[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Έκθεση 17.1
Φυσική 20
Βιολογία 20
Χημεία 18.7 (ειχα 5 μορια διαφορά παιδια...σε σωστά πράγματα..τραγικό)

Σύνολο 19069

Ιατρική θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Αύξηση των γραπτών κάτω από τη βάση για τα μαθηματικά σε σχέση με πέρσυ αλλά υπάρχει και αύξηση των υποψηφίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Πατωσα
εκθεση 15.3
μαθηματικα 8.5
αεππ 11.9
αοθ 13.9

11.999 δεν περναω πουθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πατωσα
εκθεση 15.3
μαθηματικα 8.5
αεππ 11.9
αοθ 13.9

11.999 δεν περναω πουθενα.

Έχει αρκετές σχολές να δηλώσεις! Μην σε παίρνει από κάτω, μπορείς και να ξαναδώσεις αν δεν σου αρέσει καμιά από τις επιλογές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasis68

Νεοφερμένος

Ο thanasis68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
17510 στο δευτερο πεδίο. Παιρνάω μηχανολόγων ή ηλεκτρολόγων θεσσαλονίκης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doublepoulos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
11803...περναω μηχανικους περιβαλλοντος ξανθη?
Ειμαι 81 μορια κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiligentStudent

Νεοφερμένος

Ο DiligentStudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
11803...περναω μηχανικους περιβαλλοντος ξανθη?
Ειμαι 84 μορια κατω.

Εξαρτάται από το πως θα κυμανθούν οι βάσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πατωσα
εκθεση 15.3
μαθηματικα 8.5
αεππ 11.9
αοθ 13.9

11.999 δεν περναω πουθενα.

βλέποντας τα δεκαδικά ψηφία έχω την εντύπωση ότι βγαίνει 11998
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
17,222 τελος γαμ... την εκθεση

19,2 μαθ
17,8 φυσικη
18,6 χημεια
11,8 εκθεση μου στερησε αθηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Μαθηματικά:19
Φυσική:19,6
Χημεία:18,9
Έκθεση:19,3
Μόρια:19202

Πολύ παραπάνω απ ότι θα περίμενα και στην πιο αισιόδοξη προοπτική. Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Πατωσα
εκθεση 15.3
μαθηματικα 8.5
αεππ 11.9
αοθ 13.9

11.999 δεν περναω πουθενα.

Περνας σιγουρα διοικηση επιχειρησεων χιο φωταρα.Επισης μπορει να περνας οικονομικο πατρα και διοικηση επιχειρησεων πατρας.Τωρα απο σχολες πληροφορικης δεν ξερω τι παιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
17,222 τελος γαμ... την εκθεση

19,2 μαθ
17,8 φυσικη
18,6 χημεια
11,8 εκθεση μου στερησε αθηνα...

96 στα μαθηματικά ρε αθεόφοβε,μπράβο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Έκθεση 17
Αρχαία 18,8
Ιστορία 17,7
Λατινικά 19,6

Σύνολο μορίων: 18.302

Περιμένω ακόμα βαθμούς από τα ειδικά μαθήματα (γαλλικά, γερμανικά), αλλά λογικά πέρασα 1ος στη σχολή που θέλω. :dance3:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Έβγαλα 11061.... Εντάξει καλά είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
12.1 έκθεση.17.8 αεππ 19.5 αοθ 16.2 μαθηματικά.συνολο 16591

κάτι για 500+ μόρια πάνω από αυτό που υπολόγιζες σου έλεγα εγώ χθες

συγχαρητηρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Έκθεση 17
Αρχαία 18,8
Ιστορία 17,7
Λατινικά 19,6

Σύνολο μορίων: 18.302

Περιμένω ακόμα βαθμούς από τα ειδικά μαθήματα (γαλλικά, γερμανικά), αλλά λογικά πέρασα 1ος στη σχολή που θέλω. :dance3:

Ωραιος.Τα δικα μου:

Αρχαία:17,7
Ιστορια:18,2
Λατινικα:19,3
Έκθεση:13,6
Σύνολο:17335

Περιμενω και τα γερμανικά βεβαια.Νομικη κομοτηνης δυσκολα το κοβω.Τι λετε εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Άγγελε καλύτερα που έχασες Αθήνα, πήγαινε κάπου μακριά από γονείς να ζήσεις φοιτητική ζωή!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν έχουμε τις κλιμακώσεις των μορίων για να εκτιμήσουμε...αν οι μαθητές δυσκολεύτηκαν περισσότερο από πέρσι στις βαθμολογίες κοντά στα μόρια σου και συνυπολογίσουμε την αύξηση θέσεων,έχεις κάποιες πιθανότητες,λίγες κατά την άποψη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
17,222 τελος γαμ... την εκθεση

19,2 μαθ
17,8 φυσικη
18,6 χημεια
11,8 εκθεση μου στερησε αθηνα...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και εις ανώτερα, καλή φοιτητική ζωή :inlove:

Άγγελε καλύτερα που έχασες Αθήνα, πήγαινε κάπου μακριά από γονείς να ζήσεις φοιτητική ζωή!!!!:)

Πόσο δίκιο έχεις :redface:


@Νίκος22 Δήλωσε όλες τις νομικές ποτέ δεν ξέρεις, οπότε και Κομοτηνής παίζει να πιάσεις :-* συγχαρητήρια και σε εσένα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top