Πανελλήνιες 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Στην φυσική τι θέματα προβλέπετε; Δυστυχώς από ότι φαίνεται και φέτος θα έχουμε παρόμοια με τα περσινά θέματα. Χωρίς να υπάρχει κάποιο ερώτημα που να ξεχωρίζει τον καλό απ'τον πολυ καλο και όλοι οι υποψήφιοι να γράψουν 15-18.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Και εγώ της ίδια φιλοσοφίας θέματα προβλέπω. Αλλά παρόλο που θέλω να περάσω σε υψηλοβαθμη, δεν με πειράζει ιδιαίτερα, πόσο μάλλον το προτιμώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Στην φυσική τι θέματα προβλέπετε; Δυστυχώς από ότι φαίνεται και φέτος θα έχουμε παρόμοια με τα περσινά θέματα. Χωρίς να υπάρχει κάποιο ερώτημα που να ξεχωρίζει τον καλό απ'τον πολυ καλο και όλοι οι υποψήφιοι να γράψουν 15-18.

Φέτος ήταν κάπως πιο εύκολα τα μαθηματικά θεωρώ, οπότε ίσως να μπουν ελαφρώς δυσκολότερα στη Φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Δίνω λιγότερες πιθανότητες να βάλουν στερεο 4ο θέμα.Πιστευω πως θα βάλουν θέματα τα οποία συνδυάζουν όλα τα κεφάλαια μαζί.Αν βάλουν κύματα σε ολόκληρο θέμα τότε θα είναι στασιμα γιατί δεν έχουν βάλει σχεδόν ποτέ.Αλλα δεν έχει σημασία τι θέματα θα βάλουν.Κανε μια τελευταία επανάληψη και όλα μια χαρά θα πάνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εγω πιστευω θα μπει 4ο συνδιαστικο, οχι σκετο στερεο οπως περσι. Ισως Στερεο ταλαντωση, στερεο-κρουση (πχ ραβδος). Αλλα θα προτιμουσα καμια τροχαλια μιας που δεν εχει πεσει ποτε. Τριτο πιστευετε υπαρχει πιθανοτητα να πεσει ρευστο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Στο σχολείο ο καθηγητής μας το προέβλεπε το ρευστό, αλλά όπως πολύ σωστά παρατήρησε, ό, τι και να λέμε το αντίθετο θα μπει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Στο σχολείο ο καθηγητής μας το προέβλεπε το ρευστό, αλλά όπως πολύ σωστά παρατήρησε, ό, τι και να λέμε το αντίθετο θα μπει :P


Με αυτη τη λογικη δεν θα μπει τιποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Με αυτη τη λογικη δεν θα μπει τιποτα :P

Χαχαχα ποτέ δεν ξέρεις :dance3:
Πάντως πιστεύω και ελπίζω σε ρευστό Γ και στερεο μοναχό του στο Δ.
Αλλά ο, τι και να γίνει, με ένα ΘΜΚΕ θα βγει :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Χαχαχα ποτέ δεν ξέρεις :dance3:
Πάντως πιστεύω και ελπίζω σε ρευστό Γ και στερεο μοναχό του στο Δ.
Αλλά ο, τι και να γίνει, με ένα ΘΜΚΕ θα βγει :upside:


ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ. Εγω γενικα επειδη ξεκινησα απο σεπτεμβρη φροντιστηριο,καποια πραγματα οπως κρουσεις και αρμονικες ταλαντωσεις δεν τα εκανα στο φροντ (οποτε αναγκαστικα μονη παρεα με τον μαθιουδακη). Για αυτο ελπιζω να πεσει τριτο ρευστο,μιας που το εχω εμπεδωσει καλα.Οπως και το στερεο. Και ταλαντωση ας βαλουν Β :cool: Και κανα Β κυμα και κρουση. Η ντοπλερ.Αν και αμφιβαλλω αν θα βαλουν τριτη συνεχομενη χρονια Β ντοπλερ.Ισως το χωσουν καπως στο στερεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ. Εγω γενικα επειδη ξεκινησα απο σεπτεμβρη φροντιστηριο,καποια πραγματα οπως κρουσεις και αρμονικες ταλαντωσεις δεν τα εκανα στο φροντ (οποτε αναγκαστικα μονη παρεα με τον μαθιουδακη). Για αυτο ελπιζω να πεσει τριτο ρευστο,μιας που το εχω εμπεδωσει καλα.Οπως και το στερεο. Και ταλαντωση ας βαλουν Β :cool: Και κανα Β κυμα και κρουση. Η ντοπλερ.Αν και αμφιβαλλω αν θα βαλουν τριτη συνεχομενη χρονια Β ντοπλερ.Ισως το χωσουν καπως στο στερεο.
Το βασικότερο είναι να μην πέσει κάνα περίεργο κύμα για Γ :P Για Β ταλάντωση ρευστό πολύ πιθανά. Αλλά η φιλοσοφία γενικά των θεμάτων τα τελευταία χρόνια έχει τεθεί νομίζω, δεν πιστεύω να αλλάξει κάτι φέτος. Οπότε θέματα από σχολικό η study4exams, όχι τίποτα περίεργο η εξαιρετικά δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Το βασικότερο είναι να μην πέσει κάνα περίεργο κύμα για Γ :P Για Β ταλάντωση ρευστό πολύ πιθανά. Αλλά η φιλοσοφία γενικά των θεμάτων τα τελευταία χρόνια έχει τεθεί νομίζω, δεν πιστεύω να αλλάξει κάτι φέτος. Οπότε θέματα από σχολικό η study4exams, όχι τίποτα περίεργο η εξαιρετικά δύσκολο.


Μπαα, κυμα επεσε περσι, δεν νομιζω να ξαναβαλουν κυμα σε Γ. Γενικα, για Γ το βλεπω ή ρευστο η ταλαντωση-κρουση. Ελπιζω πραγματικα ρε ρευστο, οποτε μετα αναγκαστικα στο Δ θα μπει στερεο ή στερεο με κατι. Ενα 15-16 θελω η ερμη,δεν θα το πιασω αν πεσουν τετοια? :loltooth:


Και σου λεει,πλοτ τουιστ, πεφτει 4ο κρουση-ταλαντωση-ντοπλερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μπαα, κυμα επεσε περσι, δεν νομιζω να ξαναβαλουν κυμα σε Γ. Γενικα, για Γ το βλεπω ή ρευστο η ταλαντωση-κρουση. Ελπιζω πραγματικα ρε ρευστο, οποτε μετα αναγκαστικα στο Δ θα μπει στερεο ή στερεο με κατι. Ενα 15-16 θελω η ερμη,δεν θα το πιασω αν πεσουν τετοια? :loltooth:


Και σου λεει,πλοτ τουιστ, πεφτει 4ο κρουση-ταλαντωση-ντοπλερ.

Ενας κουβάς που περιέχει νερό και δεκτη - πηγή ηχητικών κυμάτων, ενώ κάνει αρμονική ταλαντωση προσκρούεται με μικρή ελαστική μπάλα :loltooth:
Έλα ο, τι και να πέσει το χουμε, το βασικό είναι ηρεμία και συγκέντρωση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Ενας κουβάς που περιέχει νερό και δεκτη - πηγή ηχητικών κυμάτων, ενώ κάνει αρμονική ταλαντωση προσκρούεται με μικρή ελαστική μπάλα :loltooth:
Έλα ο, τι και να πέσει το χουμε, το βασικό είναι ηρεμία και συγκέντρωση ;)


ναι,θα μας δινει ολα αυτα και θα μας λεει να βρουμε τον συντελεστη ιξωδους :cool:

Περα απ'τη πλακα, η ψυχραιμια βοηθαει,οντως. Αμα δω γνωριμα σχηματακια θα χαλαρωσω, αλλα αμα δω καμια ανακυκλωση θα δωσω λευκη κολλα και θα φυγω :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosM

Νεοφερμένος

Ο GiorgosM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
25 θα βγουν τα αποτελεσματα

ερωτηση ασχετη,εχω προβλημα με το ischool ειναι σε μορφη σαν RSS feed,μονο εγω το εχω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
25 θα βγουν τα αποτελεσματα

ερωτηση ασχετη,εχω προβλημα με το ischool ειναι σε μορφη σαν RSS feed,μονο εγω το εχω;

Μακάρι φίλε να βγουν τότε, με έχει φάει το άγχος :(
Ναι και εμένα έτσι ήταν πριν λίγο, τώρα εσιαξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Να ρωτησω εγω κάτι?Αν δεν θυμάμαι αυριο ιστορία τι να κανω?

Εχω γραψει Έκθεση και Αρχαία τελεια.Ειναι κριμα να χασω απο την κωλοπαπαγαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GiorgosM

Νεοφερμένος

Ο GiorgosM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εχω γραψει Έκθεση και Αρχαία τελεια.Ειναι κριμα να χασω απο την κωλοπαπαγαλια

γιατι να χασεις;Αφου τα διαβασες ολα και καλα δεν υπαρχει λογος για αγχος.Ετσι τα ξεχναμε αλλα οταν ερθουν τα θεματα,ο εγκεφαλος θα λειτουργησει αφαιρετικα και θα τα θυμηθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
γιατι να χασεις;Αφου τα διαβασες ολα και καλα δεν υπαρχει λογος για αγχος.Ετσι τα ξεχναμε αλλα οταν ερθουν τα θεματα,ο εγκεφαλος θα λειτουργησει αφαιρετικα και θα τα θυμηθεις

Το πολυ πολυ αν δεν θυμηθω κατι τα γραφω με δικα μου λογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Παιδιά αν και το έγραψε ένας πριν 3 χρόνια το βίντεο το νόημά του, πιστεύω ότι αξίζει να το δείτε αφιερώστε 3 λεπτά από τον χρόνο σας ...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλη επαναληψη για χημεια τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top