[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Παιδιά τι εικαζετε για τις βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sugar baby

Νεοφερμένος

Η sugar baby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Το ξερω οτι ειμαι υπερβολικος αλλα: παρολο που εχω γραψει πολυ καλα (18.801) (600 μορια πανω απο την περσινη βαση της νομικης αθηνας) δεν μπορω ηθελανα ησυχασω μεχρι να βγουν οι βασεις. ολοι μου λενε οτι δεν προκειται να ανεβουν τοσο πολυ οι βασεις αλλα εγω ειδα οτι το 2012 η νομικη αθηνας ειχε 18.870 μορια και αποτι εχω μαθει στο 1ο πεδιο επεσαν ευκολοτερα θεματα και τα παιδια εγραψαν σχετικα καλα.
ποσο λετε να ανεβουν οι βασεις?
υπαρχει περιπτωση να χασω την αθηνα?

Τότε όμως έπαιρναν και 600 μόρια απο προφορικούς βαθμούς. Δηλαδή το 18 στα αρχαία γινόταν 18.6 αν προφορικά είχες 20.Τώρα μετρούν μόνο τα γραπτά. Αρα είσαι 100% μέσα κατα τη γνώμη μου. Συγχαρητήρια και καλή φοιτητική ζωη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδια συγχαρητήρια από καρδιάς σε όλους!!!!
Όπως και να πήγατε! Ήταν αγώνας μηνών! Η ζωή δεν τελειώνει πια και εδώ!
Καλό καλοκαίρι και καλή απόλαυση με το μηχανογραφικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisK00

Νεοφερμένος

Ο VasilisK00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έβγαλα 15945 μόρια από ανθρωπιστικές. Πρώτη επιλογή μου είναι βαλκανικών, σλαβικών και ανατολικών σπουδών στο ΠΑΜΑΚ.
Λέτε να ανέβει πιο πάνω από όσα έβγαλα; Σχεδόν όλες τις χρονιές είχε αρκετά μεγάλη αύξηση και από ότι βλέπω υπήρχαν καλύτερες αποδόσεις σε αρχαία και λατινικά φέτος. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stasy

Νεοφερμένος

Η Stasy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα! Προσωπικά έβγαλα 17946 μόρια και μάλλον περνάω βιολογικό κρήτης, πιθανόν και βιολογικό Πάτρας. Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για της Κρήτης και τις διασυνδέσεις της με μοριακή βιολογία... Για την Πάτρα δεν ξέρω πολλά απλά ότι εστιάζει στη γενετική.. Τι σημαίνει αυτό; μπορείς ας πούμε να δουλέψεις σε κέντρο με εξωσωματικές γονιμοποιησεις; η μόνο μελετάς καρυοτυπους μέρα νύχτα; γενικά τι προτείνετε; είμαι σε τρομερό δίλημμα. Προσωπικά δεν ξέρω με τι ακριβώς θα ήθελα να ασχοληθώ μαρεσει πολύ η μοριακή αλλά δεν ξέρω μπορεί να μαρεσει και η γενετική... Να σημειωθεί ότι μένω Αθήνα. Όποιος ξέρει οτιδήποτε για τα δύο αυτά τμήματα παρακαλώ να εκφέρει άποψη μπας και βοηθηθω. Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι καλή σταδιοδρομία σε όλα τα παιδιά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλησπέρα! Προσωπικά έβγαλα 17946 μόρια και μάλλον περνάω βιολογικό κρήτης, πιθανόν και βιολογικό Πάτρας. Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για της Κρήτης και τις διασυνδέσεις της με μοριακή βιολογία... Για την Πάτρα δεν ξέρω πολλά απλά ότι εστιάζει στη γενετική.. Τι σημαίνει αυτό; μπορείς ας πούμε να δουλέψεις σε κέντρο με εξωσωματικές γονιμοποιησεις; η μόνο μελετάς καρυοτυπους μέρα νύχτα; γενικά τι προτείνετε; είμαι σε τρομερό δίλημμα. Προσωπικά δεν ξέρω με τι ακριβώς θα ήθελα να ασχοληθώ μαρεσει πολύ η μοριακή αλλά δεν ξέρω μπορεί να μαρεσει και η γενετική... Να σημειωθεί ότι μένω Αθήνα. Όποιος ξέρει οτιδήποτε για τα δύο αυτά τμήματα παρακαλώ να εκφέρει άποψη μπας και βοηθηθω. Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι καλή σταδιοδρομία σε όλα τα παιδιά! :)

https://www.ischool.gr/showthread.php?p=4415187#post4415187
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους όσους προσπάθησαν, και σε όσους τα κατάφεραν και σε όσους δεν έγραψαν οπως θα ήθελαν! Για τους πρώτους, καλή φοιτητική ζωή! Για τους δεύτερους, όπως και να έχει, βάλατε τα δυνατά σας! Τώρα διακοπές και μετά θα σκεφτείτε ώριμα τι είναι καλύτερο για εσάς!


Ξεχωριστά συγχαρητήρια στο μελλοντικό συμφοιτητή από εδώ!! Πραγματικά σου αξίζουν τριπλά συγχαρητήρια για τον κόπο σου ! Με το καλό τώρα το μηχανογραφικό και καλή αρχή! Ποια πόλη θα βάλεις 1η?

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Θυμάμαι πέρσι που σου έλεγα ότι θα ξαναδώσω και με είχες ενθαρρύνει. Αθήνα θα βάλω για να αποφύγω το ενοίκιο (αν και να σου πω την αλήθεια μου αρέσει περισσότερο το πρόγραμμα σπουδών του ΑΠΘ και του ΔΠΘ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Δύο επιλογές έχεις.

1. μπαίνεις σε οποιαδήποτε σχολή->πτυχίο->κατατακτήριες για ιατρική
2. ΗΜΜΥ->ενεργειακός->iOS developer

1. fockos
2. akikos

Στην πρώτη περίπτωση συμφωνώ
Στην δεύτερη όχι IOS DEVELOPER μπορείς να γίνεις χωρίς να έχεις καν πτυχίο...

συνεπώς έχουμε

1.Πανελλήνιες (ωχ χάλια βαθμό τι να κανω...) δε θελω να ξαναδωσω :( ας μπω λοιπόν σε μια σχολή και να γράφω σε αυτό το forum που μόλις ανακάλυψα να περνά η ώρα> πτυχίο> κατακτατήριες ιατρικής (αποτυχία)> στρατό> κατατακτήρίες 2η προσπάθεια> διορισμός στο δημόσιο> ο fockos μαθαίνει ότι πέρασε ιατρική> σχολή> παραίτηση από το δημόσιο> πτυχίο > αγροτικός ιατρος> ειδικευόμενος>.....

2 Αριστευσα πάω στο Μετσόβιο στην πιο δυσκολη σχολή του από εκεί βγαίνεις μάγκας και σε ζητούν οι εταιρίες xaxa από τους μεγαλύτερους βαθμούς του σχολείου μου. ΗΜΜΥ> ενεργειακός> διπλωματική> ωχ και τώρα τι κάνουμε παιδιά;;;;;;;;; αυτή η σχολή δε μου προσφέρει ουσιαστικά τπτ :(

ο akikos ήταν πιο έξυπνος από τον focko. Ο akikos έμαθε να σκέφτεται στην σχολή ο fockos να παπαγαλίζει

Ο akikos ασχολήθηκε με το προγραμματισμό διαβάζοντας από την αρχή πράγματα που δεν έκανε στην σχολή όμως τον Πολυτεχνείο τον έμαθε να σκέφτεται.

Toν Focko τον εκπαιδεύει το δημόσιο και με τις επιλογές που θα κάνει θα γίνει ένας πολύ καλός ιατρός.

Όλοι πλέον νομίζουν ότι ο fockos είναι ο εξυπνος και ο akikos είναι ο χαζός.

Ο fockos έκανε όμως πολύ καλή επιλογή σχολών ενώ είχε επιμονή στο διάβασμα.

Πήγε νοσηλευτική ΕΚΠΑ μια μη δημοφιλής σχολή στα αγορια που την έβγαλε εύκολα> έκατσε ένα χρόνο και διάβαζε φουλ δίνοντας κατατακτήριες> αποτυγχάνει αλλά για να μη χάσει χρόνο αποφασίζει να πάει στρατό. Τελειώνει τον στρατό και ξαναδίνει και παράλληλα διορίζεται στο δημόσιο> Όταν όλα ήταν χαμένα ο Fockos μαθαίνει ότι περασε

Ο Fockos εδωσε 2η φορά κατατακτήριες και περνάει όταν όλοι τον ειχανε ξεγραμμένο...


και σε λίγους μήνες αποφασίζει πως πρέπει να παραιτηθεί από την δουλειά.

Ο Fockos αν δε περνούσε με την δεύτερη φορά κατατακτήριες θα έδινε και 3η και 4η παράλληλα με την δουλειά του.

Η ιατρική είχε κοινό τρόπο διαβάσματος με την νοσηλευτική οποτε δε δυσκολεύτηκε στην προσαρμογή σε αυτή την σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dim1234

Νεοφερμένος

Ο Dim1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
1. fockos
2. akikos

Στην πρώτη περίπτωση συμφωνώ
Στην δεύτερη όχι IOS DEVELOPER μπορείς να γίνεις χωρίς να έχεις καν πτυχίο...

συνεπώς έχουμε

1.Πανελλήνιες (ωχ χάλια βαθμό τι να κανω...) δε θελω να ξαναδωσω :( ας μπω λοιπόν σε μια σχολή και να γράφω σε αυτό το forum που μόλις ανακάλυψα να περνά η ώρα> πτυχίο> κατακτατήριες ιατρικής (αποτυχία)> στρατό> κατατακτήρίες 2η προσπάθεια> διορισμός στο δημόσιο> ο fockos μαθαίνει ότι πέρασε ιατρική> σχολή> παραίτηση από το δημόσιο> πτυχίο > αγροτικός ιατρος> ειδικευόμενος>.....

2 Αριστευσα πάω στο Μετσόβιο στην πιο δυσκολη σχολή του από εκεί βγαίνεις μάγκας και σε ζητούν οι εταιρίες xaxa από τους μεγαλύτερους βαθμούς του σχολείου μου. ΗΜΜΥ> ενεργειακός> διπλωματική> ωχ και τώρα τι κάνουμε παιδιά;;;;;;;;; αυτή η σχολή δε μου προσφέρει ουσιαστικά τπτ :(

ο akikos ήταν πιο έξυπνος από τον focko. Ο akikos έμαθε να σκέφτεται στην σχολή ο fockos να παπαγαλίζει

Ο akikos ασχολήθηκε με το προγραμματισμό διαβάζοντας από την αρχή πράγματα που δεν έκανε στην σχολή όμως τον Πολυτεχνείο τον έμαθε να σκέφτεται.

Toν Focko τον εκπαιδεύει το δημόσιο και με τις επιλογές που θα κάνει θα γίνει ένας πολύ καλός ιατρός.

Όλοι πλέον νομίζουν ότι ο fockos είναι ο εξυπνος και ο akikos είναι ο χαζός.

Ο fockos έκανε όμως πολύ καλή επιλογή σχολών ενώ είχε επιμονή στο διάβασμα.

Πήγε νοσηλευτική ΕΚΠΑ μια μη δημοφιλής σχολή στα αγορια που την έβγαλε εύκολα> έκατσε ένα χρόνο και διάβαζε φουλ δίνοντας κατατακτήριες> αποτυγχάνει αλλά για να μη χάσει χρόνο αποφασίζει να πάει στρατό. Τελειώνει τον στρατό και ξαναδίνει και παράλληλα διορίζεται στο δημόσιο> Όταν όλα ήταν χαμένα ο Fockos μαθαίνει ότι περασε

Ο Fockos εδωσε 2η φορά κατατακτήριες και περνάει όταν όλοι τον ειχανε ξεγραμμένο...


και σε λίγους μήνες αποφασίζει πως πρέπει να παραιτηθεί από την δουλειά.

Ο Fockos αν δε περνούσε με την δεύτερη φορά κατατακτήριες θα έδινε και 3η και 4η παράλληλα με την δουλειά του.

Η ιατρική είχε κοινό τρόπο διαβάσματος με την νοσηλευτική οποτε δε δυσκολεύτηκε στην προσαρμογή σε αυτή την σχολή.
δηλαδη ολοι ειναι καταδικασμενοι στην μοιρα τους εκτος απο αυτους που επελεξαν ιατρικη :cry_x: :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
δηλαδη ολοι ειναι καταδικασμενοι στην μοιρα τους εκτος απο αυτους που επελεξαν ιατρικη :cry_x: :loltooth:

;Oxi κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.

Ενα παιδί σε απομακρυσμένο μέρος θα πάει καλά ακόμα και φροντιστήριο να ανοίξει και ιδάιτερα να κάνει.
Επίσης καποιος που θελει να ζησει εξωτερικό το ΗΜΜΥ και Πολυτεχνείο είναι εξαιρετική επιλογή. Επίσης όποιος έχει συγγενή καθηγητή πανεπιστημιου η ακαδημαική καριέρα είναι πιο εύκολη για αυτόν. Ενας μηχανικός με γνωστό που έχει τεχνικό γραφείο είναι καλή επιλογή επειδή έχει καποιον να μάθει την δουλειά (που στην σχολή δεν την μαθαίνουν).
:)

Εγω πχ και με την πρώτη σχολή μου νοσηλευτική είχα εξασφαλίσει δουλειά μόνιμη και ίσως ήμουν σε καλύτερη κατάσταση από ότι είμαι τώρα αλλά δε θα το μάθω ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πανελλήνιες > πτυχίο> κατακτατήριες ιατρικής (αποτυχία)> στρατό> κατατακτήρίες 2η προσπάθεια> διορισμός στο δημόσιο> ο fockos μαθαίνει ότι πέρασε ιατρική> σχολή> παραίτηση από το δημόσιο> πτυχίο > αγροτικός ιατρος> ειδικευόμενος>.....

Μέσω Λαμίας για να κάνεις το σύνηθες: Πανελλήνιες » Σχολή » Πτυχίο
Όλο αυτό σου πήρε λογικά τουλάχιστον 12 χρόνια + της ειδίκευσης.

Αν κάποιος μέσα σε 12 χρόνια, στα 30 του πλέον, δε μπορεί μέσα από ένα θετικό, τεχνολογικό ή οικονομικών επάγγελμα να φτιάξει ή να στρώσει την ζωή του, τότε ας πάει στο χωριό να αρμέγει κατσίκες.

Φτάνει πια με τον ρομαντισμό γύρω από τις δύο αυτές σχολές, λες κι όλα είναι ρόδινα.
Στην Ιατρική με (πολύ) διάβασμα μπορεί να τα καταφέρεις και να την τελειώσεις (το τι Γιατρός θα βγεις είναι άλλη ιστορία), με τίμημα πολλά χρόνια της ζωής σου.
Στο ΗΜΜΥ όπως και άλλες σχετικές σχολές, άμα δεν το 'χεις, θα σε ... καταβροχθίσει.


Τα υπόλοιπα που έγραψες ειλικρινά δε θέλω καν να τα σχολιάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Μέσω Λαμίας για να κάνεις το σύνηθες: Πανελλήνιες » Σχολή » Πτυχίο
Όλο αυτό σου πήρε λογικά τουλάχιστον 12 χρόνια + της ειδίκευσης.

..

4 χρόνια +2 χρόνια +5 χρονια
11 χρόνια (με το στρατό)

έχω ακόμα ειδικότητα. :happy: αλλά πληρώνομαι με καλό κατά την γνώμη μου μισθό.

Είναι θέμα επιλογών. :yes: υπάρχουν και αρνητικά και θετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dimitra_2000

Νεοφερμένος

Η Dimitra_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σαςςςςς! Λέτε να ανέβουν οι βάσεις στη δημόσια διοίκηση στη Πάντειο; Το 2017 η βάση ήταν 14.502 μόρια...εγώ έχω γράψει 700 μόρια παραπάνω σε σχέση με πέρυσι. Βλέπω ότι έχει πολλή ζήτηση η σχολή και με ανησυχεί λιγάκι.. ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Γεια σαςςςςς! Λέτε να ανέβουν οι βάσεις στη δημόσια διοίκηση στη Πάντειο; Το 2017 η βάση ήταν 14.502 μόρια...εγώ έχω γράψει 700 μόρια παραπάνω σε σχέση με πέρυσι. Βλέπω ότι έχει πολλή ζήτηση η σχολή και με ανησυχεί λιγάκι.. ������


Δεν νομίζω.Ισως να ανεβει λιγακι αλλα 700 σχεδον απιθανο.99% εχεις περασει <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
4 χρόνια +2 χρόνια +5 χρονια
11 χρόνια (με το στρατό)

Στην ιδανική περίπτωση όπου αναγνωρίστηκαν μαθήματα από το 1ο σου πτυχίο και μπήκες 2ο ή 3ο έτος ενώ τελείωσες και τις 2 σχολές on time.
Πόσες πιθανότητες έχει να συμβεί αυτό στον καθένα;
Πόσες πιθανότητες έχει να συμβεί σε κάποιον που δεν γουστάρει την 1η του σχολή;
Πόσο μάλλον όταν δεν γουστάρει καν ακόμη και την Ιατρική όπου μπαίνει απλά και μόνο γιατί έχει επαγγελματική αποκατάσταση;

έχω ακόμα ειδικότητα. :happy: αλλά πληρώνομαι με καλό κατά την γνώμη μου μισθό.

Και ένας διδακτορικός πληρώνεται, αλλά πληρώνεται από τα -ιδανικά- 24-25, όπου μετά του ανοίγονται πόρτες.

Προς θεού, δεν κατακρίνω τις επιλογές σου, αλλά αυτήν την ώθηση προς την Ιατρική με κάθε τρόπο και κόστος.

Είναι θέμα επιλογών. :yes: υπάρχουν και αρνητικά και θετικά.

Όλη μας η ζωή είναι έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Kαλημέρα. Έγραψα 13.324 και πέρσυ το τμήμα οικονομικών επιστημών του ΕΚΠΑ είχε 12.738. Περνάω τη περσινή βάση κατά 586 μόρια. Τι λέτε, περνάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kαλημέρα. Έγραψα 13.324 και πέρσυ το τμήμα οικονομικών επιστημών του ΕΚΠΑ είχε 12.738. Περνάω τη περσινή βάση κατά 586 μόρια. Τι λέτε, περνάω;

Είσαι 100% μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylia

Νεοφερμένος

Η sylia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την φετινή τους προσπάθεια! Φέτος αποφάσισα να δώσω κ εγώ πανελλήνιες μετά από πολλά χρόνια! Όπως φαίνεται από την ηλικία μου είμαι πολύ μεγαλύτερη σας,παντρεμένη και μαμά 2 παιδιών ηλικίας 4 και 2 ετών.Έγραψα τα εξής:
Έκθεση 14,2
Αρχαία 8,7
Ιστορία 11,1
Βιολογία 19,8
Σύνολο 13110
Αυτό που έχω να πω σε όλους σας είναι ότι φέτος συνειδητοποίησα πως αν ο άνθρωπος θέλει μπορεί να καταφέρει πολλά! Αποφάσισα να δώσω πανελλήνιες μέσα Φλεβάρη όπου και ξεκίνησα διάβασμα και παράλληλα δουλεύω με τρελά ωράρια κάθε μέρα.Μην το βάζετε κάτω και να κυνηγάτε τα όνειρα σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την φετινή τους προσπάθεια! Φέτος αποφάσισα να δώσω κ εγώ πανελλήνιες μετά από πολλά χρόνια! Όπως φαίνεται από την ηλικία μου είμαι πολύ μεγαλύτερη σας,παντρεμένη και μαμά 2 παιδιών ηλικίας 4 και 2 ετών.Έγραψα τα εξής:
Έκθεση 14,2
Αρχαία 8,7
Ιστορία 11,1
Βιολογία 19,8
Σύνολο 13110
Αυτό που έχω να πω σε όλους σας είναι ότι φέτος συνειδητοποίησα πως αν ο άνθρωπος θέλει μπορεί να καταφέρει πολλά! Αποφάσισα να δώσω πανελλήνιες μέσα Φλεβάρη όπου και ξεκίνησα διάβασμα και παράλληλα δουλεύω με τρελά ωράρια κάθε μέρα.Μην το βάζετε κάτω και να κυνηγάτε τα όνειρα σας!

Συγχαρητήρια! Σκοπός εισαγωγης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylia

Νεοφερμένος

Η sylia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Είμαι απόφοιτη νοσηλευτικής δημοσίου ΙΕΚ και ας πούμε ότι ήταν κάτι σαν απωθημένο μου η εισαγωγή στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.Δεν ξέρω αν θα μου χρησιμεύσει επαγγελματικά αλλά ήταν κάτι που με "έτρωγε" όλα αυτά τα χρόνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top