[Πανελλήνιες 2016] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Ευκολάκι είναι το αοθ.
Αμα το διαβάσεις θα σου φανεί πολύ εύκολο

:hmm: Εύκολο το ΑΕΠΠ,εύκολο το ΑΟΘ...........μόνο στα μαθηματικά θα κριθούμε δηλαδή ε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
:hmm: Εύκολο το ΑΕΠΠ,εύκολο το ΑΟΘ...........μόνο στα μαθηματικά θα κριθούμε δηλαδή ε???
Στα μαθηματικά εξαρτάται και τι θα σας βάλουν εκεί εκθέση είναι υποκειμενικό κομμάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Εγώ προβληματίστηκα με την υλη των μαθηματικών.μου φαίνονται αρκετά λίγα και θεωρώ οτι η υλη ειναι έλλειπης.ειναι δυνατόν παιδιά που στοχεύουν μαθηματικο και πολυτεχνεία να μην ξέρουν να παραγωγιζουν την συνάρτηση ολοκληρώμα ;

Δεν γινεται να μας βγει η παναγια για 1 χρονο.. Πρεπει να υπαρχει λογικη υλη και να παρακαλαμε να μεινει ετσι. Δεν νομιζω να θελει κανεις να κανει την ζωη του δυσκολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Στα μαθηματικά εξαρτάται και τι θα σας βάλουν εκεί εκθέση είναι υποκειμενικό κομμάτι

καλά έκθεση ναι.....αν είναι να βάλουν σε όλα εύκολα και να κριθούμε στην έκθεση μετά θα είναι θέμα τύχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ναι έκθεση όσο καλός και να είσαι μπορεί μεν να περάσεις το 15 αλλά απο κει και πέρα είναι θέμα μέρας,ώρας και εξεταστή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Ναι έκθεση όσο καλός και να είσαι μπορεί μεν να περάσεις το 15 αλλά απο κει και πέρα είναι θέμα μέρας,ώρας και εξεταστή...

Αν περάσεις το 15 τι άλλο θες?????
εγώ αν γράψω 14-16 μία χαρά θα είναι......:whistle:
ελάχιστοι νομίζω γράφουν έκθεση 18+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
προσωπικά,θεωρώ ότι έκθεση μπορώ να γράψω 14 σε μία μέτρια μέρα,αλλά αν είμαι τυχερός μπορεί να πάω στο 16,5-17,5
Με τα δεδομένα της Β πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Οποιος επιλέξει θετική μπορεί να παρει και μαθ ματ και βιολογία κατ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Οποιος επιλέξει θετική μπορεί να παρει και μαθ ματ και βιολογία κατ;

Ναι :clapup:
θα είναι λίγο δύσκολα βέβαια ......ο πιο δύσκολος συνδυασμός θεωρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Εγώ θα έπαιρνα και μαθηματικά και βιολογία αλλά μετά από συζήτηση και με καθηγητές αποφάσισα τελικά ΜΟΝΟ Βιολογία..Όλα για όλα και ό,τι γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δεν γινεται να μας βγει η παναγια για 1 χρονο.. Πρεπει να υπαρχει λογικη υλη και να παρακαλαμε να μεινει ετσι. Δεν νομιζω να θελει κανεις να κανει την ζωη του δυσκολη

Φίλε μου λείπουν ΒΑΣΙΚΑ κομμάτια ύλης.Η συνάρτηση Ολοκλήρωμα ειναι κλασσικά το 4ο σου θέμα.Δεν ειναι δυνατόν να πας σε οποιοδήποτε ΤΕΙ η ΑΕΙ και να μην ξέρεις ολοκληρώματα.οι σχολές του Πολυτεχνείου ΑΠΑΙΤΟΥΝ γνωςη μιγαδικών και ιδιαίτερα ημμυ κλπ(θα μου πεις πως οι πίνακες ειναι ακόμη πιο βαςικοι αλλά μια ζωη ήταν εκτός),Η ζωη σου μάλλον θα γίνει πολυ πιο δύσκολη όταν περάσεις σε μια σχολή και δεις τα μαθηματικά εκεί μέσα.Πιστευω πως αυτή η κίνηση του υπουργείου δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ λογική..τεσπα καλή επιτυχία σας εύχομαι σε διότι σας περιμένει μια πολυ δύσκολη χρονια γεμάτη διάβασμα και ξενύχτια που ειναι αδύνατον να μην κάνετε..ένας αποφοιτος του 96 που τα έχει περάσει δυο φορές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Εγώ θα έπαιρνα και μαθηματικά και βιολογία αλλά μετά από συζήτηση και με καθηγητές αποφάσισα τελικά ΜΟΝΟ Βιολογία..Όλα για όλα και ό,τι γίνει...

Καλή επιτυχία να έχεις.....χαμός θα γίνει με τις ιατρικές και στο σχολείο μου πολλά παιδιά πάνε εκεί εγώ οικονομικά θα πάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Αυτο με τα ξενυχτια αληθεια μου γυρναει το μυαλο οταν το ακουω...Γυρνας απο το σχολειο ας πουμε 2,και κοιμαστε 12..Πως σε αυτες τις 10 ωρες δεν θα τα προλαβεις ολα? Και παρα πολλες ειναι για μενα.. Ωραια για καποιον που θελει ιατρικη και τα λοιπα χαιρω πολυ αλλα για μια νορμαλ σχολη πραγματικα δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Παίδες,πότε ξεκινάτε προετοιμασία,πότε τελειώνετε και πόσες ώρες θα κάνετε;:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Αυτο με τα ξενυχτια αληθεια μου γυρναει το μυαλο οταν το ακουω...Γυρνας απο το σχολειο ας πουμε 2,και κοιμαστε 12..Πως σε αυτες τις 10 ωρες δεν θα τα προλαβεις ολα? Και παρα πολλες ειναι για μενα.. Ωραια για καποιον που θελει ιατρικη και τα λοιπα χαιρω πολυ αλλα για μια νορμαλ σχολη πραγματικα δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα..

Ανάλογα το ποσό χρόνο θες να αφιερώνεις.εγω είχα βάλει στόχο 8ωρες την ημέρα.αν γυρναγα σπίτι στις 2 προφανώς δεν έφταναν ως τις 12..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scareless

Νεοφερμένος

Ο scareless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αυτο με τα ξενυχτια αληθεια μου γυρναει το μυαλο οταν το ακουω...Γυρνας απο το σχολειο ας πουμε 2,και κοιμαστε 12..Πως σε αυτες τις 10 ωρες δεν θα τα προλαβεις ολα? Και παρα πολλες ειναι για μενα.. Ωραια για καποιον που θελει ιατρικη και τα λοιπα χαιρω πολυ αλλα για μια νορμαλ σχολη πραγματικα δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα..

Προσωπικα εγω αυτα τα ακουω βερεσε και ειναι ιδιο υφος με αυτους λενε οτι εχουν κανει 3 επαναληψεις περισσοτερες απο σενα,κοιμουνται καθε μερα στις 4 και τα προλαβαινουν ολα ή διαβαζουν λιγο κ τα καταφερνουν μπλαμπλαμπλα. Το θεμα ειναι η ατομικη δουλεια και το πως διαβαζει ο καθενας. Επισης το να διαβαζει καποιος παρα πολυ με στοχο μονο για τις υψηλοβαθμες σχολες (ιατρικες που λες) δεν σημαινει οτι θα το πετυχει αφου ο καθενας εχει διαφορετικο τροπο σκεψης αφομοιωσης κατανοησης κλπ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδιά δεν ειναι τόσο εύκολα όσο φαντάζεστε...τα 16.000 μόρια θέλουν πολυ κόπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Προφανως και θελουν κοπο.. Εγω προσωπικα δεν αντεχω τοσες ωρες..Μπραβο σε οποιον καθεται τοσες ωρες και εχει μια πληρης ζωη1

Καθε χρονο εγω ελεγα θα κατσω να διαβασω αλλα παντοτε κατι γινοταν.. Φετος μαλλον θα παρω καποια μετρα βεβαια γτ ενταξει θελω να βγαλω 13000 μορια .. Παω με δυνατες βασεις βεβαια (Θετικη Κατ) και βλεπουμε πως θα παει. Μαλλον θα δωσω 4 μαθηματα για να εχω και ενα δευτερο πεδιο διαθεσιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Προφανως και θελουν κοπο.. Εγω προσωπικα δεν αντεχω τοσες ωρες..Μπραβο σε οποιον καθεται τοσες ωρες και εχει μια πληρης ζωη1

Καθε χρονο εγω ελεγα θα κατσω να διαβασω αλλα παντοτε κατι γινοταν.. Φετος μαλλον θα παρω καποια μετρα βεβαια γτ ενταξει θελω να βγαλω 13000 μορια .. Παω με δυνατες βασεις βεβαια (Θετικη Κατ) και βλεπουμε πως θα παει. Μαλλον θα δωσω 4 μαθηματα για να εχω και ενα δευτερο πεδιο διαθεσιμο!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Προφανως και θελουν κοπο.. Εγω προσωπικα δεν αντεχω τοσες ωρες..Μπραβο σε οποιον καθεται τοσες ωρες και εχει μια πληρης ζωη1

Καθε χρονο εγω ελεγα θα κατσω να διαβασω αλλα παντοτε κατι γινοταν.. Φετος μαλλον θα παρω καποια μετρα βεβαια γτ ενταξει θελω να βγαλω 13000 μορια .. Παω με δυνατες βασεις βεβαια (Θετικη Κατ) και βλεπουμε πως θα παει. Μαλλον θα δωσω 4 μαθηματα για να εχω και ενα δευτερο πεδιο διαθεσιμο!

Μάλλον εννοείς 5 μαθήματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top