Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εντάξει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ουτε στο σχολειο ουτε στο ιδιαιτερο τους ειχαμε κανει παντως.

προβλεψουλα για αυριο: ενας ορισμος απο πεδινους/ορεινους κλπ, ενας απο ιαπωνες/αντιβενιζελικα και κληρινγκ ή κατι απο κρητικο. επειτα αναπτυξης μια κομματα μια οικονομια 20ου ή κρητικο, και πηγες κομματα και προσφυγικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Όλα τα πες! Χιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Το άγχος για αύριο έχει χτυπήσει κόκκινο!

Καλή επιτυχία σε όλους για την ιστορία,τη φυσική και τον προγραμματισμό.:studying:

Μετα απο αυτο στα μαθηματικα που να δεις εμας τους θετικους που εχουμε και μηδενικη ψυχολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Μετα απο αυτο στα μαθηματικα που να δεις εμας τους θετικους που εχουμε και μηδενικη ψυχολογια

Πλακα πλακα, αυτοί που δίνουν μονο βιολογια εχουν τεράστιο πλεονεκτημα για αυριο... Εγω απο την Παρασκευή που δωσαμε μαθηματικά, δεν εχω ηρεμησει... και η επανάληψη μου δε μου βγηκε όπως ηθελα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Παιδιά σκεφτείτε μόνο ότι δεν είστε μόνο εσείς που δεν γράψατε. Οι βάσεις θα πέσουν κ πρέπει να ξεχωρίσετε στα επόμενα μαθήματα.
Εμείς τι να πούμε που όπως δείχνουν τα πράγματα οι βάσεις θα χτυπήσουν ταβάνι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
σας ζηλευω λιγο οσους τελειωνετε τη τεταρτη η την παρασκευη :P

επισης ποσο λετε να φτασουν οι βασεις στο 4ο πεδιο;
Τελειωνω 28, όποτε ζηλεύω και εσένα.
Παιδιά έχετε μάθει για ορισμό "κράτος δικαίου,δυτικός κόσμος, πραιτωριανοί, μεσογειακοι ρυθμοί,Εθνική άμυνα κλπ"
Δλδ όρους π δεν Τους αναφέρει ξεκάθαρα Αλλά υπάρχουν στα μαθήματα...

Οχι... Ούτε στο σχολείο, ούτε στο φροντιστήριο, ούτε μου εχει αναφέρει κατι τέτοιο ενας καθηγητής μου ιστορικός. Οι πραιτωριανοι πχ ή τα επάλληλα δικαιώματα επι της γης έχουν αστεράκι καθαρά για λόγους κατανόησης.

Πρόβλεψη για αυριο: Ορισμούς περιμενω Κληριγκ, ραλλικο κόμμα ή ΣΕΚΕ και οργανικό νόμο.
Καλα κομμάτια για ανάπτυξη: Αγροτική αποκατάσταση/ επιπτώσεις προσφύγων στον πολιτισμο ( τελευταία φορά έπεσε το 2001)
Πηγές: Εκσυγχρονιστικό προγραμμα Βενιζέλου, σύγκριση συνταγμάτων/ διχασμός.


Καλη δύναμη παιδιά! Και επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Καλή επιτυχία...αΣ κανω κ γω μια πρόβλεψη
Ορισμοι: βενιζελισμος, Οργανισμός, μικτή Επιτροπή 1914 (για να μπερδέψει)
Ερωτήσεις: σιδηροδρομικό Δίκτυο, επιπτώσεις προσφύγων στην οικονομία - βιομηχανία κ μπορεί σε συνδυασμό με τη βιομηχανία του 1ου κεφαλαίου
Και πήγες: Τρικούπης Δηληγιάννης σύγκριση και κρητικό 8 κεφάλαιο με Βενιζέλο ως πρωθυπουργό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Καλή επιτυχία...αΣ κανω κ γω μια πρόβλεψη
Ορισμοι: βενιζελισμος, Οργανισμός, μικτή Επιτροπή 1914 (για να μπερδέψει)
Ερωτήσεις: σιδηροδρομικό Δίκτυο, επιπτώσεις προσφύγων στην οικονομία - βιομηχανία κ μπορεί σε συνδυασμό με τη βιομηχανία του 1ου κεφαλαίου
Και πήγες: Τρικούπης Δηληγιάννης σύγκριση και κρητικό 8 κεφάλαιο με Βενιζέλο ως πρωθυπουργό
Μπήκε πέρυσι η μικτή Επιτροπή ανταλλαγής του 1923. Έλεος, πάλι μικτή επιτροπή;

Εγώ γενικά Αύριο θα γράψω Μόνο αν κάποια θεϊκή δύναμη μου τα ψιθυρίζει στο αυτί. Δεν έχω διαβάσει σχεδόν τίποτα. Οι μαλακίες πληρώνονται Στεφανία

Τα θέματα της deutsch πολύ πιθανά πράγματι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
[
Άλλη είναι του '14 κ αλλη του'23

Στεφανια εσυ σε ποια σχολή στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Στεφανια εσυ σε ποια σχολή στοχευεις?

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα. Μετά από τον Μάρτιο παράτησα το διάβασμα γιατί δεν στοχευω. Αγγλική φιλολογία λέω, απλά επειδή δεν είναι και κάνα όνειρο ζωής καταλαβαίνεις ότι δε με νοιάζει και πάρα πολύ (αν και μέχρι τώρα πιστεύω έχω πάει πολύ καλά). Εσύ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα. Μετά από τον Μάρτιο παράτησα το διάβασμα γιατί δεν στοχευω. Αγγλική φιλολογία λέω, απλά επειδή δεν είναι και κάνα όνειρο ζωής καταλαβαίνεις ότι δε με νοιάζει και πάρα πολύ (αν και μέχρι τώρα πιστεύω έχω πάει πολύ καλά). Εσύ; :P

Εγώ Ψυχολογία Παντειου ή στο ρεθυμνο.
Δεν είμαι κ τόσο ευχαριστημένη (υπολογιζω 16 στην χειροτερη)απ τα αρχαία.. ειμ ευχαριστημένη απο Έκθεση κ πιστεύω ιστορια κ λατινικά να γράψω πάνω από 18.5...
Πόσον ν ανέβουν οι βάσεις πιααα

Πιστεύω ότι μ τις περσινές βάσεις περναω..
Φέτος ή οριακά ή καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά ολα καλα θα πάνε!!!

Ποντάρω πολυ στις επιπτώσεις του πολιτισμού. Στην οικονομία κ την εθνολογική σύσταση/ πληθυσμό τα έχουν βάλει απο 2-3 φορές. Μπορεί να ειναι και άκυρο, αλλα φέτος έχουμε συνηθίσει απο δαύτα.
Αυτο με τη μικτή επιτροπή το σκέφτηκα, όπως καλη περίπτωση θα ηταν η σύμβαση της Άγκυρας ( Ιούνιος 1925) και η ΣΥΜΦΩΝΙΑ της άγκυρας ( 10 Ιουνίου 1930) . Άγκυρα και οι 2, Ιούνιο και οι 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Αν θελουν να δυσκολέψουν θ βάλουν κ καμία συνδυαστική από προσφυγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εύχομαι να μην πέσει 3ο θέμα ρέυστα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ευχομαι να μην πεσει φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εύχομαι να μην πέσει 3ο θέμα ρέυστα :(

Κοιταξε,θα ηταν μια λογικη μεταβαση να μπει 3ο θεμα ρευστο μιας και περυσι αρκεστηκαν σε ενα 2ο θεμα της πλακας για να δουν πως θα παει σαν πρωτη χρονια.Αν σκεφτεις δε το περυσινο 3ο θεμα το οποιο μαλλον εμοιαζε με ασκηση β λυκειου θα δεις πως οι πιθανοτητες για ρευστο αυξανονται μιας και θεωρω απιθανο να μπει παλι τετοιου τυπου ασκηση.Προσωπικα θα ηθελα να δω κατι σε συνδυασμο ρευστου-ταλαντωσεων για 3ο και κλασισικα στερεο 4ο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t3mp

Νεοφερμένος

Ο t3mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εύχομαι να μην πέσει 3ο θέμα ρέυστα :(

ρευστά σε όσα διαγωνίσματα προσομοίωσης έχω δει δεν είναι και κάτι τραγικό. Αν θέλει η επιτροπή όμως μπορεί να μην έχουμε ιδέα πως λύνονται. Βασικά και κύματα να πέσουν το ίδιο πράγμα ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosFlo

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μακαρι 3ο κυματα και 4ο κρουσεις,ταλαντωσεις-ντοπλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Όσο πλησιάζει η ώρα ανχωνομαι όλο και περισσότερο. Χτες το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ γιατί σκεφτόμουνα ότι δεν θα γράψω τίποτα και όταν θα έρθουν τα θέματα θα με πιασει κριση πανικού από το άνχος :/:

Kακώς. Οι πανελλήνιες δεν είναι το τέλος του κόσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top