Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ρε παιδια εκθεση γενικα ποσο γραφετε; Εγω κυμαινομαι στο 15 με 16 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

idoctorwho

Νεοφερμένος

Ο idoctorwho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ρε παιδια εκθεση γενικα ποσο γραφετε; Εγω κυμαινομαι στο 15 με 16 :/:
Λογικότατο και πολύ καλός βαθμος!και γω γράφω εκει γύρω! Δν διαβάζω βέβαια τα φυλλάδια που μας δίνουν πάρα μονο τη θεωρια,και έχω λίγο έναν φόβο μη κάνω καμιά πατάτα και γράψω κανένα λάθος τρόπο ανάπτυξης παραγράφου ή επιχειρημάτων και χάσω με το καλημέρα 5-10 βαθμους:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Με τα παιδαγωγικά τι γίνετε?! Άλλοι λένε θα πέσουν οι βάσεις, άλλοι θα περισσέψουν θέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδια εκθεση γενικα ποσο γραφετε; Εγω κυμαινομαι στο 15 με 16 :/:

κι εγώ σ' αυτή την κλίμακα κυμαίνονται... αλλά γιατί πιστεύω πως θα βρεθώ προ εκπλήξεως; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
μακαρι να τα παμε καλαα..και γω λατρευω βιολογιαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay Key

Νεοφερμένος

Η Fay Key αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς είναι. Στη αρχή λες δε παιζει να ξαναπεράσω αυτή τη διαδικασία αλλά όταν βλέπεις ότι δεν έχεις αλλη επιλογη η δε σου αρέσουν οι άλλες επιλογες (ΙΕΚ κτλ.)το παίρνεις απόφαση. Όντως και εμένα 2η φορά μου φαίνονται πιο εύκολα και βολικά τα πραγματα.Όπως και να χει καλή επιτυχία σε όλους που δίνουν 1η η περισσότερες φορές,λιγο εμεινε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μπορει να με βοηθησει καποιος στο θεμα των απουσιων?Εχω 19 απουσιες 10 δικαιολογημενες και 9 αδικαιολογητες,ποτε να ξεκινησω να λειπω και γενικα πως λειτουργει ολο αυτο το θεμα με τις 164 απουσιες και ποιοι οι κανονες για τις δικαιολογημενες και τις αδικαιολογητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Μπορει να με βοηθησει καποιος στο θεμα των απουσιων?Εχω 19 απουσιες 10 δικαιολογημενες και 9 αδικαιολογητες,ποτε να ξεκινησω να λειπω και γενικα πως λειτουργει ολο αυτο το θεμα με τις 164 απουσιες και ποιοι οι κανονες για τις δικαιολογημενες και τις αδικαιολογητες?

Αν θυμάμαι καλά μπορείς να κάνεις 50 αδικαιολόγητες.
Εάν δεν σου περισσεύουν, να πηγαίνεις. Μπορείς να λύνεις απορίες με τους καθηγητές σου, αφού στο τέλος πάντα 4-5 άτομα πηγαίνουν.

Προσωπικά εγώ πήγαινα μέχρι το τέλος, και όχι λόγο απουσιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Ουτε εγω φανταζομουν οτι θα εδινα ξανα αλλα δε μου αρεσει η σχολη που περασα περσι και πεισμωσα,ειπα θα τα καταφερω και προς το παρον τα παω καλα και στο διαβασμα και στη ψυχολογια.Αξιζει να ξαναδωσετε,δεν εχετε ιδεα ποσο γρηγορο θα σας φανει.Σαν χθες μου φαινεται που ξεκινησα διαβασματα.
Οποτε παιδακια -κουφια η ωρα- αν εχετε και τη παραμικρη σκεψη για να ξαναδωσετε,μη το πολυσκεφτειτε,καντε το.

Ετσι ειναι! Ο καιρος περνα εντυπωσιακα ευκολα και οταν βλεπεις να ανταμοιβεται η προσπαθεια το διαβασμα γινεται λιγο πιο γλυυκο :) Δε λεω να το κανουν ολοι αλλα αν νιωθετε οτι εχετε τα αποθεματα τοτε ναι, σιγουρα ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ουσιαστικα μενουν ακομα 4 βδομαδες μαθημα οποτε απο την αλλη βδομαδα μπορεις να λειπεις 2-3 μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

idoctorwho

Νεοφερμένος

Ο idoctorwho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Όταν ανοίγει το σχολείο απτό Πάσχα στις 9 θα κάνουμε κανονικά όλη την εβδομαδα?!?Μέχρι και την τελευταία Παρασκευή!!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Νομιζω θα κλεισουν την τεταρτη φιλε...
Για οσους δινουν μαθηματικα...το ολοκληρωμα που στα ακρα εχει x και οχι αριθμους δλδ δν ειναι απλα υπολογιστικο(αριθμος) το κανατε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex998

Νεοφερμένος

Ο Alex998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εαν εννοεις την συνάρτηση ολοκληρωμα ειναι εκτος απ οτι ακουσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
νομίζω και πέρυσι εκτός ήταν (δεν θυμάμαι και σίγουρα :P) , εμείς πάντως την είχαμε κάνει, έλεγε ο μαθηματικός ότι είναι σημαντικό να την κάνουμε για να μπορέσουμε να καταλάβουμε τα επόμενα. Εξαρτάται από τον καθηγητή αν θεωρεί σημαντικό να την κάνει ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Να ρωτησω ρε παιδια στις πανελληνιες επιτρεπεται να κυκλωνω σε τετραγωνο τα αποτελεσματα πχ στη φυσικη? Να υπογραμμιζω στο τετραδιο επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Απο οτι ξερω θεωρειται σημαδι στον εξεταστη αλλα και να το κανεις δν νομιζω να ειναι προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Να ρωτησω ρε παιδια στις πανελληνιες επιτρεπεται να κυκλωνω σε τετραγωνο τα αποτελεσματα πχ στη φυσικη? Να υπογραμμιζω στο τετραδιο επιτρεπεται?
Φυσικά μπορείς να κυκλώνεις και να υπογραμμίσεις μπορείς όχι σε άκυρα σημεία αλλά όπου χρειάζεται ναι (καλά και σε άκυρα σημεία να είναι δε θα γίνει κάτι σπουδαίο βέβαια )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Να ρωτησω ρε παιδια στις πανελληνιες επιτρεπεται να κυκλωνω σε τετραγωνο τα αποτελεσματα πχ στη φυσικη? Να υπογραμμιζω στο τετραδιο επιτρεπεται?
Τα αποτελέσματα εγω τα κυκλωσα,δεν έγινε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εγώ είχα υπογραμμίσει με μολύβι το κείμενο στο μάθημα της έκθεσης για να κάνω την περίληψη και θα το έσβηνα στο τέλος του διαγωνίσματος, αλλά μου είπαν πως δεν πειράζει γιατί τα χαρτιά μετά καταστρέφονται με μηχάνημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Γενικα τις παραθεσεις παραδειγματων στην εκθεση τις αποφευγετε ;
Για παραδειγμα : Η Ελλαδα μπορει να αποτελεσει θεματοφυλακα των αξιων στις οποιες οικοδομειται η Ευρωπη, οπως η δημοκρατια και ο ανθρωπισμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top