Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εμένα πάντως με βολευει το νέο σύστημα (θέλω αστυνομία),απ την άποψη ότι είμαι ποιο ανετος και μπορώ να δώσω βάση εκεί που πρέπει,ενώ εάν ξαναεδινα 7 μαθήματα πιστεύω θα μου ήταν πολύ δύσκολο.
Τώρα αυτό που λες για τα μαθηματικά νομίζω πάντα ίσχυε,καθώς τα μαθηματικά είναι αλυσίδα,από κει και πέρα μπορούν να βαλουνε τα πάντα (όχι τα αρκουδια) :P Επισης στα μαθηματικά έχουν βγάλει τους μιγαδικούς, ένα μεγαλο μέρος δηλαδή!!

Σειρά σου τώρα :p

ισχύει ότι είναι αλυσίδα, αλλά γενικά "δεν ήταν αναμενόμενο" πως θα έπεφτε κάτι συνδυαστικό. Αν και αγαπάω διανύσματα. :clapup:

Εγώ πέρασα πληροφορική παμακ, η οποία κομπλε μού φαίνεται, αλλά έχω ένα κόλλημα με την Αθήνα (δεν πέρασα οπα για 23 μόρια. -_-). καρδούλες παντού και τέτοια. Είδα την ύλη με το νέο, και είναι ποοολύ λιγότερη. Γι' αυτό το λόγο, μπαίνω στον πειρασμό να δώσω του χρόνου, στοχεύοντας εκπα. Αν ξεκινήσω Ιούλη, με ένα διάλειμμα το Γενάρη, και το πάω νορμάλ (με προσωπική ενασχόληση), πιστεύω πως βγαίνει άνετα..

υ.γ. γενικά αλλάζω συνέχεια γνώμη, ίσως το παρατηρήσεις εδώ μέσα:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια λετε προλαβαινω να προετιμαστω αν ξεκινησω απο σημερα να προετιμαζομαι για τις παννεληνιες; Και γενικα το συνδυασο και με την σχολη.Εννοειται οτι θα σωσω σε αλλο σχολειο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Παιδια λετε προλαβαινω να προετιμαστω αν ξεκινησω απο σημερα να προετιμαζομαι για τις παννεληνιες; Και γενικα το συνδυασο και με την σχολη.Εννοειται οτι θα σωσω σε αλλο σχολειο .
Σορι για την αδιακριτη ερωτηση,αλλα γιατι να προετοιμαστεις παλι για πανελληνιες;Δεν περασες στην σχολη που ηθελες;
Ειναι λιγο δυσκολο να τα παρεις ολα απο την αρχη 3 μηνες πριν την εναρξη των πανελλαδικων,αλλα αν διαβαζεις ασταματητα ολη την μερα κατι μπορει να γινει.Φανταζομαι χωρις φροντιστηριο ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Σορι για την αδιακριτη ερωτηση,αλλα γιατι να προετοιμαστεις παλι για πανελληνιες;Δεν περασες στην σχολη που ηθελες;
Ειναι λιγο δυσκολο να τα παρεις ολα απο την αρχη 3 μηνες πριν την εναρξη των πανελλαδικων,αλλα αν διαβαζεις ασταματητα ολη την μερα κατι μπορει να γινει.Φανταζομαι χωρις φροντιστηριο ε;
Εννοειται χωρις φροντιστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.
Παιδια λετε προλαβαινω να προετιμαστω αν ξεκινησω απο σημερα να προετιμαζομαι για τις παννεληνιες; Και γενικα το συνδυασο και με την σχολη.Εννοειται οτι θα σωσω σε αλλο σχολειο .

Δε θέλω να σε αποθαρρυνω ή οτιδήποτε,αλλά νομίζω είναι λιγάκι αργά για να βγάλεις την ύλη μια ικανοποιητική φορά.Η ύλη των μαθηματικών και της φυσικής είναι αρκετά εκτεταμένη. Αν νομίζεις ότι μπορείς να τα καταφέρεις όμως,δοκίμασε το.
Καλή τύχη σε ότι και αν επιλέξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Δε θέλω να σε αποθαρρυνω ή οτιδήποτε,αλλά νομίζω είναι λιγάκι αργά για να βγάλεις την ύλη μια ικανοποιητική φορά.Η ύλη των μαθηματικών και της φυσικής είναι αρκετά εκτεταμένη. Αν νομίζεις ότι μπορείς να τα καταφέρεις όμως,δοκίμασε το.
Καλή τύχη σε ότι και αν επιλέξεις.

Δεν ξερω τπτ δεν ειναι σγρ τι θα κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosBusbis

Νεοφερμένος

Ο GiorgosBusbis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δωσε δεν χανεις τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Που είστε ύλη μαθηματικών?

Εγώ έβγαλα την ύλη όλη και ξεκινάω επανάληψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.
Που είστε ύλη μαθηματικών?

Εγώ έβγαλα την ύλη όλη και ξεκινάω επανάληψη

Ακροτατα (παλιό συστημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
11 φλεβαρη ξεκιναν οι αιτησεις για πανελληνιες,μπορειτε να τις βρειτε ειτε απο το σχολειο σας ειτε μεσω internet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ισχύει ότι είναι αλυσίδα, αλλά γενικά "δεν ήταν αναμενόμενο" πως θα έπεφτε κάτι συνδυαστικό. Αν και αγαπάω διανύσματα. :clapup:

Εγώ πέρασα πληροφορική παμακ, η οποία κομπλε μού φαίνεται, αλλά έχω ένα κόλλημα με την Αθήνα (δεν πέρασα οπα για 23 μόρια. -_-). καρδούλες παντού και τέτοια. Είδα την ύλη με το νέο, και είναι ποοολύ λιγότερη. Γι' αυτό το λόγο, μπαίνω στον πειρασμό να δώσω του χρόνου, στοχεύοντας εκπα. Αν ξεκινήσω Ιούλη, με ένα διάλειμμα το Γενάρη, και το πάω νορμάλ (με προσωπική ενασχόληση), πιστεύω πως βγαίνει άνετα..

υ.γ. γενικά αλλάζω συνέχεια γνώμη, ίσως το παρατηρήσεις εδώ μέσα:Ρ

Δεν πολύ παρακολουθώ τι γίνεται εδώ μέσα, είχα καιρό να μπω :P πως και δεν ξαναδινεις φετος;
Πάντως άμα ξεκινήσεις Ιούλιο και το πας όπως ειπες θα βγει μια χαρά χαλαρα,αλλά κομματάκι δύσκολο να διαβάσεις καλοκαίρι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marifei

Νεοφερμένος

Η Marifei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όσους δίνουν!Ήθελα να ρωτήσω το εξής αν είναι γνωστό: Φέτος είναι η τελευταία χρονιά που έχουν οι παλιοί απόφοιτοι την επιλογή μεταξύ παλιού και νέου συστήματος; Ξέρουμε ηδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όσους δίνουν!Ήθελα να ρωτήσω το εξής αν είναι γνωστό: Φέτος είναι η τελευταία χρονιά που έχουν οι παλιοί απόφοιτοι την επιλογή μεταξύ παλιού και νέου συστήματος; Ξέρουμε ηδη;

Νομίζω πως ναι. Αλλιώς θα συνεχιστεί για ακόμα μία χρονιά μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όσους δίνουν!Ήθελα να ρωτήσω το εξής αν είναι γνωστό: Φέτος είναι η τελευταία χρονιά που έχουν οι παλιοί απόφοιτοι την επιλογή μεταξύ παλιού και νέου συστήματος; Ξέρουμε ηδη;

Ναι φέτος είναι η τελευταία χρονιά που έχουν οι παλιοί απόφοιτοι την επιλογή μεταξύ παλιού και νέου συστήματος. Το 2017 θα ισχύσει μόνο το νέο σύστημα.
Από 11 μέχρι 29 Φεβρουαρίου οι αιτήσεις.
https://www.minedu.gov.gr/eidiseis/...lladikes-eksetaseis-tou-2016-ton-gel-kai-epal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
παιδια ιστορια που ειστε? τελειωσα υλη και κανω επαναληψειςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariats98

Νεοφερμένος

Η mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ισχύει ότι είναι αλυσίδα, αλλά γενικά "δεν ήταν αναμενόμενο" πως θα έπεφτε κάτι συνδυαστικό. Αν και αγαπάω διανύσματα. :clapup:

Εγώ πέρασα πληροφορική παμακ, η οποία κομπλε μού φαίνεται, αλλά έχω ένα κόλλημα με την Αθήνα (δεν πέρασα οπα για 23 μόρια. -_-). καρδούλες παντού και τέτοια. Είδα την ύλη με το νέο, και είναι ποοολύ λιγότερη. Γι' αυτό το λόγο, μπαίνω στον πειρασμό να δώσω του χρόνου, στοχεύοντας εκπα. Αν ξεκινήσω Ιούλη, με ένα διάλειμμα το Γενάρη, και το πάω νορμάλ (με προσωπική ενασχόληση), πιστεύω πως βγαίνει άνετα..

υ.γ. γενικά αλλάζω συνέχεια γνώμη, ίσως το παρατηρήσεις εδώ μέσα:Ρ

γιατι δεν κανεις 10% αφου το εχασες για τοσο λιγα μορια??? ;) φετος αναμενεται πτωση των βασεων και εσυ εισαι πολυ κοντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
γιατι δεν κανεις 10% αφου το εχασες για τοσο λιγα μορια??? ;) φετος αναμενεται πτωση των βασεων και εσυ εισαι πολυ κοντα.

θα συμφωνήσω κι εγώ, γιατί δεν κάνεις 10%? δεν παίζει να μην περάσεις με τόσο μικρή απόκλιση μορίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.
Έχει στόχο για τη Πληροφορική του ΕΚΠΑ τώρα,όχι του ΟΠΑ που έχασε για 23 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Έχει στόχο για τη Πληροφορική του ΕΚΠΑ τώρα,όχι του ΟΠΑ που έχασε για 23 μορια.
Εσυ μεγαλε για ποια σχολη ενδιαφερεσαι αν δεν γινομαι αδιακριτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top