[Πανελλήνιες 2019] Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

brijs

Νεοφερμένος

Η brijs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λογοθεραπεια, παιδαγωγικο και ισως νοσηλευτική..
 

User_06

Νεοφερμένος

Ο User_06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Διακρίνω μια μικρή αποστροφή προς ΕΜΠ?
Οχι αλλα δεν νομιζω να τα καταφερω τοσο ψηλα και εκτος αυτου επειδη ειμαι απο επαρχια μου φαινεται δυκσολη πολη η Αθηνα.Φυσικα αν το πιασω θα ειναι 1η μου επιλογη
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Την ενέκρινε το υπουργείο όμως επειδή η Ελλάδα είναι ότι χειρότερο κρατος υπάρχει η γραμματεία απέρριψε την μεταγραφή παρόλο που έμειναν 20 θέσεις κενες.
Απίστευτο, δε το έχω ξανακούσει αυτό:hmm:
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Με πιάνει μια κατάθλιψη ότι δε θα γράψω καλά ΑΕΠΠ και ΑΟΘ και τελικά δε θα περάσω. Και δε θέλω άλλο τμήμα, και να ξαναπεριμένω ως του χρόνου και να το ξαναζήσω είναι πολύ ψυχοφθόρο... Damnnnnnnnnnnn
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Με πιάνει μια κατάθλιψη ότι δε θα γράψω καλά ΑΕΠΠ και ΑΟΘ και τελικά δε θα περάσω. Και δε θέλω άλλο τμήμα, και να ξαναπεριμένω ως του χρόνου και να το ξαναζήσω είναι πολύ ψυχοφθόρο... Damnnnnnnnnnnn
Τα ίδια έλεγες και για τα μαθηματικά φίλε μου ,αλλά η ανατροπή έγινε. Φιλικά. :)
 

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Νομικής ΔΠΘ! σας παρακαλώ μην τη δηλώσετε :girl_angel:
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Επειδή άλλαξα σχολή ΚΑΙ ΠΟΛΗ - είμαι σταθερός χαρακτήρας- θα κάνω ένα briefing .
Πάμε για μηχανολόγων μηχανικών στην Αθήνα με σιγουριά! ( 200 μόρια πάνω από την περσινή βάση) (weird flex, but ok)
 

Destroyer00

Νεοφερμένος

Ο Destroyer00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Επειδή άλλαξα σχολή ΚΑΙ ΠΟΛΗ - είμαι σταθερός χαρακτήρας- θα κάνω ένα briefing .
Πάμε για μηχανολόγων μηχανικών στην Αθήνα με σιγουριά! ( 200 μόρια πάνω από την περσινή βάση) (weird flex, but ok)


Είχες περάσει άλλου;
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

Vasilis2000kak

Νεοφερμένος

Ο Vasilis2000kak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μεγάλο όνειρο είναι η Ιατρική Λάρισας. Αλλά και Αλεξανδρούπολη να περασω δεν θα με χαλάσει καθόλου. Αναμένουμε βάσεις.
 

Nafsika19

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Χημικό ΑΠΘ :D
 

dimec

Νεοφερμένος

Ο dimec αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Φιλολογίας ή Ιστορικο- Αρχαιολογικό και διαχείρισης πολιτισμικών αγαθών στην Καλαμάτα. Ποιό από τα δύο προτείνετε;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φιλολογίας ή Ιστορικο- Αρχαιολογικό και διαχείρισης πολιτισμικών αγαθών στην Καλαμάτα. Ποιό από τα δύο προτείνετε;;;;


Ποιο αντικείμενο σπουδών σε ενδιαφέρει περισσότερο (η φιλολογία ή η αρχαιολογία-ιστορία); ΄Οποιο σε ενδιαφέρει περισσότερο αυτό θα βάλεις πρώτα!
 

kotsir

Νεοφερμένος

Η kotsir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αυτες τις μερες πρεπει να κανω το μηχανογραφικο μου και ειμαι μεταξυ λοχρη και οικονομικο δεν μπορω να αποφασισω...μπορει καποιος να με βοηθησει
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πουθενά
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Ψυχολογίες γενικά και Αθήνας ειδικά. Ξέρω ότι δεν τις πιάνω με τ ι π ο τ α αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία (πάντως πεθαίνει :P )

Από 'κει και πέρα θα σας παρακαλούσα να μην δηλώσετε τις εξής:
Κοινωνικής εργασίας
Κοινωνιολογίας
Παιδαγωγικο δευτεροβάθμιας
φιλοσοφία παιδαγωγικη απθ
φιλοσοφικές

ευχαριστώ που δεν θα τις δηλώσετε (όπως στα γυράδικα ''ευχαριστούμε που δεν καπνίζετε'') :P :P :P
 

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κι εγώ με τη σειρά μου παρακαλώ να μην δηλώσετε Νομική ΔΠΘ. Θένκιου!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top