[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είμαι λίγο γτφ με τους βαθμούς αλλά εντάξει
16 έκθεση
17,5 χημεία
18 βιολόγια
9 φυσική (δε περιμένα κάτι καλύτερο μιας και η μέρα που το έγραψα ήταν η χειρότερη ...)
Καί 7 μαθηματικά πού δε ξέρω γιατί αν κάποιος έχει ασχοληθεί με τα θεματα των μαθηματικών πολύ αναλυτικά να μου στείλει μήνυμα γιατί υποψιάζομαι ότι κάτι έχει γίνει σε σχέση με τη βαθμολογηση των απαντήσεων μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Χιμέλα μου, ξέρεις πόσο σε αγαπάω: :inlove: και ξέρω και εγώ η ίδια πόσο ασχημο είναι να σου κάνουν προσωπική επιθεση για ότι πετυχες και να το κατακρίνουν, αλλά εδώ υπάρχει μια διαφορά :redface:.

Είμαι στο φόρουμ ενάμιση μήνα και βλέπω έναν Φώτη να μιλάει ασχημα, να επιτείθεται σε όλους προσβλητικά όταν δεν συμφωνούμε με την γνώμη του, να υποτιμάει παιδιά που είναι του 15 και όχι του 20. Αυτή η συμπεριφορά δεν πληγώνει και δεν υποτιμάει τα παιδιά; Δεν είναι κουραστικό να δείχνει τους βαθμούς του διαρκώς με περίσσειο πάθος κάνοντας να νιώθουν άσχημα ολα τα παιδιά ; Ο τροπος του ειναι σωστος προς εμας;

Καταλαβαίνω οτι συμπεριφερεται με ότι εχει μαθει και να εκδηλώνει ανάλογες συμπεριφορές κι εγώ το κανω αλλά αυτο δεν δικαιλογεί την συμπεριφορα του ομως του να προσβάλλει και να επιτειθεται διαρκώς. Βρισκω αν όχι σωστό λογικό να αντιδράμε έτσι γιατί πρεπει να καταλαβει εστω και ετσι πως κανένας δεν ειναι τελειος ουτε εχει το δικαίωμα να αυτοπροβαλλεται με τέτοιο τροπο.

Ξέρεις πόσο σε αγαπαω ♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Δεν ξέρω, ο καθένας ας σκεφτεί τον εαυτό του, τί του προσφέρει το να χτυπάει κάποιον την ώρα που είναι πεσμένος κάτω, πώς ήταν εκείνος/η στην ηλικία του Φώτη και του κάθε Φώτη, και ας αναλογιστεί πώς μπορεί να γίνει καλύτερος ο άνθρωπος. Αν δεν μπορεί, τουλάχιστον ας απέχει.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
18406 στο 3ο πεδίο και συγκεκριμένα:

Έκθεση 17.1
Φυσική 19.1
Χημεία 19.6
Βιολογία 17.8

Πιστεύετε ότι έχω καμιά ελπίδα για Ιατρική (σε οποιαδήποτε πόλη);

Κάθε απάντηση είναι χρήσιμη γιατί είμαι σε αναμμένα κάρβουνα πραγματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Για εσάς που αρέσκεστε να τη λέτε στο Φώτη και στον κάθε Φώτη: Συνειδητοποιείτε οτι πίσω από τον υπολογιστή βρίσκεται ένας άνθρωπος, συνομίληκος με τους περισσότερους από σας, ο οποίος σύμφωνα με τα βιώματά του, τον τρόπο ανατροφής του και την προσωπικότητά του γράφει αυτά που γράφει εδώ τόσο καιρό και ο οποίος προφανώς βλέπει σήμερα τα όνειρά του αν όχι να γκρεμίζονται σίγουρα όμως να χάνουν έδαφος; Συνειδητοποιείτε οτι με τη συμπεριφορά σας αυτή, μόνο και μόνο για να γράψετε μια εξυπνάδα και να πάρετε like μπορεί να οδηγήσετε ένα παιδί σε απέραντη στεναχώρια ή και σε απευκταία χειρότερα; Οκ ο Φώτης είχε μεγάλες προσδοκίες και κατά καιρούς μάς σπάει λίγο τα νεύρα. Είναι τρόπος αυτός να τον χτυπάμε την ώρα που είναι κάτω; Σας κάνει αυτό καλύτερους ή χειρότερους ανθρώπους; Λυπάμαι πολύ με τη συμπεριφορά μερικών. Αν θέλετε να τον βοηθήσετε, μπορείτε να το κάνετε με αγάπη και σίγουρα με όμορφο τρόπο. Εσείς όμως θέλετε απλά να του την πείτε, σαδιστικά και με κακεντρέχεια.:(

Στον έξω κόσμο, μακριά από το ιδανικό κλουβί που νομίζει ότι βρίσκεται, κανείς δεν θα του χαϊδέψει τα αυτιά. Όσο πιο νωρίς το διαπιστώσει, τόσο το καλύτερο...για εκείνον προπαντός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Δεν ξέρω, ο καθένας ας σκεφτεί τον εαυτό του, τί του προσφέρει το να χτυπάει κάποιον την ώρα που είναι πεσμένος κάτω, πώς ήταν εκείνος/η στην ηλικία του Φώτη και του κάθε Φώτη, και ας αναλογιστεί πώς μπορεί να γίνει καλύτερος ο άνθρωπος. Αν δεν μπορεί, τουλάχιστον ας απέχει.:/:

Χιμέλα ναι είναι άσχημο να στο χτυπάνε όταν είσαι ήδη πεσμένος, αλλά όταν ο Φώτης ανεβεί πάλι και ξαναπάρει τα πάνω του πάλι τα ίδια θα κάνει 100% !! Και όταν του τα πούμε αυτά θα επιτεθεί και δεν θα καταλάβει ότι η συμπεριφορά του προς όλους τους υπόλοιπους ήταν χειρότερη από την αντίδρασή μας ! Και το έκανε διαρκώς τον ενάμιση μήνα που είμαι όχι μόνο στα θέματα περί σχολείου αλλά γενικότερα. Όπως λέει και ο Vold όσο πιο γρήγορα το συνειδητοποιήσει ότι η υπερβολική αυτοπεποίθηση και ο υποβιβασμός των άλλων γυρνάει στον εαυτό του, τόσο το καλύτερο! Αλλά ρωτάω γιατί πρέπει να επιτίθεται διαρκώς προς όλα τα μέλη, αυτό δικαιολογείται :/: ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Himela!
Οσο για τις επιθέσεις που λες μην φοβάσαι έχω μάθει πλέον δεν με φοβίζει και πολύ τι θα πει ο καθένας γιατί ξέρω ότι είμαι Αρίστος και θα παραμείνω.Του χρόνου θα πάρω πίσω ότι μου αξίζει θα γράψω πάνω από 17.000 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Χιμέλα τον βλέπεις τι λέει και τι βγάζει ;;;; Ο άνθρωπος τελικά δεν αλλάζει ακόμα και το κεφάλι του να φάει ;)

Καλή συνέχεια λοιπόν και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Himela!
Οσο για τις επιθέσεις που λες μην φοβάσαι έχω μάθει πλέον δεν με φοβίζει και πολύ τι θα πει ο καθένας γιατί ξέρω ότι είμαι Αρίστος και θα παραμείνω.Του χρόνου θα πάρω πίσω ότι μου αξίζει θα γράψω πάνω από 17.000 μόρια.

Πάρε πίσω ότι σου αξίζει, και δώστους να καταλάβουν ποιος ειναι ο ΈΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Δεν βλέπω που σε προσβάλει γιατί λέω ότι του χρόνου θα πάω καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Vold και Σόφη. Πρώτον δε σας έχει βάλει κανείς υπεύθυνους να "τιθασευσετε - βάλετε μυαλό" σε κανέναν. Δεύτερον, το ότι ήταν επιθετικός ή και αν θα είναι στο μέλλον δε σας δίνει το δικαίωμα να γίνεστε εσείς επιθετικοί απέναντί του.

Ξαναλέω, ο καθένας ας κοιταχτει στον καθρέπτη γιατί είναι υπεύθυνος μόνο για τον εαυτό του.

Αν έχετε πρόβλημα με τη συμπεριφορά κάποιου στο φόρουμ η ενδεδειγμένη αντίδραση είναι η αναφορά ή να τον βάλετε σε ignore list.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φώτη μη δίνεις σημασία στους άλλου του χρόνου θα βγάλεις 19 χιλιάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Vold και Σόφη. Πρώτον δε σας έχει βάλει κανείς υπεύθυνους να "τιθασευσετε - βάλετε μυαλό" σε κανέναν. Δεύτερον, το ότι ήταν επιθετικός ή και αν θα είναι στο μέλλον δε σας δίνει το δικαίωμα να γίνεστε εσείς επιθετικοί απέναντί του. Ξαναλέω, ο καθένας ας κοιταχτει στον καθρέπτη γιατί είναι υπεύθυνος μόνο για τον εαυτό του. Αν έχετε πρόβλημα με τη συμπεριφορά κάποιου στο φόρουμ η ενδεδειγμένη αντίδραση είναι η αναφορά ή να τον βάλετε σε ignore list.

Και φυσικά δεν μας έχει βάλει κανείς υπεύθυνους ούτε μας δίνει το δικαίωμα αλλά εγώ βλέπω έναν Φώτη να συνεχίζει απτόητος μία επιθετική συμπεριφορά χωρίς να σταματάει αλλά αυτό μάλλον για το Φώτη είναι οκ αν το κάνει. Απλά κάθε δράση προκαλεί και την ανάλογη αντίδραση. Ωραία τον βάζω Ingore list αν αυτό θα σταματήσει τον Φώτη και το κάθε Φώτη να προσβάλλει όλα τα μέλη εδώ. Χίλια συγγνώμη για την αντίδραση , απλά μερικές φορές όταν κάτι επαναλαμβάνεται φτάνει στα όρια τον άλλον! :(

Υγ: <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Τι να κάνουμε Σοφία έχει και αυτά η ζωή.Δυστυχος για εσένα δεν είμαι ένα άτομο που ακούει άβουλα ότι του λένε οι άλλοι.

Λοιπόν στο θεμα μας τωρα πάμε του χρόνου δυνατά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Γεια σας μέλη του ischool! Είμαι νέο μέλος και απλώς θέλω να ευχηθώ σε όλα τα παιδιά που έδωσαν φέτος να περάσουν στην σχολή που επιθυμούν! Βλέπω μάλιστα εξαιρετικούς βαθμούς!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Παιδιά με όλη την ειλικρίνεια -γιατί έχω παρακολουθήσει τους διαξιφισμούς σας- το κλίμα αυτό είναι πολύ τεταμένο! Δεν νομίζω πως ωφελεί η συνέχιση των κατηγοριών!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
archaios έγραφες φέτος ή τώρα θα πας Γ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Τώρα θα πάω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άντε με το καλό. Να σε συγχαίρουμε του χρόνου στο αντίστοιχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Είθε!!!!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top