Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ενα Δ θεμα να κανω ολοσωστο στα μαθηματικα και τι στο κοσμο,ποτε μου δεν το εχω καταφερει
Δεν πειραζει, γράψε τα υπόλοιπα ολόσωστα και έχεις ήδη 15/20, και κανά υποερώτημα ακόμα και είσαι σούπερ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κοιτα το ολοσωστο Δ θεμα απεχει παρασαγκας απο το πιασε ενα υποερωτημα του Δ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Σας βοηθούν τουλάχιστον καθόλου με τις ενδοσχολικές η όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
καλα μην αγχω με τις επαναληψεις, δεν χρειαζεται να βγαλουμε ολοι την υλη 241 φορες για να μαστε καλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Εγώ ούτε που έχω ξεκινήσει την ύλη της Γ λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εγω που κάνω επαναλήψεις απο αρχες μαρτίου, υπολογίστε πόσες φορές την έχω βγάλει :P και για αυτο δεν επιτρεπεται να μην γράψω καλά :mad: :mad: (δεν περιμένω άριστα).
Επίσης, τώρα που όρεξη για διάβασμα... Το μυαλό τριγυρνάει και δεν συγκεντρώνεται... Και άντε να διαβάσεις 1 μήνα ακόμα...

Χαχα σρυ που θα στο χαλασω αλλα ουτε μηνας δεν ειναι :P σε 23 ξεκιναμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Χαχα σρυ που θα στο χαλασω αλλα ουτε μηνας δεν ειναι :P σε 23 ξεκιναμε :D
Ακόμα καλύτερα για να ξεμπερδεύουμε επειδή δεν βγαίνει διάβασμα με την ζέστη.... Και όταν θα πλησιάζουν οι μέρες, θα λέω να είχα μερικές μέρες ακόμα :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ακόμα καλύτερα για να ξεμπερδεύουμε επειδή δεν βγαίνει διάβασμα με την ζέστη.... Και όταν θα πλησιάζουν οι μέρες, θα λέω να είχα μερικές μέρες ακόμα :whistle: :whistle:

Πο αστα και εμενα τον ιουνιο περιπου με πιανει κατι σαν αλλεργικο και εχω φουλ συναχι
Το πιστευω οτι θα με βριζουν οι αλλοι επειδη θα φυσαω την μυτη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Πο αστα και εμενα τον ιουνιο περιπου με πιανει κατι σαν αλλεργικο και εχω φουλ συναχι
Το πιστευω οτι θα με βριζουν οι αλλοι επειδη θα φυσαω την μυτη μου :P
Καημενούυυυυυλη :P

πειραχτηκά το λέω, οχι ειρωνικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καημενούυυυυυλη :P

πειραχτηκά το λέω, οχι ειρωνικά...

Καλως θα το θυμαμαι αυτο πληγωθηκα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Καλως θα το θυμαμαι αυτο πληγωθηκα :(
Άντε καλέ... Σε συμπαθώ κι ας μην σε ξέρω.. Φταίει το όνομα, επειδή κάποιον μου θυμίζεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Άντε καλέ... Σε συμπαθώ κι ας μην σε ξέρω.. Φταίει το όνομα, επειδή κάποιον μου θυμίζεις :P

Χαχα καλα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Άγγελε να αρχίσω να ζηλεύω; νόμιζα ότι μετα τις πανελλήνιες θα έψαχνα για νυφικό...

Μπα οχι εσενα δεν σε αλλαζω με καμια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Άγγελε να αρχίσω να ζηλεύω; νόμιζα ότι μετα τις πανελλήνιες θα έψαχνα για νυφικό...
Μπα οχι εσενα δεν σε αλλαζω με καμια :P
Ένα σχόλιο για το όνομα έκανα..... :(

Είμαι αθώα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,042 μηνύματα.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ας παμε στα σημαντικα.

που θα πατε διακοπες με τα crew σας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
ας παμε στα σημαντικα.

που θα πατε διακοπες με τα crew σας; :P

Σητεια παρο ναξο :D εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
7μερο καμπινγκ Σεριφο, να λιωσουμε με φραπα στην παραλια, θα χτυπησω κανα 3ημερακι Χαλκιδικαρα στο χωριο, αλλο ενα 3ημερακι Σαλονικα, ε και θα χωσω καιμια βδομαδα Πορτο Ραφτη με την παρεα παλι, και Κεφαλλονια σε μια κοπελια που με καλεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
6 μέρες Μύκονο με την κοπέλα μου.
2 εβδομάδες στο χωριό μου με τους φίλους μου απο εκει (ίσως να πάμε καμια ελαφονησο που είναι κοντά).
4 μέρες σε άγνωστη (ακόμα) τοποθεσία με τους Αθηναίους φίλους μου.

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top