Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
στο σχολειο που ειστε στην υλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
στο σχολειο που ειστε στην υλη;

Αρχαία τελειώσαμε τον Πρωταγόρα.
Ιστορία στον Α παγκόσμιο.
Λατινικά μπαίνουμε στο ''πίσω από τις κουρτίνες'' αφού πρώτα την Τετάρτη γράψουμε διαγώνισμα τετραμήνου από το 3 μέχρι το 15.

Εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη Ελίνα

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γραφω βιολογια.
Wish me luck
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Γραφω βιολογια.
Wish me luck
Εμεις γραψαμε στο 1ο κεφαλαιο (κατευθυνση) αρκετα ευκολο...καλα οι ασκησεις δεν το συζητω για πλακα για εναν που ξερει μαθηματικες πραξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billbc

Νεοφερμένος

Ο billbc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια βοηθεια..ολοι οι φιλοι μου στα διαγωνισματα στα δικα τους φροντ πηγαν καλα εγω αντιθετως πηρα 11 αλλα στο φροντ μου μου ειπαν οτι για το συγκεκεριμενο ηταν καλος βαθμος..δε ξερω πραγματικα εχω αγχωθει παρα πολυ οτι δεν θα καταφερω τον στοχο μου καθως εχουμε φτασει νοεμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔενΒρισκωΟνομα

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια βοηθεια..ολοι οι φιλοι μου στα διαγωνισματα στα δικα τους φροντ πηγαν καλα εγω αντιθετως πηρα 11 αλλα στο φροντ μου μου ειπαν οτι για το συγκεκεριμενο ηταν καλος βαθμος..δε ξερω πραγματικα εχω αγχωθει παρα πολυ οτι δεν θα καταφερω τον στοχο μου καθως εχουμε φτασει νοεμβρη
Άραξε, το ότι απέτυχες σε ένα διαγώνισμα δεν σημαίνει τίποτα. Στο πρώτο μου διαγώνισμα Φυσικής έγραψα κάπου στο 55-60. Δεν λέω πως δεν στεναχωρήθηκα, ωστόσο απλά διάβασα και κατάλαβα τα λάθη μου, πράγμα που στα επόμενα 2 με οδήγησε να γράψω 100 και 96. Οπότε μην στεναχωριέσαι , απλά προσπάθησε να κατανοήσεις τις έννοιες του κάθε μαθήματος όσο καλύτερα μπορείς και εργάσου για να επιτύχεις στο επόμενο διαγώνισμα σου, θα νιώσεις καταπληκτικά :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Άραξε, το ότι απέτυχες σε ένα διαγώνισμα δεν σημαίνει τίποτα. Στο πρώτο μου διαγώνισμα Φυσικής έγραψα κάπου στο 55-60. Δεν λέω πως δεν στεναχωρήθηκα, ωστόσο απλά διάβασα και κατάλαβα τα λάθη μου, πράγμα που στα επόμενα 2 με οδήγησε να γράψω 100 και 96. Οπότε μην στεναχωριέσαι , απλά προσπάθησε να κατανοήσεις τις έννοιες του κάθε μαθήματος όσο καλύτερα μπορείς και εργάσου για να επιτύχεις στο επόμενο διαγώνισμα σου, θα νιώσεις καταπληκτικά :D:D
στειλε το προγραμμα για αυριο <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbie-alex

Νεοφερμένος

Η debbie-alex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας...γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει η δυνατότητα κάποιος που έχει δώσει πανελλήνιες από το γενικό λύκειο,ύστερα απο κάποια χρόνια να μπορει να δώσει πανελλήνιες και από επαλ??? ;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
παιδια βοηθεια..ολοι οι φιλοι μου στα διαγωνισματα στα δικα τους φροντ πηγαν καλα εγω αντιθετως πηρα 11 αλλα στο φροντ μου μου ειπαν οτι για το συγκεκεριμενο ηταν καλος βαθμος..δε ξερω πραγματικα εχω αγχωθει παρα πολυ οτι δεν θα καταφερω τον στοχο μου καθως εχουμε φτασει νοεμβρη

Λοιπον εχω να σου πω το εξης:δυο πραγματα μπορει να συμβαινουν

Ή δεν διαβαζεις οσο πρεπει οποτε πρεπει να στρωθεις αν θες να γραψεις στο τελος
Ή πρεπει να αλλαξεις αμεσα φροντιστηριο.Εγω εδωσα 2 φορες.Τη 1η φορα πηγαινα σενα φροντιστηριο που αποδειχτηκε χαλι μαυρο και μαντεψε..εγραφα μαθηματικα και φυσικη κατω απτη βαση στα διαγωνισματα.Οι <<καθηγητες>> του φροντιστηριου μου ελεγαν απλα οτι δεν διαβαζω οσο πρεπει.Δυστυχως εκανα λιγους μηνες μεχρι να καταλαβω οτι μου λενε μαλ****ς και οταν τελικα αλλαξα ηταν αργα και ετσι κατεληξα να δωσω 2η φορα.

Δες τι σου φταιει και αν νομιζεις οτι φταιει το φροντιστηριο και οχι εσυ σηκω φυγε.ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ το 11 ειναι χαλια βαθμος εκτος και αν πας για σχολες κατω των 13000 μοριων.Ποιο μαθημα ειναι αυτο αν επιτρεπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Λοιπον εχω να σου πω το εξης:δυο πραγματα μπορει να συμβαινουν

Ή δεν διαβαζεις οσο πρεπει οποτε πρεπει να στρωθεις αν θες να γραψεις στο τελος
Ή πρεπει να αλλαξεις αμεσα φροντιστηριο.Εγω εδωσα 2 φορες.Τη 1η φορα πηγαινα σενα φροντιστηριο που αποδειχτηκε χαλι μαυρο και μαντεψε..εγραφα μαθηματικα και φυσικη κατω απτη βαση στα διαγωνισματα.Οι <<καθηγητες>> του φροντιστηριου μου ελεγαν απλα οτι δεν διαβαζω οσο πρεπει.Δυστυχως εκανα λιγους μηνες μεχρι να καταλαβω οτι μου λενε μαλ****ς και οταν τελικα αλλαξα ηταν αργα και ετσι κατεληξα να δωσω 2η φορα.

Δες τι σου φταιει και αν νομιζεις οτι φταιει το φροντιστηριο και οχι εσυ σηκω φυγε.ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ το 11 ειναι χαλια βαθμος εκτος και αν πας για σχολες κατω των 13000 μοριων.Ποιο μαθημα ειναι αυτο αν επιτρεπεται;
Βασικα το αν ενα φροντιστηριο ειναι αχρηστο το καταλαβαινεις απο τον τροπο διεξαγωγης του μαθηματος...δεν ειναι αναγκαιο να φτασεις μεχρι τα διαγωνισματα,για να το συμπερανεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γεια σας...γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει η δυνατότητα κάποιος που έχει δώσει πανελλήνιες από το γενικό λύκειο,ύστερα απο κάποια χρόνια να μπορει να δώσει πανελλήνιες και από επαλ??? ;) ;) ;)

Δν γίνεται πλεον
Εκτός αν πας κ παρακολουθήσεις την β κ γ λυκειου στο επαλ αν κ ειναι παρανομο. Αλλα δν θ τους το πεις. Δν ξερω αν γίνεται ακομα αυτο παντως. Ψαξτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλησπέρα...
Θα μπορούσαν να μου προτείνουν κάποιοι ένα πολύ καλό βοήθημα

Βιολογίας κατεύθυνσης Γ Λυκείου...
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Τζαβαρας με 1000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Βασικα το αν ενα φροντιστηριο ειναι αχρηστο το καταλαβαινεις απο τον τροπο διεξαγωγης του μαθηματος...δεν ειναι αναγκαιο να φτασεις μεχρι τα διαγωνισματα,για να το συμπερανεις :P

Εκτος αν εισαι μαλ***ς οπως ημουν εγω και δε το παρεις χαμπαρι τι παιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ευχαριστώ??????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Κατι άκουσα οτι φετος θα γινουν πρωτα οι ενδοσχολικές εξετάσεις κ μετα οι πανελληνιες. Οσοι πάτε σχολείο έχετε μαθει κατι γι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη Ελίνα

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Κατι άκουσα οτι φετος θα γινουν πρωτα οι ενδοσχολικές εξετάσεις κ μετα οι πανελληνιες. Οσοι πάτε σχολείο έχετε μαθει κατι γι αυτο?
όχι καλέ.Επουδενί.Είναι οι γνωστές αηδίες που βγαίνουν κάθε χρόνο προς τρομοκράτια των μαθητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shade

Νεοφερμένος

Η Shade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γειά σας παιδάκια!!
Πως πάει το διάβασμα? :D Θέλω να ρωτήσω τα θετικοπουλα, αν γνωρίζεται κανένα καλό βοήθημα βιολογίας, εκτός της λαζαράκης, που να έχει λίγο πιο εξηζητημένες ασκήσεις..ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Αν δεις λιγο πιο πανω έχω προτείνει το βοήθημα του Τζαβάρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shade

Νεοφερμένος

Η Shade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ωχ! παράλειψη μου! σε ευχαριστω πολυ :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top