Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Επειδη νομιζω δεν εχεις τελιωσει ακομα αν βγαλεις τα λατινικα ποσα περιπου μορια υπολογιζεις?
Εγω στη χειροτερη γυρω στα 17 χιλιαδες και στη καλυτερη(που ειναι καθαρα του τι θα παρω στην εκθεση) μπορει να φτασει αρκετα μορια παραπανω.


Κοιτα,αν παρω στα Λατινικα 19,8+ τοτε ειμαι γυρω στα 17 και εγω (στην καλυτερη μαλλον)..Αμα εισαι στη χειροτερη 17.000 εισαι παραπανω απο μια χαρα φιλε μου...αμα βγαλω 17.200 θα κανω παρτυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Επειδη νομιζω δεν εχεις τελιωσει ακομα αν βγαλεις τα λατινικα ποσα περιπου μορια υπολογιζεις?
Εγω στη χειροτερη γυρω στα 17 χιλιαδες και στη καλυτερη(που ειναι καθαρα του τι θα παρω στην εκθεση) μπορει να φτασει αρκετα μορια παραπανω.

Το θεμα β μαθηματικα ηταν οχι απλα γελοιο αλλα δωρο οπως ανεφερε καποιος.
Η γραφικη παρασταση εβγαινε απλα και μονο βαζοντας τυχαια σημεια και φερνοντας την ασυμπτωτη.
Το περιβοητο γ4 που επιανε 9 μοναδες αν θυμαμαι καλα εαν εκανε καποιος μια σωστη επαναληψη στανταρ θα πετυχαινε παρομοιο ερωτημα.Εγω το ειχα βρει 4-5 φορες.

Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου!
Έχεις τις απόψεις σου, δεκτές αλλά δεν συμφωνώ και αυτά που λες θα αναιρεθούν με τα στατιστικά σε 1 μήνα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

velveteen

Νεοφερμένος

Η velveteen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά, μια ερώτηση για τους θεωρητικούς:
στα Λατινικά, το βιβλίο καθηγητή λέει πχ 'το νόμο'. Σύμφωνα με τη γραμματική πλέον γράφουμε 'τοΝ νόμο'. Τι κάνουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Μακάρι αύριο να καταφέρω να γράψω γύρω στο 20 στην χημεία (εξασκηθηκα πολύ όλη την χρονιά ) και να εχω να φοβάμαι μόνο την ηλίθια έκθεση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d@NTE

Νεοφερμένος

Ο d@NTE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεια σου φίλε μου. Η Αστυφυλάκων είναι σε 3 πεδία αλλά ευτυχώς δεν θα φτάσει στο 18 όπως λες...ενδιαφέρομαι και εγώ για την ίδια Σχολή...μην αγχώνεσαι...Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι θα φτάσει 16,450-16,690..μακάρι να έχουμε γράψει καλά να μπούμε με το καλό (όταν βγει η προκήρυξη)!

Εισαι αρκετα αισιοδοξος μου φαινεται :P Εγω υπολογιζω οτι βγαζω λιγο πανω απο 17 αλλα και παλι λογω της μεγαλης ζητησης δεν ξερω κατα ποσο αρκει.Θα δειξει βεβαια κι απο την προκηρυξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου!
Έχεις τις απόψεις σου, δεκτές αλλά δεν συμφωνώ και αυτά που λες θα αναιρεθούν με τα στατιστικά σε 1 μήνα. :)

Δεν θα ασχοληθεις αλλο μαζι μου?Συγγνωμη κιολας που γραφω στο φορουμ.
Ποια στατιστικα μου λες?
Εγω λεω αυτα που βλεπω σε ολες τις ιστοσελιδες που λεει οτι 80-85% ειναι κατω απτη βαση.Αν βγουν στατιστικα που θα λενε αλλα πραγματα δεν φταιω εγω αλλα οι ιστοσελιδες και οι διαφοροι που μας κοροιδευουν τωρα.
Τωρα το θεμα ειναι το εξης:Ειτε βγουν ας πουμε στατιστικα και πουν οτι το β θεμα δεν ηταν ευκολο ειτε οχι, το β θεμα παραμενει ενα γελοιο θεμα για οποιον διαβασε.Απλη θεωρια και τιποτα περισσοτερα.Εν πασει περιπτωση.

Κοιτα,αν παρω στα Λατινικα 19,8+ τοτε ειμαι γυρω στα 17 και εγω (στην καλυτερη μαλλον)..Αμα εισαι στη χειροτερη 17.000 εισαι παραπανω απο μια χαρα φιλε μου...αμα βγαλω 17.200 θα κανω παρτυ!

Θελω να πιστευω οτι ειμαστε καλα.Κανε οτι μπορεις να γραψεις ενα 20 αυριο να εισαι οσο το δυνατον πιο ψηλα γιατι βλεπω τεραστια συσσωρευση σε μορια μεταξυ 16-17 χιλιαδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Παιδιά, μια ερώτηση για τους θεωρητικούς:
στα Λατινικά, το βιβλίο καθηγητή λέει πχ 'το νόμο'. Σύμφωνα με τη γραμματική πλέον γράφουμε 'τοΝ νόμο'. Τι κάνουμε;;;
Ό,τι και να γράψεις είναι ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο ! Κανείς δεν δίνει βάση σε τέτοιες λεπτομέρειες . Καλή επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Θελω να πιστευω οτι ειμαστε καλα.Κανε οτι μπορεις να γραψεις ενα 20 αυριο να εισαι οσο το δυνατον πιο ψηλα γιατι βλεπω τεραστια συσσωρευση σε μορια μεταξυ 16-17 χιλιαδες.

Μια χαρα ειμαστε μην ανησυχεις..θα τα δωσω ολα για το 20αρι εννοειται..Παντως,δεν βλεπω τοσο μεγαλη συσσωρευση στο 16-17..οι πιο πολλοι ειναι 15 και λιγο πιο πανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Παιδιά αλήθεια δεν μου είχε βγεί τόσο καιρό αλλά πλέον δεν αντέχω άλλο παρότι αγαπώ πάρα πολύ το διάβασμα και γενικότερα τη μαθησιακή διαδικασία! Θα κάνω προσπάθεια να κάνω την τελευταία μου επανάληψη Χημεία... Παράλληλα τριβελιζουν συνέχεια το μυαλό μου οι ενδεχόμενες απώλειες απ τα άλλα μαθήματα:worry: Τα μοριακια απ τη Βιολογία , Έκθεση κλπ

Έπειτα, και δεν ξέρω αν συμφωνείτε, πιστεύω πως ο,τι είναι να γράψει ο καθένας μας τελικά θα το γράψει. Δεν είναι δυνατόν να αξίζει λιγοτερο και επειδή π.χ έπεσαν εύκολα να γίνει το θαύμα και να γράψεις 19.000. Απ την αλλη και ενας ανθρωπος που εχει καταβαλλει πραγματικό αγώνα δε μπορει να μη δικαιωθεί.Θα Έρθουν έτσι τα πράγματα (λίγο παραπάνω ή παρακάτω σε ενα.μάθημα ) και εντέλει θα αμοιφθεις ανάλογα με την αξία σου, την προσπάθεια και την οξύνοιΑ σου την προκειμένη στιγμή. Είναι ενα συμπέρασμα δικό μου αλλά είναι κάτι στο οποίο συγκλίνουν και πολλοί καθηγητές .ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ δεν το λεω για να δειχθω για το οτιδήποτε ούτε για νΑ θιξω τον οποιονδήποτε
Αλήθεια θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Παιδιά αλήθεια δεν μου είχε βγεί τόσο καιρό αλλά πλέον δεν αντέχω άλλο παρότι αγαπώ πάρα πολύ το διάβασμα και γενικότερα τη μαθησιακή διαδικασία! Θα κάνω προσπάθεια να κάνω την τελευταία μου επανάληψη Χημεία... Παράλληλα τριβελιζουν συνέχεια το μυαλό μου οι ενδεχόμενες απώλειες απ τα άλλα μαθήματα:worry: Τα μοριακια απ τη Βιολογία , Έκθεση κλπ

Έπειτα, και δεν ξέρω αν συμφωνείτε, πιστεύω πως ο,τι είναι να γράψει ο καθένας μας τελικά θα το γράψει. Δεν είναι δυνατόν να αξίζει λιγοτερο και επειδή π.χ έπεσαν εύκολα να γίνει το θαύμα και να γράψεις 19.000. Απ την αλλη και ενας ανθρωπος που εχει καταβαλλει πραγματικό αγώνα δε μπορει να μη δικαιωθεί.Θα Έρθουν έτσι τα πράγματα (λίγο παραπάνω ή παρακάτω σε ενα.μάθημα ) και εντέλει θα αμοιφθεις ανάλογα με την αξία σου, την προσπάθεια και την οξύνοιΑ σου την προκειμένη στιγμή. Είναι ενα συμπέρασμα δικό μου αλλά είναι κάτι στο οποίο συγκλίνουν και πολλοί καθηγητές .ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ δεν το λεω για να δειχθω για το οτιδήποτε ούτε για νΑ θιξω τον οποιονδήποτε
Αλήθεια θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας

Κατ'αρχάς,δεν υπάρχει λόγος να έχεις άγχος. Αύριο είναι ενδεχομένως το τελευταίο σου μάθημα,για αυτό λοιπόν κάνε όσες επαναλήψεις πιστεύεις ότι μπορείς (ή πρέπει) και μην σκέφτεσαι τους βαθμούς,ούτε τις βάσεις. Το να έχεις μικρές απώλειες από μαθήματα όπως η Έκθεση είναι απολύτως λογικό,γιατί είναι ένα υποκειμενικό μάθημα. Τώρα,για τη Βιολογία ήταν,σύμφωνα με αυτούς που έδιναν,αρκετά απαιτητικά,οπότε είναι και πάλι λογικό..Αν είναι να περάσεις εκεί που θες,θα γίνει,μην ανησυχείς.
Η άποψή σου δεν είναι λανθασμένη,αλλά δυστυχώς το σύστημα είναι ανταγωνιστικό και δεν μετράει μόνο η οξύνοια και οι βαθμοί.Είναι πάντοτε και ο παράγοντας τύχη.Για σχολές όπως η Ιατρική,μπορείς π.χ να διαβάζεις από το Γυμνάσιο και να βγάζεις συνέχεια 20,αλλά στο τέλος να σου φάνε τη θέση άλλοι,για κάτι λίγα μόρια.Δεν είναι όπως π.χ τις Οικονομικές σχολές,όπου γράφεις άριστα και περνάς σίγουρα.Το ίδιο ισχύει και για τις Στρατιωτικές-Αστυνομικές σχολές. Δεν έχει σημασία αν αξίζεις να γίνεις,ούτε αν μπορείς να περάσεις τα αθλήματα κλπ,παίζει τεράστιο πλέον ρόλο και η τύχη. Πάντως,καλή επιτυχία για αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Κατ'αρχάς,δεν υπάρχει λόγος να έχεις άγχος. Αύριο είναι ενδεχομένως το τελευταίο σου μάθημα,για αυτό λοιπόν κάνε όσες επαναλήψεις πιστεύεις ότι μπορείς (ή πρέπει) και μην σκέφτεσαι τους βαθμούς,ούτε τις βάσεις. Το να έχεις μικρές απώλειες από μαθήματα όπως η Έκθεση είναι απολύτως λογικό,γιατί είναι ένα υποκειμενικό μάθημα. Τώρα,για τη Βιολογία ήταν,σύμφωνα με αυτούς που έδιναν,αρκετά απαιτητικά,οπότε είναι και πάλι λογικό..Αν είναι να περάσεις εκεί που θες,θα γίνει,μην ανησυχείς.
Η άποψή σου δεν είναι λανθασμένη,αλλά δυστυχώς το σύστημα είναι ανταγωνιστικό και δεν μετράει μόνο η οξύνοια και οι βαθμοί.Είναι πάντοτε και ο παράγοντας τύχη.Για σχολές όπως η Ιατρική,μπορείς π.χ να διαβάζεις από το Γυμνάσιο και να βγάζεις συνέχεια 20,αλλά στο τέλος να σου φάνε τη θέση άλλοι,για κάτι λίγα μόρια.Δεν είναι όπως π.χ τις Οικονομικές σχολές,όπου γράφεις άριστα και περνάς σίγουρα.Το ίδιο ισχύει και για τις Στρατιωτικές-Αστυνομικές σχολές. Δεν έχει σημασία αν αξίζεις να γίνεις,ούτε αν μπορείς να περάσεις τα αθλήματα κλπ,παίζει τεράστιο πλέον ρόλο και η τύχη. Πάντως,καλή επιτυχία για αύριο!

Να εισαι καλα, σε ευχαριστω παρα πολυ !! Απλα εγω δεν μιλησα τοσο για βασεις ,σχολες κλπ οσο για την επιδοση μας. Η τυχη ειναι ενας ασταθμητος παραγοντας, πανω απ ολους και απ ολα. Αλλα νομιζω οτι αυτο που αξιζεις τελικα να γραψεις ασχετα με ευκολα ή δύσκολα θεματα θα το γραψεις. Πολυ μικρες θα ειναι οι αποκλισεις τελικα. Ο τελικος βαθμος θα ειναι αυτος που σου αναλογει. Ισως καπου να πας καλυτερα απ το αναμενομενο (ισως κ απο καθαρη τυχη, αντιγραφη whatever) και ισως καπου χασεις λιγο παραπανω λ.χ απο απροσεξια. Θελω να πω πως ανεξαρτητα απο σχολες και βασεις εισαγωγης, που επηρεαζονται απο δεκαδες παραγοντες , τα μορια μας ειναι που αντικατωπτριζουν την προσπαθεια μας. Ισως ηταν λαθος που χρησιμοποιησα τον ορο ''αξια'' γιατι ο καθενας προσωπικα μπορει καθολη τη χρονια να ειχε ενα δικο του τροχοπεδι ή οι συνθηκες να μην ηταν οι καλυτερες δυνατες ωστε αναδειχθει η πραγματικη του αξια (το εχω ζησει η ιδια στο παρελθον και το εχω δει να συμβαινει :(). Γενικοτερα ομως οι γνωσεις μας και η βαθια κατανοηση της υλης (φυσικα φαινομενα, εννοιες κλπ) θα φανουν και θα ειναι αυτα που θα μας διαχωρισουν. Τονιζω και παλι οτι δεν κανω προσωπικη επιδειξη αλλα λεω αυτο που πιστευω που ισως αποδειχθει και εις βαρος μου τελικα :worry::worry::worry: . Απλα επιμενω να πιστευω σχεδον νομοτελειακα οτι η δικαιωση παντα ερχεται στο τελος. Αυτο ειναι που με κρατα και ερχεται ως αντιβαρο στις αμφιβολιες που εχω συνεχεια ως φυσει τελειομανης

Σου ευχομαι με τη σειρα μου καλη συνεχεια σε ο,τι και αν σχεδιαζεις !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά αλήθεια δεν μου είχε βγεί τόσο καιρό αλλά πλέον δεν αντέχω άλλο παρότι αγαπώ πάρα πολύ το διάβασμα και γενικότερα τη μαθησιακή διαδικασία! Θα κάνω προσπάθεια να κάνω την τελευταία μου επανάληψη Χημεία... Παράλληλα τριβελιζουν συνέχεια το μυαλό μου οι ενδεχόμενες απώλειες απ τα άλλα μαθήματα:worry: Τα μοριακια απ τη Βιολογία , Έκθεση κλπ

Έπειτα, και δεν ξέρω αν συμφωνείτε, πιστεύω πως ο,τι είναι να γράψει ο καθένας μας τελικά θα το γράψει. Δεν είναι δυνατόν να αξίζει λιγοτερο και επειδή π.χ έπεσαν εύκολα να γίνει το θαύμα και να γράψεις 19.000. Απ την αλλη και ενας ανθρωπος που εχει καταβαλλει πραγματικό αγώνα δε μπορει να μη δικαιωθεί.Θα Έρθουν έτσι τα πράγματα (λίγο παραπάνω ή παρακάτω σε ενα.μάθημα ) και εντέλει θα αμοιφθεις ανάλογα με την αξία σου, την προσπάθεια και την οξύνοιΑ σου την προκειμένη στιγμή. Είναι ενα συμπέρασμα δικό μου αλλά είναι κάτι στο οποίο συγκλίνουν και πολλοί καθηγητές .ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ δεν το λεω για να δειχθω για το οτιδήποτε ούτε για νΑ θιξω τον οποιονδήποτε
Αλήθεια θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας


Κι εγω ετσι ακριβως, ισως να ειμαι απο τα λιγα παιδια που αγαπανε το σχολειο, αλλα καποιες στιγμες φτανω στο απροχωρητο και μου ερχεται να τα παρατησω ολα. Φυσικα, μετα απο λιγο μου ξαναερχεται η ορεξη!
Επισης, δεν θα μπορουσα παρα να συμφωνησω με αυτο που λες! Οι κοποι και το διαβασμα που καναμε ή που δεν καναμε θα φανουν στα αποτελεσματα. Πλεον δεν επικρατει η χαλαροτητα του σχολειου που εκανες ενα σκονακι και ενα πασπαλισμα στο βιβλιο και εγραφες εναν καλο βαθμο. Και στεναχιωριεμαι που καποιοι φιλοι μου δεν το βλεπουν αυτο και θα απογοητευτουν στο τελος. Ουτε, οπως πιστευω, υπαρχει τυχη. Αν δεν σε θελει να κανεις κατι πολυ απλα δεν σε θελει. Και μπορει να ακουστει χαζο, αλλα το καταλαβα αυτο οταν εγραφα την προηγουμενη.

Καλη επιτυχια αυριο και καλα αποτελεσματα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
E=cygnus.e;4261269]Κι εγω ετσι ακριβως, ισως να ειμαι απο τα λιγα παιδια πουερ ξ αγαπανε το σχολειο, αλλα καποιες στιγμες φτανω στο απροχωρητο και μου ερχεται να τα παρατησω ολα. Φυσικα, μετα απο λιγο μου ξαναερχεται η ορεξη!
Επισης, δεν θα μπορουσα παρα να συμφωνησω με αυτο που λες! Οι κοποι και το διαβασμα που καναμε ή που δεν καναμε θα φανουν στα αποτελεσματα. Πλεον δεν επικρατει η χαλαροτητα του σχολειου που εκανες ενα σκονακι και ενα πασπαλισμα στο βιβλιο και εγραφες εναν καλο βαθμο. Και στεναχιωριεμαι που καποιοι φιλοι μου δεν το βλεπουν αυτο και θα απογοητευτουν στο τελος. Ουτε, οπως πιστευω, υπαρχει τυχη. Αν δεν σε θελει να κανεις κατι πολυ απλα δεν σε θελει. Και μπορει να ακουστει χαζο, αλλα το καταλαβα αυτο οταν εγραφα την προηγουμενη.

Καλη επιτυχια αυριο και καλα αποτελεσματα!!!:D[/QUOTE]


Χαίρομαι που συμμερίζεσαι τις απόψεις μου !! Σε τι αναφέρεσαι οταν λες οτι δεν σε ήθελε κ η τύχη? Εισαι και συ απόφοιτος? Σου εύχομαι λοιπόν και γω λοιπόν επιτυχία και πραγματοποίηση κάθε μικρού ή μεγάλου ονείρου ::) Έχεις τελειώσει ή θα κανείς αύριο τη " μεγάλη έξοδο" ? :D Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
E=cygnus.e;4261269]
Χαίρομαι που συμμερίζεσαι τις απόψεις μου !! Σε τι αναφέρεσαι οταν λες οτι δεν σε ήθελε κ η τύχη? Εισαι και συ απόφοιτος? Σου εύχομαι λοιπόν και γω λοιπόν επιτυχία και πραγματοποίηση κάθε μικρού ή μεγάλου ονείρου ::) Έχεις τελειώσει ή θα κανείς αύριο τη " μεγάλη έξοδο" ? :D Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!

Δεν ειμαι αποφοιτη, δινω πρωτη φορα και ειμαι θετικη κατευθυνση.:) Οταν ειπα οτι δεν με ηθελε η τυχη αναφερομουν στη φυσικη (που την εχω μεγαλο αχτι ολα αυτα τα χρονια). Εχασα το αριστα επειδη ξεχασα να βρω τη Θ.Ι. της ταλαντωσης στο Δ. Ενα απο τα πρωτα πραγματα που μαθαινεις! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη παρ'ολα αυτα.:clapup: Ευχαριστω για τις ευχες! Δινεις με το νεο συστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Δεν ειμαι αποφοιτη, δινω πρωτη φορα και ειμαι θετικη κατευθυνση.:) Οταν ειπα οτι δεν με ηθελε η τυχη αναφερομουν στη φυσικη (που την εχω μεγαλο αχτι ολα αυτα τα χρονια). Εχασα το αριστα επειδη ξεχασα να βρω τη Θ.Ι. της ταλαντωσης στο Δ. Ενα απο τα πρωτα πραγματα που μαθαινεις! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη παρ'ολα αυτα.:clapup: Ευχαριστω για τις ευχες! Δινεις με το νεο συστημα;

Ναι ναι με το καινούργιο... Μη νιώθειως άσχημα για τη φυσική, όλοι έχασαν έστω κ πολύ λίγο. Θα έχεις ενα πολύ καλό βαθμό και εύχομαι και η χημεία αύριο να είναι το επιστέγασμα τωνα κόπων σου! Είναι σπουδαίο το γεγονός οτι τα πηγές τόσο καλά μαζί με σχολείο- φροντιστήριο, η Γ λυκείου είναι μια εξόντωση! Καλή συνέχεια και καλά αποτέλεσματα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Καλή τύχη αύριο παιδιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Κανείς που ν δινει μ το παλιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StewieFG

Νεοφερμένος

Ο StewieFG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δεν ειμαι αποφοιτη, δινω πρωτη φορα και ειμαι θετικη κατευθυνση.:) Οταν ειπα οτι δεν με ηθελε η τυχη αναφερομουν στη φυσικη (που την εχω μεγαλο αχτι ολα αυτα τα χρονια). Εχασα το αριστα επειδη ξεχασα να βρω τη Θ.Ι. της ταλαντωσης στο Δ. Ενα απο τα πρωτα πραγματα που μαθαινεις! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη παρ'ολα αυτα.:clapup: Ευχαριστω για τις ευχες! Δινεις με το νεο συστημα;

Ακριβώς το ίδιο λάθος έκανα κι εγώ και από όσο έχω μάθει την πάτησαν στο ίδιο σημείο και πολλοί άλλοι! Εξάλλου έδινε 7 μονάδες και ζητούσε τύπο,ω, φο και το πλατος οπότε δεν νομίζω να κοψουν πολύ! Καλή επιτυχία για αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
αύριο τελειώνεται άντε καλή σας τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top