Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Τσιμπημένα ή εκτός θέματος; ΑΟΘ, Δ θέμα σχεδόν κάθε χρόνο πέφτει τιμή-ποσότητα ισορροπίας και συναρτήσεις ή ανώτερη-κατώτερη τιμή, όχι αυτά που είδα χθες! :worry:
Και για Γ θέμα, εκτός απο ΑΕΠ, ήταν είτε ΚΕ είτε ΑΡ, ΜΡ κλπ. Φέτος πιστεύω οτι θα πέσει κόστος :P


Ναι, καμία σχέση με τα θέματα....

Στην χημεια εχουν βαλει (αν δεν κανω λαθος) ασκησεις που να χρειαζεται να παρεις τον αυτοιοντισμο του νερου(κατι που δεν εχει πεσει ποτε πανελελε :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Στην χημεια εχουν βαλει (αν δεν κανω λαθος) ασκησεις που να χρειαζεται να παρεις τον αυτοιοντισμο του νερου(κατι που δεν εχει πεσει ποτε πανελελε :P )
Λίγο πολύ συγκεκριμένα πράγματα ζητάνε στα δικά μας τα μαθήματα, που δεν παίζει πολύ θεωρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Θα αυτοκτονησω με τονοτιλ πλας κα βιταμινη C
Το αποφασισα
#ligoemeine
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Ψυχραιμία παιδιά .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Θα αυτοκτονησω με τονοτιλ πλας κα βιταμινη C
Το αποφασισα
#ligoemeine

Οταν βλεπεις το γραμμα c και σκεφτεσαι σταθερες ολοκληρωσης (αντιπαραγωγιση) :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechaniceng

Νεοφερμένος

Ο mechaniceng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Το κάψες ρε φιλέ??????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
νιωθω σαν τις γιαγιαδες που συζητουν ποιο χαπι ειναι καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγραψε κανενας βιολογια οεφε χθες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παιδια τα καρτελακια εχουν βγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδια τα καρτελακια εχουν βγει;

θαρρω πως ναι.Ειχα ρωτησει πριν το Πασχα και μου ειπαν πως δεν ειναι κατι να βγουν.Πιθανως θα μας δωθουν αυριο μεθαυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Παιδια τα καρτελακια εχουν βγει;

Οχι...Ακομη δεν εχει τελειωσει η διορια για τις φωτογραφιες(τελειωνει αυτην την εβδομαδα νομιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ποτε τονοτιλ, μονο Lanes all in one :D

Εγώ απορώ! Είδε κανένας σας διαφορά με τονοτίλ; έχω παρει και σε πανελληνιες και σε κάποιες εξεταστικές και ηταν λες και δεν το ήπια! Προσωπικά προτιμώ βιταμίνες που ανεβάζουν τη ψυχολογία και βοηθούν την μνήμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγώ απορώ! Είδε κανένας σας διαφορά με τονοτίλ; έχω παρει και σε πανελληνιες και σε κάποιες εξεταστικές και ηταν λες και δεν το ήπια! Προσωπικά προτιμώ βιταμίνες που ανεβάζουν τη ψυχολογία και βοηθούν την μνήμη.
Και γω δεν καταλαβα τιποτα.Πηρα βιταμινες τωρα.
Θα ρχισω ριβιου μετά τις πανελληνιες στο γιουτιουμπ :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Οχι...Ακομη δεν εχει τελειωσει η διορια για τις φωτογραφιες(τελειωνει αυτην την εβδομαδα νομιζω)
Εγω την άφησα την φωτογραφία μου, όταν πήγα για την αίτηση τέλος Φεβρουαρίου... Ελπίζω να μην έχει χαθεί :P
Τέλη Μαϊου μου είχαν πει εμένα για το καρτελάκι, οτι θα είναι έτοιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εγω την άφησα την φωτογραφία μου, όταν πήγα για την αίτηση τέλος Φεβρουαρίου... Ελπίζω να μην έχει χαθεί :P
Τέλη Μαϊου μου είχαν πει εμένα για το καρτελάκι, οτι θα είναι έτοιμο.

Εγω σημερα εδωσα τις φωτογραφιες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Εγω σημερα εδωσα τις φωτογραφιες :D
Πληθυντικός;;; 2 θα εννοεις, έτσι; Μία για το απολυτήριο και μία για το καρτελάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ τις έδωσαν τέλη Μάρτη. Μας τις ζήτησε η διευθύντρια πριν φύγουμε εκδρομή. Δεν μας έχουν δώσει όμως τίποτα ακόμη!
Ρία, δύο και εγώ. Μια για το απολυτήριο και μια για το καρτελάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Κανονικές φωτογραφίες σας ζήτησαν ή ασπρόμαυρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Φέτος το καλοκαίρι θα διαβάζω 3 ώρες την ημέρα + το φροντιστήριο , του χρόνου θέλω να βγάλω πάνω 19.5/10 απολυτήριο και πάνω από 18.000 μόρια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top