Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Οι προτάσεις που ειναι στη καθαρεύουσα ,στο κρητικό, τις διατυπώνουμε με δικά μας λόγια ή πρεπει να τις μάθουμε οπως ειναι σε περίπτωση που χρειαστει να τις γράψουμε σε καμία πηγή???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ρε φιλε με τα δικα σου λογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Στα κυματα εχετε κανει ασκησεις με αρχικη φαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,805 μηνύματα.
Στα κυματα εχετε κανει ασκησεις με αρχικη φαση?

Ναι δεν ειναι τίποτα δύσκολο απλα για να βρεις το y δεν παίρνεις την σχεση που ξέρουμε αλλα απο την αρχη,σαν την απόδειξη του.(Με αυτον τον τριγωνομετρικο τυπο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Δίνω πανελλήνιες φέτος και μας ζήτησαν από το σχολείο να τους πάμε δυο μικρές φωτογραφίες (ασπρόμαυρες ή έγχρωμες). Είχα σκοπό να πάω αύριο για τις φωτογραφίες αλλά άκουσα σήμερα πως πρέπει να βγάλω τα σκουλαρίκια. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Σε καμια περιπτωση δεν ισχυει αυτο.. Γιατι τι αλλαζει με η χωρις αυτα? Δεν τα εβγαλα εγω και δεν μου ειπαν απολυτως τιποτα. Σιγα για το σχολειο ειναι η φωτογραφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Οι προτάσεις που ειναι στη καθαρεύουσα ,στο κρητικό, τις διατυπώνουμε με δικά μας λόγια ή πρεπει να τις μάθουμε οπως ειναι σε περίπτωση που χρειαστει να τις γράψουμε σε καμία πηγή???

Εγω απ εξω τις μαθαινω :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παιδιά πώς βλέπετε τις βάσεις των οικονομικών σχολών φέτος;
Eγώ νομίζω πως θα πέσουν αρκετα λόγω των μαθηματίκων κατ,και οτι δεν μετράνε οι προφορικοί βαθμοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mairi98

Νεοφερμένος

Η Mairi98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγω απ εξω τις μαθαινω :confused:

Κι εγώ επίσης ,βέβαια όλοι οι καθηγητές λεν το αντίθετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Κι εγώ επίσης ,βέβαια όλοι οι καθηγητές λεν το αντίθετο

κι εγω η αληθεια ειναι οτι οταν ειχα ρωτησει δεν ηταν κατηγορηματικοι αλλα ενταξει τωρα 3 σειρες παραπανω απ εξω μπροστα σε ολο αυτο τι να σου κανουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
4% τελικά για εμάς?
Καλημέρα λεμονιές μου (που λέει και ο παππούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
σοβαρα μαθαινεις απ εξω πηγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγω απ εξω τις μαθαινω :confused:

Καλά κανεις ,σημερα ρώτησα κ μου είπανε πως άμα πας για καθαρό εισοσαρακι στην ιστορία τα μαθαίνεις ολα ,θα τα μάθω κ εγω απέξω ,ευτυχώς δεν ειναι κ πολλα

σοβαρα μαθαινεις απ εξω πηγες?

Δεν μιλαμε για πηγες , μιλαμε για τις τρις προτάσεις στο κρητικό που ειναι στην καθαρεύουσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ναι δε χρειαζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Reneve

Νεοφερμένος

Η Reneve αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια για γνωστο τι λετε να πεσει?Εγω πιστευω η πολιτεια η πολιτικα

Εγω απ εξω τις μαθαινω :confused:

για ποιο λογο να τις μαθετε απ'εξω ενω δεν χρειαζεται?Εγω τις ξερω και λιγο πιο ελευθερα,εφοσον ολοι οι καθηγητες λενε το ιδιο γιατι να μην της μαθουμε πιο ελευθερα,το ιδιο πραγμα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια για γνωστο τι λετε να πεσει?Εγω πιστευω η πολιτεια η πολιτικα

προσωπικά προτιμώ να πέσουν τα πολιτικά ή έστω τα ηθικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρήνη98

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γειας σας παιδια ... !
Φετος δινω πανελλήνιες και ενδιαφέρομαι για παιδαγωγικο δημοτικής αλλα και για το ειδικης αγωγης ..... Ακουσα πως οι βασεις θα μειωθουν αισθητα.. .. Μήπως γνωριζετε κατι ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
πολιτεια το 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay Key

Νεοφερμένος

Η Fay Key αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αν και όλοι λένε ότι τίποτα δεν είναι σίγουρο, έχει ακουστεί ειδικά για παιδαγωγικά ότι ίσως να φτάσουν οι βάσεις και κάτω του 10, λόγω μόνο των τεσσάρων μάθηματων και των νέων μαθηματικών που χρειάζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Όπως επίσης λένε πως θα περισσέψουν θέσεις γιατί μόνο το 6% των νεοσυστημητών άνοιξαν το πεδίο των παιδαγωγικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ρε παιδες επειδη δεν βρισκω τιποτα στο ιντερνετ μπας και ξερει κανεις σε ποσο καιρο θα βγει η προκυρηξη αστυνομιας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top