιω και 2η καφεΐνη αλλά τότε θα δίνω μάθημα Δηλαδή θα είμαι στην τάξη. Επιτρέπεται την ώρα που δίνω μάθημα να πάρω χάπι καφεΐνης; Και πώς θα το πάρω π.χ. μπορώ να το έχω δίπλα μου μαζί με το ρολόι και το μπουκαλάκι με το νερό και να το πάρω ότι ώρα θέλω; :thumbup:

Ντόπα όλε:giveup:


Δεν πιστεύω ότι θα σου πουν κάτι αλλά προσωπικά δεν θα κουβάλαγα ολόκληρη την συσκευασία των χαπιών μαζί, έχε ένα στην τσέπη σου ξέρω 'γω
 

dimospap

Νεοφερμένος

Ο dimospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Γενικά οικονομικες σχολεσ στην Αθήνα,πρώτη μου επιλογή το οικονομικό του Εκπα.


Γιατι δεν επιλέγεις ΟΠΑ; . Ακούγεται ότι είναι πολύ καλό πανεπιστημιο , με καλή κατάταξη και καλούς καθηγητές .
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά έχω μία ερώτηση που θα σας φανεί λίγο παράξενη αλλά ας την κάνω. :jumpy:

Λοιπόν εγώ τις μέρες των Πανελληνίων που θα δίνουμε μάθημα θα ξυπνάω 6:30 το πρωί Οπου πίνω μία καφεΐνη χάπι και τρώω το πρωινό μου. Κάπου στις 9:30 με 10:00 μπορώ να πιω και 2η καφεΐνη αλλά τότε θα δίνω μάθημα Δηλαδή θα είμαι στην τάξη. Επιτρέπεται την ώρα που δίνω μάθημα να πάρω χάπι καφεΐνης; Και πώς θα το πάρω π.χ. μπορώ να το έχω δίπλα μου μαζί με το ρολόι και το μπουκαλάκι με το νερό και να το πάρω ότι ώρα θέλω; :thumbup:

Ντόπα όλε:giveup:


Θα το βγάλεις από τη θήκη του να είναι έτοιμο και θα το βάλεις στο τσεπάκι του παντελονιού ή του πουκαμίσου σου.΄Οταν έρθει η ώρα μπορείς να το βγάλεις εύκολα και να το πιεις με το νερό που θα έχεις πάνω στο θρανίο σου. Απλά πράγματα αγαπητέ! :)
 

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Παιδιά, έγραψε κάνεις το σημερινό διαγώνισμα του ΟΕΦΕ στα μαθηματικά και αν ναι πως του φάνηκαν;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top